Послъгвате ли чат пат половинките си?

  • 1 836
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Случва се,но за дребни неща.... Crossing Arms Crazy

# 16
  • Мнения: 4 335
Само льжи с благородна кауза Mr. Green

# 17
  • Мнения: 824
Малко.Всички дамски глезотии,с които се сдобивам са купени на промоция.И вълкът сит и агнето цяло.

# 18
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Налага се понякога,като например за цената на слънчевите ми очила,дънките и др. от сорта.

# 19
  • Мнения: 5 940
Не, не мога.

# 20
  • Мнения: 1 477
На мъжа си казвам само това ,което трябва да знае.Останалото запазвам за себе си.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Мдам,лъгала съм.Що не?
И той мене ме послъгва,ама аз знам кога ме лъже.Понякога дори си и трая. Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 6 167
Не държа мъжът ми да знае за всяка радиовълна, преминала през мозъка ми.
Но лъжи не изричам.

# 23
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Е как да не?!Мисля,че повечето го правят,включително и съпрузите ни,но това не пречи нали?! newsm78 Peace

# 24
  • Мнения: 4 753
Не му казвам всичко, но и няма причина да го лъжа..... а той мен не може да ме излъже, щото лъже много тъпо. Например, когато му се обадя по GSM-а и го питам къде си (а всъщност по телефона чувам фонтаните на центъра и ми е ясно, че е там), той отговаря "в едни приятели"  Joy "е от кога твойте приятели имат фонтани в хола"  Joy 

# 25
  • Мнения: X
Не ми се налага да го лъжа.Всичко приема с огромно спокойствие и самообладание на духа.

# 26
  • Мнения: 196
мъничко Whistling Whistlingче червилцето ми е 2лв ане 22:)

# 27
Искренното ми желание е никога да не го послъгвам PeaceОбаче  днес  сутринта щях да се блъсна с един пикап и незнам дали да му кажа.Той в момента пътува за Европа и не искам да се притеснява.Но  знам, че като си дойде просто езика ще ме  сърби няколко месеца да му призная.Итой е така с мен.

# 28
  • Мнения: 9 814
Много ясно. Както казва собствената му баба:МЪЖЪТ ТРЯБВА ДА ЗНАЕ ВСИЧКО ЗА ЖЕНАТА САМО ОТ КРЪСТА НА ДОЛУ! Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Мне, от какъв зор newsm78 Това за червилцето ми е непонятно, честно. На мъж ми никога, ама никога няма да му мине през главата да ме пита колко ми струва червилото Shocked Честно казано, едва ли и ще забележи, че съм с ново червило, разсеян е, милият Laughing
Виж, той мене ме е лъгал и съм го хващала Twisted Evil Тия пусти цигари ги отказва вече поне 7-8 години Whistling

Общи условия

Активация на акаунт