Мартенска тема на норвежките девойки-тема 22

  • 14 998
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 515
Ииии, Палачинке, аз та обявих за 100% норвежанка, а ти се изнервяш!! Не е никак по норвежански, начи!  Grinning
Иначе си права за Лидъл! Какво сте надали вой,бе! Има ли "пьолсе ме брьо" - живота е слънце! (дори когато слънцето не си е направило труда да изгрее)

Лек път на Петя! Тук времето е разкошно, но го дават от понеделник го дават да се разваля  Sad
Ние за това утре отиваме на планина да грилим. Щото нас лошото време не ни плаши, но българина смята, че ако е под 15 градуса е сразяващ студ. Grinning
Потни целувки за всички вас, аз бягам на поредната среща!

# 241
  • Мнения: 977
До тук бях в норвежката тема.Без друго нямам и време. Peace
Приятен уикенд  и успех на всички настоящи и бъдещи "норвежки"!

Норче, нали не напускаш окончателно темата?...
Явно си се набрала за глупости! Не се ядосвай!
Като ти премине да знаеш, че те чакаме тук!  Hug

щастлива, хайде сега и ти...  Cry

Момичета, не разбрах какво толкова се обидихте... коя на коя... ама хайде стига се цупете, че няма на кой да показвам сладкото си пораснало момченце,  Laughing

Ние празнувахме допреди малко. Утре продължаваме! Wink

# 242
  • Мнения: 3 674
Ади ся пък вие...хубава ра бота.. Crossing Arms И кой надава вой, никой на надава вой?  newsm78  Всеки споделя... Rolling Eyes

Ще свикваме парламента май... Naughty Не ми харесвате как се ръфате тука... Thinking

# 243
  • Мнения: 200
Мина ми яда - махам поста...
Кой прочел прочел...
какъв яд..... newsm78 newsm78аз мисля че е правилно всеки да си пише каквото мисли.....и каквото си иска... Peace
и е хубаво да си споделяме все пак как се чувстваме....нали за това е този форум Peace

# 244
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Леле какво станало тук.
Норчето и Щастлива ги изтървахме. що така  newsm78
Недейте така, бе хора, върнете се и без това са ни редки редиците.

Мишел, аз чакам снимчици   bouquet

# 245
  • България
  • Мнения: 1 090
Момичета,всичко е наред,няма сърдити,разбрахме се на лични,с когото трябва! Wink
Просто трябва да приемем ,че сме събрани различни хора тук,с различен житейски опит и няма как да имаме еднакви виждания.А пък къде е истината един Господ знае. Simple Smile
Лека вечер и да пишете редовно!  bouquet

# 246
  • Мнения: 977
Ей, Линда, какво стана с мъжа ти? Оправя ли се? Бронхит ли е в крайна сметка вярната диагноза?

# 247
  • Мнения: 1 062
Какви ги вършите вие тук? Аз ви обявих за парламент, не за детска градина Joy каквото и да си говорим ние, факт е, че някои стоки ги има само в ЛИДЛ.
Аз се наработих Mr. Green и утре с чиста съвест заминавам за френската Ривиера Mr. Green Та очаквайте включване след една седмица Mr. Green God påske

# 248
  • Мнения: 3 674
Роска...пожелавам ти  en God ferie   bouquet И после да се отчетеш с много снимки  Hug

# 249
  • Мнения: 977
rkb, приятно прекарване на френската ривиера. Страхотно е там!  Wink

Да ви се похваля - мъжът ми днес подписа договор за наем!
Ословчанки - стягайте се за срещички! Wink))

# 250
Здравейте момичета, благодаря за милите думи и пожелания   :bouque
Мажо го приеха в болница  Sad, а вкъ6ти се започна ремонт, и направо вече не издаржам,  Tired. Добрата новина е че утре 6те го изпи6ат и 6те продалжи лечението в ка6ти  Hug.
Аз да попитам за великденските бой  Embarassed, да чакам ли, или няма да има..
Пожелавам ви лека но6т и успе6на седмица   bouquet(от утре 6те се включвам по често)   bouquet

# 251
  • Мнения: 200
честит рожден ден на винцетоДа си ни здрава щастлива и нека си обградена от любов и късмет!

# 252
  • Мнения: 250
Винце,честит рожден ден!  bouquet Нека усмивката никога не слиза от лицето ти!  love001 newsm59 hbday happy bd

# 253
  • Мнения: 977
Винце, Честит Рожден Ден!
Бъди все така позитивна и...наздраве
Hug


# 254
  • Мнения: 977
Linda, за съжаление аз няма да мога да ви доставя боя за яйца. По-горе в темата писах. Още не са пуснали...

Общи условия

Активация на акаунт