Какво следва от тук нататък ?

  • 6 397
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X

2.При годишните декларации, да си ползвам данъчните облекчения от данъка в/у дохода.

така
първо не ти трябва за тия декларации щото
* от тази година няма да ги има - хахахахаха - пак ни прецакаха, спокойно
т.е. щото има плосък данък, вече няма значение има ли дете или няма
баси и държавата
* тъй или иначе ако имаш развод, не ти трябва, опс, ти май нямаш

абе свиркай си - няма да имаш данъчни облекчения - хехе сори че ти поразих надеждите но уви български реалии
пък ако си мислиш че градина ще имаш за детето си - пак си се объркала
сори за офф-а

# 16
  • Мнения: 145
     Каси, май си ми колежка Simple Smile
 Аз имам за 2007 да ми връщат данък, нали съм счети не съм готова със собствената си декларация... за 2008 съм по майчинство Simple Smile ОБЕЗЩЕТЯВА МЕ ДЪРЖАВАТА  Joy
   За детска ясла... да си призная май предпочитам частна за да си имам съответните претенции пък!!!
   Днес ползвах бавачка(моя съседка), много съм доволна и много добре платих на жената.
Имах проблеми с колата, сама се справих, платих си!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 099

Не бързай. Дай време и на себе си и на него - Шош е на 1 г. и 2 месеца, а аз до сега съм искала да изритам баща му поне 100 пъти. С времето, май, намерихме начин да живеем заедно.

# 18
  • Мнения: 1 425
Дай си време да премислиш нещата. Дай на бащата възможност, ако иска да вижда детето си.
След това ако искаш го съди за отнемане на родителски права, но както ти казаха по-горе - тези права не се отнемат много лесно.
Не е трябвало да даваш да го запишат на негово име, сега ще ти е по-трудно да му отнемеш правата в съда.

Късмет.

# 19
  • Мнения: 9 990
     Каси, май си ми колежка Simple Smile
 Аз имам за 2007 да ми връщат данък, нали съм счети не съм готова със собствената си декларация... за 2008 съм по майчинство Simple Smile ОБЕЗЩЕТЯВА МЕ ДЪРЖАВАТА  Joy
   За детска ясла... да си призная май предпочитам частна за да си имам съответните претенции пък!!!
   Днес ползвах бавачка(моя съседка), много съм доволна и много добре платих на жената.
Имах проблеми с колата, сама се справих, платих си!!!

Как така сте в майчинство, благодеяние държавно...пък навсякъде добре плащате-дайте го този фокус как го вършите насам-би било полезно.С плащане-не мъж, никой ми не требе...това много офф, ма радвай се, че матероално си осигурена явно изпредварително, щото дертове наистина Няма да имаш, пари щом имаш.
За останалото-ще се справиш, гарантирам лично. Hug Laughing

# 20
Немога да разбера защо задаваш въпроси на който знаеш отговора.Какво очакваш от човек оставил и 2 те си деца за да бъде с теб.Немога да разбера логиката на жени като теб.Извини ме ,че съм рязка ,но ТАКАВА съм по простата причина ,че и моите 2 деца страдат заради една като теб и сега след всичките ти необмислени деиствия няма да страдат неговите 2 деца ,а ще страдат 3 деца заедно с твойте . #Cussing out

# 21
  • Мнения: X
ха, айде сега старата песен на нов глас
в такива случаи се включват модераторите с четката и обяснението 'започвате да се повтаряте'
анонимната, спокойно бе жена, та за теб това не е ли нещо като Видовден
справка - връща ли се или не се връща всичко - в съседната тема

# 22
  • Мнения: 145
     Миглена, той с никого не се е разделял заради мен и аз не съм го отделяла от никого! Когато се срещнахме, той беше САМ... много сам, развода е по инициатива на бившата му жена и това 100% е ТАКА, поради простата причина, че той не би се размърдал да направи каквото и да е, доста ...инертен тип е. Докато се осъзнае, че и за мен му трябват добри адвокати, вече ще е свършило заседанието на СГСто Simple Smile
    Пенелопа, има доста жени които хем са току що родили, хем бачкат, аз имам честа да познавам такива. Първото и важно условие е да имат професия, съответно поне 5г да са изучавали нещото, след което поне 2-3 да са практикували и да го правят добре! Познавам и жена без образование , която има собствен бизнес, осигурява в буквалния смисъл битието на родата си - майка, баща, братя, лели, стринки и т.н. Ако ти имаш дете и не можеш да излезеш от къщи, винаги при твоето дете можеш да вземеш почасово бебето на момиче, като мен и да получиш доходи за това.
       bouquet Много ви благодаря... май вече звуча смислено! Много ти благодаря Миглена, напомни ми че той е втора ръка  Joy, щом една жена е успяла да го нарита по кокалчетата, то вярвайте ми, ще успея и аз... не искам детето ми да го познава, както и да страда че има някъде незнайни братя и сестри!
      А ти Пенелопа си опреснявай английския има  уроци в нета - само слушалки и микрофон и си на курс, примерно... Rolling Eyes, докато пиша се сетих и за още една, която няма образование и дава работа на 6 жени, а е сама с две деца...но не ни завиждай, тежко е...понякога от преумора мисля че ще предам богу дух...чуствам се като вол, който ще падне в средата на нивата и няма да стане...

# 23
  • Мнения: 9 990
Я овладей малко , ако обичаш-кой за какво завижда тука, не разбрах аз?Ако не си разбрала какво съм написала-прочети пак.За да вникнеш не са нужни курсове.....
 Peace

# 24
  • Мнения: X
Е ти последно оплакваш ли се или се хвалиш че нещо не стана ясно?  Mr. Green

# 25
Не искам да се заяждам с теб,но понеже си ми отговорила да ти кажа и аз StopИ моята втора навсякъде разправя ,че го е срешнала САм в най-трудния момент на живота му,стадащ за 2 те  оставени деца и че вината е 100% моя за това .Само че,аз да ти кажа никоя  умна жена не си  изоставя мъжа ей така и да си тръгне с 2 деца при това.ТЯ  СЕ БОРИ ДО ПОСЛЕДНО!!!!!(обикновенно с такива като теб) или си мислиш ,че е много приятно да знаеш ,че бившия ти има някъде и друго дете.Не ми се сърди страдам за това ,че още едно дете ще расте без баща и за това ,че и на теб ще ти е доста трудно да минеш през това да си самотна майка,но понякога така е в живота.И запомни от мен -рядко жена с 2 деца си тръгва от 1 мъж ,ако той е толкова добър че да искаш да създадеш семейство с него.Няма такъв филм....те просто решават,че с тези същества са си поиграли на семейство и сега им се иска нещо ново.Пак се извинявам ако съм засегнала някой!!!!

# 26
  • Мнения: X
Миглена, не си чела философския трактат по темата "Как се раждат деца ТОКУ-ТАКА?" явно.
Разрови, прочети, образовай се.
И те така по същия начин ТОКУ ТАКА се изоставят прекрасни създания от мъжки пол, щото ТОКУ ТАКА на жената й хрумнало, че не знае точно сърби ли я, боли ли я...
Спокойно, тия неща не сме ги ние измислили и ще ги има докато свят светува, а па като има и големи бели птици дето вярват......... парти тайм.

# 27
  • Мнения: 9 990
Мдам, бе.......айде разберете се кой е по-по-най- в ситуациите борещ се или прецакан, открийте топлата вода, па после може и да продължим на тема-какво следва. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 671
Що не оставите момичето(Сияйна)на мира,кво рипнахте срещу нея-тя няма вина за вашите провали.Такива неща стават и ще стават,вината не винаги е само в едната страна.Един мъж като реши да търси-намира,друг е въпроса защо изобщо е почнал да търси.
Айде успокойте топката.

# 29
  • София
  • Мнения: 17 283
Аз доколкото схващам miglena56 и Сияйна имат един и същи бивш? Иначе не разбирам нападките на Миглена и изобщо тя откъде се появи.

Общи условия

Активация на акаунт