БУРГАЗлийче целувки и обич дарява, на мила мама цвете подарява - 47

  • 14 814
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 260
О даааа Simple Smile
тук съм  Party

# 46
  • Мнения: 1 813
Не е много по темата и не му е мястото,но да кажа : Търся да си купя VW POLO . Почнах да си търся от частно лице вече  понеже из автокъщите само дръвца има.  ooooh!

# 47
  • Мнения: 46
 smile3507 лека нощ!

# 48
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
Не е много по темата и не му е мястото,но да кажа : Търся да си купя VW POLO . Почнах да си търся от частно лице вече  понеже из автокъщите само дръвца има.  ooooh!
Защо точно на VW POLO си се спряла? Търси в СФ, там би трябвало да си намериш или поръчвай на познат да ти докара, но това е по-рискования вариант.

# 49
  • Мнения: 1 813
Не е много по темата и не му е мястото,но да кажа : Търся да си купя VW POLO . Почнах да си търся от частно лице вече  понеже из автокъщите само дръвца има.  ooooh!
Защо точно на VW POLO си се спряла? Търси в СФ, там би трябвало да си намериш или поръчвай на познат да ти докара, но това е по-рискования вариант.

Миналата седмица баща ми беше в София,от тук бяхме набелязали три коли,отива той - ми едната ударена, другата не и работел климатика,треетата в сервиз и двигателя отворен....
Направо лудница.  ooooh!
Затова се опитвам вече от човек да намеря.

Поло искам,защото  VW са в един завод с Ауди и са здрави коли.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 260
Добро утро момичета  Laughing

# 51
  • Мнения: 995
  Aз гласувах, естествено с първата опция. Laughing
Ми ту.
Whistling Търся си вечерна компания за Мак Драйв.
Бяхме там по обед. Често ходим ,ама пиши по рано!
Успех с колата Peace
kpematopka, това "крематорка" ли се чете? бррр... Mr. Green
Ако наистина вчера е бил Галин ден много съм се изложила  ooooh!

# 52
  • Мнения: 2 577
аХ`Не! , абе аз като че ли съм чувала, че около Дупница имало много автокъщи и били доста с по-голям избор и с по-изгодни цени. Ама някой друг да даде прясна информация  Peace


... аз чета крематопка  Mr. Green и се сещам за топка крема сиренце с маслинка отгоре  Wink

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
тоя път аз ща светна-Галя Галина и т.н.
А защо нИ нЪ светвЪтИ по от рано  Thinking  Joy  Mr. Green
Честито на всички именници на патерица  Embarassed   bouquet

Да Дупница е раят на коли, ама и тоя който избира трябва и да разбира, щото там са и мафиоти и може да си харесате наситина дръвце, добре замаскирано  Peace

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Вярно,че на 10 март имаме Гали- тата имен ден  CrazyАма и аз много често забравям ,защото не съм свикнала да го празнувам,пък и знам от няколко години  Rolling Eyes тъй,че пропуснах да почерпя  smile3534

аХ`Не!,много добър избор за Полото- наистина е идеалната кола за жена ,както и Голф-а ,макар,че аз съм фен повече на японските коли . Peace



# 55
  • Мнения: 1 111
 Галка, имала си имен ден пък се спотайваш, а? Grinning
 Няма да ти се размине почерпката да знаеш. Laughing

# 56
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
 Rolling Eyes

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Галка, имала си имен ден пък се спотайваш, а? Grinning
 Няма да ти се размине почерпката да знаеш. Laughing

В най-скоро време Mr. Green ,малкото почна вече втора седмица на яслата  fingerscrossed и ако имаш някой свободен час може да заформим нещо дневно  cheers 15

# 58
  • Мнения: 1 813
Знам и за Дупница и за това как ги лъсват дараците.  ooooh!   Общо взето съм разочарована от автокъщите та...така.
И аз гласувах за 22-ри !

# 59
  • Мнения: 1 280

Поло искам,защото  VW са в един завод с Ауди и са здрави коли.
   

          И аз много исках Поло, но си взех Пежо, а всичките ми познати които си купиха Поло имат един и същ проблем с някаква дроселова клапа май беше  newsm78 която не е никак евтина. Не че съм компетентна де  Embarassed А иначе по въпроса една позната спомена че ще продава нейното /тъмно зелено с четири врати/ мога да я питам, мен няма да ме излъже ако я продава заради проблем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт