БУРГАЗлийче целувки и обич дарява, на мила мама цвете подарява - 47

  • 14 971
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Днес ми се затвърди отрицателното мнение за градините.Бяхме на Бамболино и една майка разказваше, че нейното момиченце го затваряли само в една стая, защото плачело за майка си.Учителката казала, че това било с възпитателна цел, такива методи прилагали за да се успокояват децата. #Crazy И други подобни радости сподели, а аз стоях, слушах и си мислех, ако на моето дете му се случи и една десета от това направо отивам и ги размазвам тия патки в градината.
 Гал, днес и утре съм свободна. Laughing

като чета и нещо в мен се надига.Днес една пачавра ми каза че Ники е дебеличък и то без да ме познава.Едва се сдържах да не си отворя устата понеже ако го бях направила нищо цензурно нямаше да излезе от нея.Щото бил дебел и за това нямал зъби и неможел да ходи те едричките вървели по-назад.Как може да говориш така на непозната ми ако съм с жълта книжка и откача та да и разкажа кой е дебел и кой не.Егати наглоста не се погледнала козата  на какво прилича тръгнала за мойто чудовище да говори.

искам на 100патрона айде да ходим  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 813
100 патрона ли чух  Whistling

# 77
  • Мнения: 100
Те я дето говорят така за децата ни са за трепане от къде на къде.  :2gunfire:mama21 трябваше да и отговориш

# 78
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
аз вече го раздавам възпитана

ми Ексес го затвориха що да не карам на чалга .Ще си сложа високите токцета и ще праскам кючеци ако все още мога

# 79
  • Мнения: 1 701
Днес една пачавра ми каза че Ники е дебеличък и то без да ме познава.Едва се сдържах да не си отворя устата понеже ако го бях направила нищо цензурно нямаше да излезе от нея.Щото бил дебел и за това нямал зъби и неможел да ходи те едричките вървели по-назад.Как може да говориш така на непозната ми ако съм с жълта книжка и откача та да и разкажа кой е дебел и кой не.Егати наглоста не се погледнала козата  на какво прилича тръгнала за мойто чудовище да говори.


 Joy Joy Joy
Не мога да повярвам! Simple Smile
Тя диетоложка ли беша?
Или някъв докторант изучващ зависимостта кг.-зъби-прохождане?

Как ме радват такива разбирчаки...
Що не я пита на нея кога и пораснаха зъбите?
С походката тя имаше ли проблеми? Simple Smile

Аз не бих се въздържала от реплика на твое място! Simple Smile

# 80
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
беше една дето си остави бебето в Сливен в кувиоз и 20 дни не отиде да го види  щото  трябвало да плаща хотел при положение че се прави на много от голямото добро утро.
просто за първи път я видях  и само и слушах простотията нооо  Sunglasses другия път няма да е така ако изобщо я видя отново.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 6 524
Днес ми се затвърди отрицателното мнение за градините.Бяхме на Бамболино и една майка разказваше, че нейното момиченце го затваряли само в една стая, защото плачело за майка си.Учителката казала, че това било с възпитателна цел, такива методи прилагали за да се успокояват децата. #Crazy И други подобни радости сподели, а аз стоях, слушах и си мислех, ако на моето дете му се случи и една десета от това направо отивам и ги размазвам тия патки в градината.
 Гал, днес и утре съм свободна. Laughing

Ми то и аз имах такава случка със Сашко ,още като ревеше сутрин - от вратата и в спалното  ooooh!,добре,че се мотах в коридора и чух как го закараха  #Cussing out и после ми разправят ,че той сам бил искал ,да се успокоял и подобни,кой знае колко пъти е ревал в спалното като по-малък.Така,че на нищо не се учудвам  Rolling Eyes

Ами чакай включване утре като го изпратя  Simple Smile

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 6 524
Някак си затрих иконите на десктопа  ooooh! Някой да има идея как да си върна   newsm78

# 83
  • Мнения: 1 030
Днес една пачавра ми каза че Ники е дебеличък и то без да ме познава.Едва се сдържах да не си отворя устата понеже ако го бях направила нищо цензурно нямаше да излезе от нея.Щото бил дебел и за това нямал зъби и неможел да ходи те едричките вървели по-назад.Как може да говориш така на непозната ми ако съм с жълта книжка и откача та да и разкажа кой е дебел и кой не.Егати наглоста не се погледнала козата  на какво прилича тръгнала за мойто чудовище да говори.


 Joy Joy Joy
Не мога да повярвам! Simple Smile
Тя диетоложка ли беша?
Или някъв докторант изучващ зависимостта кг.-зъби-прохождане?

Как ме радват такива разбирчаки...
Що не я пита на нея кога и пораснаха зъбите?
С походката тя имаше ли проблеми? Simple Smile

Аз не бих се въздържала от реплика на твое място! Simple Smile
Ами, дъщеря ми беше голяма дебеланка и много спокойно бебе, но като проходи - отслабна. Наистина проходи малко по-късно - на 1 г и 2 месеца почти, но ме увериха, че не е от дебелина, а по принцип по-спокойните бебета по-късно прохождали. Сега не мога да я хвана Naughty

# 84
  • Мнения: 644
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания!  Heart Eyes

От доста време не съм се явявала тук, и затова чак сега ви черпя с тортата на Ангел, обаче само виртуално. Реално вече я няма.    Hug Grinning




Както винаги Каме - поздравления за готиното заглавие!   Peace

Честит Имен Ден на Галка пак със закъснение! Ако е така, значи и брат ми има имен ден, ама едва ли празнува!




Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 08:33 от sneji20

# 85
  • България
  • Мнения: 3 622
мама21, на Мая редовно казват , че е дебеличка,  Ама те са си сладки дебеланчовци   Heart Eyes Не се ядосвай, аз вчера каква реплика чух от една баба , която казва на друга баба за внучето й: " Ама много е слабо, злоядо ли е ? Чак аз се ядосах  #Cussing out
А за 100 патрона , айде и аз съм навита  Grinning

# 86
  • Мнения: 1 813
Аз между другото за тази вечер си търся компания за диско. Може да импровизираме?  newsm78 Ама не знам колко от вас могат да си оставят дечицата на някого.

# 87
  • България
  • Мнения: 3 622
Аз между другото за тази вечер си търся компания за диско. Може да импровизираме?  newsm78 Ама не знам колко от вас могат да си оставят дечицата на някого.
АААААААА, мина това време   Laughing  трябва предварително при нас , настройка , уговорки и т.н.

# 88
  • Мнения: 1 813
Да.знам  Embarassed
Нямате ли си татковци,бе хора.  Twisted Evil  То така или иначе се излиза след 23:30  Whistling  дечицата хапнали,изкъпани,приспани..

# 89
  • България
  • Мнения: 3 622
Да.знам  Embarassed
Нямате ли си татковци,бе хора.  Twisted Evil  То така или иначе се излиза след 23:30  Whistling  дечицата хапнали,изкъпани,приспани..
Някои може , ама не и моето , то без майка си  ( разбирай без цицата  Wink  не може да спи  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт