Какво ви е мнението за количките на Бертони?

  • 8 995
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
също давам глас за Имола. ще гледам второ бебе с нея, много си я уважавам

# 16
  • Мнения: 610
Лятната количка ми е БЕРТОНИ,относно чупливостта е здарава,но моята беба я разкъса като плат отвсякъде.Та се наложи да си купим нова. Naughty

# 17
  • Мнения: 330
И аз съм доволна от количките Бертони. Ползвала съм лятна - не се е е счупила като се има
предвид натоварването на което е била подложена - направо си е доста здрава количка.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
За парите,които ще дадеш за Бертони,можеш да си купиш много по-качествена втора употреба Peace Аз така направих.

Съгласна  Peace
Със синъм ми има на Бертони летен модел, може би съм имала късмет ами количката я разбих от бутане и позлване прекарвахме по 12 часа на вън и в нея доста време защото синът ми беше поспалив и мързелив не обичаше много да се движи като проходи за разлика от сега  ooooh!
Количката не е мръднала сега е при майак ми и я ползвам като ходим там с бебка не мъкна мойта си.

# 19
  • Мнения: 750
Не прави грешката да си купуваш таква количка. Счупи се още на първия месец, а изобщо не мога да кажа, че сме ходили много. Както са те посъветвали по-добре е да си вземеш втора употреба, има почти нови   bouquet

# 20
  • Мнения: 71
аз си имам бертони,георги е на 9 месеца вече и считай че не е спирала.лесна е да завива,ама малко трудно влиза в багажници Grinning

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 337
Две деца изгледах с една количка - Имола. Не е мръднала.

Това е количката!!! Невероятно добра. Само който не е използвал такава количка, може да говори против Бертони  Naughty

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/bert_imola_rainbow.jpg

Моята я взех втора употреба от една приятелка. В момента е прибрана и, живот и здраве, може да отгледа още едно дете. Не е мръднала. Сестра ми ме послуша да купи такава за племенника ми и не съжалява.

Единственото неудобство е, че не се побира в какъв да е багажник на кола.

# 22
  • Мнения: 252
И моята е на Бертони ползваме я вече почти 7 месеца, и съм много доволна, зимата не съм се спяла , през какви преспи минавахме, а и улиците  не са много сносни пък нищо и няма. Добра количка е.  Peace

# 23
  • Мнения: 389
Лятната количка беше Бертони и се счупи за около 6 месеца. Втората лятна, която купихме също е Бертони и се оказа много  здрава, просто Бертони са най-евтини, а Кристиян беше вече голям и  не се очертаваше да я ползваме дълго, затова отново се спряхме на Бертони. Моята приятелка също има Бертони и нейната се оказа много здрава също! Сама си прецени, дали ще купиш Бертони!

# 24
  • Мнения: 4 405
на една съседка и се разпаднаха колелата а дечко нямаше 1г. Sick

# 25
  • Мнения: 2 211
Миналото лято доста от майките в парка си купиха летни колички на Бертони. Не чух една добра дума за тях, коя се счупи, коя се скъса.... Една майка даже си върна зимната количка за ползване....
Не си давай парите за тези боклуци, потърси нещо качествено  Peace.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
Можеш да добавиш още малко парички и да си купиш наистина хубава количка.
Аз също имам лятна Бертони - купих я заради малкото място, което заеме като се сгъне, удобна ни е при пътуване. Количката си е здрава иначе.

# 27
  • Мнения: 132
Имах количка Рокенд рол на Бертони-ужасна беше,излязох три пъти с нея и се изнервих.Първо,че кошчето е много малко,момченцето ми се изкривяваше в него(бебенце на 2месеца),много е неудобна за управление,скобите за люлеещия кош постоянно се откачаха,много тежеше и цветовете са гадни.Сега съм със лятна на Чиполино и съм много доволна

# 28
Много са зле повярвай ми,приготви около 50лв.,повече и си купи Chipolino.

# 29
  • Мнения: 1 477
Много са зле повярвай ми,приготви около 50лв.,повече и си купи Chipolino.
Леля ми имаше лятна количка Чиполино.Моята Бертони излезе по-здрава.Разликата не е кой знае каква.Все пак и двете са китайски.По-скоро марката продава.

Общи условия

Активация на акаунт