Помогнете ми за името

  • 8 026
  • 209
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 139
аз съм за Радина, моята любима братовчедка се казва така ... Simple Smile

# 181
  • Мнения: 165
 Белла  newsm10

# 182
  • Мнения: 1 103
Мадлен

# 183
  • Мнения: 82
Радина и Дара определено. А какво ще кажете и за Дариа?
още преди да разбера,че моята приятелка е харесала името Дария за нейното дете и аз се сетих за него и ми харесва,но (дано не ми се смеете) си педставих как децата в училище ще и викат Дария-Диария   Mr. Green
още вднъж МНОГО благодаря на всички,че продължавате да давате своите мнения  Hug
между другото скоро харесах още едно име-Дея,което означава богиня,какво мислите за него?

# 184
  • Мнения: 91
ЗДРАВЕЙ НА МЕНЕ ЛИЧНО МИ ХАРЕСВАТ МАДЛЕН И БЕЛЛА Hug

# 185
  • Мнения: X
Аз съм за Дара, Катрин и Елизабет Simple Smile Даже Елизабет ми беше в списъка с имена и за моето бебче, ноооо родих момче и ще чакам второто  живот и здраве Simple Smile Кротко и усмихнато бебче ти пожелавам Hug

# 186
  • Мнения: 617
Радина  Peace

# 187
  • Мнения: 139
Радина и Дара определено. А какво ще кажете и за Дариа?
още преди да разбера,че моята приятелка е харесала името Дария за нейното дете и аз се сетих за него и ми харесва,но (дано не ми се смеете) си педставих как децата в училище ще и викат Дария-Диария   Mr. Green
още вднъж МНОГО благодаря на всички,че продължавате да давате своите мнения  Hug
между другото скоро харесах още едно име-Дея,което означава богиня,какво мислите за него?

на мен лично не ми харесва Дея ... звучи като въпрос, а не като име Simple Smile

# 188
  • Мнения: 1 447

 От тези имена ми харесват Изабел и Радина

# 189
  • Мнения: 1 674
Само Радина

# 190
  • Мнения: 4 970
Елизабет, но аз съм пристрастна! Wink

# 191
  • Мнения: 544
Радина,Дара,Катрин,Белла  Peace

# 192
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Радина, Дара и Катрин ми харесват най-много

# 193
  • Мнения: 300
Аз съм за Радина.

# 194
  • Мнения: 3 929
Дара ми харесва, но като вариант бих ти предложила Дария.

Общи условия

Активация на акаунт