Споделете 54

  • 19 240
  • 1 079
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Янтре, регистрирай се с квото име и цифри
искаш, после си смени само екранното име.
Все ще попаднеш в нечий чат, волю или не.

# 76
  • Мнения: 4 586
Мъча се да ги приспя с това http://youtube.com/watch?v=X2Ysx0ZGTE4
За люлчина песен се брои. О ле?

# 77
  • Мнения: 516
Киф,( мога ли да те наричам така, хареса ми обръщението на един съфорумец) мисля, че трето дете идеално ще пасне на натюрела ти.  Laughing

# 78
  • Мнения: 118
Преди да ида да спя  , да споделя , че днес цяла София  миришеше на дЗюмбюли и къпано .
Може би  8 -ми март трябва да е по- често.

# 79
  • Мнения: 1 072
Споделям пищяща човешка купична със стърчащи от всички страни крайници. ...........и тримата.

Твърде познато. Моите са двама, което не пречи да стърчат по 6 крака и 7 ръце от мелето.

Падна още едно зъбче на дъщеря ми. Вече имаме сериозни проблеми с  изхранването и още по-сериозни притеснения за любовния си живот. Трудно е да си секси с оредяла ограда.  Grinning

# 80
  • Мнения: 2 792
Киф,( мога ли да те наричам така, хареса ми обръщението на един съфорумец) мисля, че трето дете идеално ще пасне на натюрела ти.  Laughing
Звучи много хубаво, но мисля че натюрела ми в момента няма нужда от нови напасвания (спирам, защото обикновено като кажа, че не е момента за деца забременявам Rolling Eyes)
 

# 81
  • Мнения: 2 212
Тогава казвам и аз - никак, ама съвсем никак не ми е сега момента за деца  Peace (то и си е така)

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Споделям зависмост: Колкото пъти седна през нощта пред компа, толкова пъти се оказва, че имало защо да остана будна. Т.е. Владек се разболява. Уф.
А днес си направихме хубава разходка.

# 83
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че прекарах една страхотна вечер с приятели и се чувствам добре. И друго не ми се споделя.

# 84
  • Мнения: 503
"Синева, синевааа!"  Лека нощ!

# 85
  • Мнения: 281
Добро утро!

Изпреварих Фрида.
 4470

# 86
# 87
  • Мнения: 3 353
Добро утро.
Споделям спокойна вечер. Изчетох книга - от корица до корица.
Хубав празник беше. Все такива си пожелавам.
Поне докато не ми стане скучно и започна да търся "по-екстремни" изживявания Laughing

# 88
# 89
  • Майничка
  • Мнения: 12 682
Добро утро и от мен.
Щерката посред нощите внезапно изяви желание да спи на пода, даже си изчисти за целта мокета в стаята, а аз не й разреших.
Някак си нямах енергия в 23,30ч. (след две чаши вино Wink) да й търся постелки. Легна си разревана и сърдита.
Сега прави "обидени" палачинки и не ме допуска до кухнята.

Общи условия

Активация на акаунт