Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Mamica, сигурна съм че тук ще ти хареса.  Hug

# 16
  • Мнения: 1 263
звездичка, страхотно си се справила относно темата !  bouquet  bouquet  bouquet
Цитат на: звездичка
да не си от варна? Thinking
За съжаление не съм от Варна  Cry.
Честито и на теб за сваленото.  Peace
Цитат на: mistake
Аз малко позарязах диетата тези дни, но не съм се отказала и от утре започвам отначало.
mistake, само така  thumbsup . А  защо направо не си я продължиш, вместо да я започваш отначало и да приемеш неспазването на режима като грешка, която ще се опиташ повече да не допускаш ?
Ох, днес цял ден ми се върти идеята да си хапна нещо сладко  Blush...добре, че е тази диета, в която то може да се консумира на всеки 4 дни, иначе отдавна и аз да съм се провалила в спазването и. Rolling Eyes
От няколко дни си мисля, че тези,които са изготвяли диетата са я съобразили с тази пирамида на храненето: 

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 07:47 от mummy

# 17
  • Мнения: 7 914
mummy
 гледам, гледам табличката и не ми е ясно нещо.. пише  6-11 порции хляб и тн...ама на ден акто ядем по 1 1/2 да речем филия, май не ги спазваме споменатите порции в пирамидката, нали? newsm78

зашо ако тази пирамидка отговаря на нашата диета мога да я кача  в темата Thinking

# 18
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Честит празник на всички!
Днес втори плодово ден а ме гони такъв глаааад, голям и опустошителен Embarassed Embarassed Embarassed. И прегреших Blush. Траях, траях ама празник е все пак! Утре ще празнуваме на детенцето рождения ден и пак изкушения ще има Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 159
Честит празник на всички Hug
Аз малко доста прегреших днес ама 1 път в годината може Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 804
ЗВЕЗДИ4КА-ве4е са 5-те да бяха само те банкет щях да вдигна,ама за да не плаша хората и за по голям стимул ще пусна няколко линийки от по 10 кг Sunglasses
и един въпрос за маслините-кога и по колко и може ли newsm78

# 21
  • Шумен
  • Мнения: 316
mistake, само така  thumbsup . А  защо направо не си я продължиш, вместо да я започваш отначало и да приемеш неспазването на режима като грешка, която ще се опиташ повече да не допускаш ?
Мами, не мога да си затворя очите и да го смятам за прегрешение, защото това "прегрешение" продължи 3 дни. А какво ядене падна...., да не ви казвам. Не съм се качвала на кантара, че ме е страх. Ама утре ще се престраша. Пипна ме грипът и съм с температура и ме тресе. Дано утре съм по-добре.

# 22
  • Мнения: 4 176
Все пак няма да е лошо да имаме и ние табличка. Килограми дата на старт, сега, цел. По-стимулиращо е някак си.

# 23
  • Мнения: 7 914
mama_mima
значи с теб сме я почнали заедно диетата.. и на мен ми беше втори плодов ден...и аз бях много гладна тази вечер... нооо издържах  Party Party Party

barabana
 дори не е 1 път на година, а на 3 месеца... значи 4 пъти можеш да прегрешаваш, повече не  Mr. Green

dtti

аз затова си мъча колко имам да свалям и колко съм свалила Mr. Green Mr. Green
мисля, че маслините могат да са добавка в салатите.. значи когато имаш салата, може и маслини Thinking

mistake
да оздравяваш еййй Hug Hug, ако искаш остави за сега диетата, а акто оздравееш наново Hug

Mamica
сигурно ще има табличка със желаещите Thinking

само някой да я (табличката) направи, че не знам как.. в смисъл мога да я направя на уърд-а, ама не знам как се качва онлайн Embarassed Embarassed

# 24
  • Мнения: 1 263
Цитат на: звездичка
...ако тази пирамидка отговаря на нашата диета мога да я кача  в темата Thinking
звездичка, за съжаление и аз не  мисля, че отговаря точно на нашата диета, но има принципи заети от тази пирамида на здравословното хранене и в частност дава обяснение защо е позволено да се яде хляб и в трите дни (което за мен беше изключително странно  newsm78).  bouquet
А това е специално за теб  Wink и за всички, който се интересуват, защо ядките не са включени като основно меню в режима:

# 25
  • Мнения: 7
Здравейте и аз отново съм на линия. Дано този път се получи. Честит празник на всички на патерица, че вчера неможах да вляза. И така за закуска съм изяла 1 портокал, сега хапнах 2 варени яйца с малко извара и 1 печена чушка, за вечеря ще е половината от същото. За сега не се чуствам зле, не съм огладнявяла. Проблем ми е само че половин час след ядене немога да пия вода, а много ожаднявам. И другото е че аз пия кафенце 3 в 1 и сега немога заради захарта и млякото, това е много гадно. Как ще се науча да пия обикновено кафе без захар незнам, ама ще се мъча. А исках и друго да ви питам-вие правите ли някакви упражнения заедно с диетата, като сваляме тия килограми да не ни се провисне кожата, мен от това много ме е страх. аз имам тия на Синди ама пусто хич не ми остава време, и сега единственото ми упражнение е, че обикалям след малкия защото се учим да ходим и е ужас. Споделете жие какво правите по този въпрос.това е за сега от мен, желая ви един много успешен ден без прегрешения, защото нали знаете-морето ни чака.

# 26
  • Мнения: 4 176
[

само някой да я (табличката) направи, че не знам как.. в смисъл мога да я направя на уърд-а, ама не знам как се качва онлайн Embarassed Embarassed


И аз не знам. Сигурно трябва да се качи онлайн някъде. На уеб сайт или ....в албум във Jpeg формат. Не знам как става.

# 27
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
И аз не мога да помогна за табличка. В крайна сметка може да се направи най-отпред нещо импровизирано. Имената на всички и срещу тях стартовите килограми, мечтаните и междинните. И един, да речем този който пуска темата, да нанася резултатите. Като за междинни да се отчитат килограмите след първия и втория воден ден, а не на всеки 4 дни, защото ще стане много разводнено. Какво ще кажете?
Аз пък продължавам с оплакванията. Вирус ли е, настинка ли е, незнам, но ми е много зле. Вчера се оправих с антибиотика и варивата. Сутринта го пих след един банан. Тази сутрин пак изядох един банан, пих антибиотика и като ми стана едно злееее..., абе щях да пукна направо.  ooooh! Но устисках. Само незнам утре като ми е плодов ден и като пак трябва да пия антибиотици как ще стане номера. Thinking Ще пробвам пак с банан непосредствено преди гълтането на хаповете, но да видим.  Thinking

# 28
  • Мнения: 4 176
Мился, че за всяка нова седмица да се нанасят промените в килограмите. Да се пуска тема, когато тя навърти 40-50 стр.
Да, може да се нанася ръчно табличката. нещо от сорта.

МАМИЦА-       12.12.2007           80 75 60
ИВАНКА-        26.02.2008           60 58 50
ПЕТКАНКА-    02.03.2008           70 60 50
И ТН...

Да се пише датата, когато е започната диетата също, ще е добре, за да се вижда кой как напредва и да дава съвети за успеха си.Първо какъв е старта, подчертаното с черно да са сегашните кг и накрая желаните.
Как ви се вижда?

# 29
  • София,
  • Мнения: 4 267
Момичета в някоя от по предните теми първа или втора не си спомням точно, имаше такава таблица, аз съм я разглеждала. Според може  да се направи на exel и да се качи, но как ще се вписват промените после не съм мислила за това! Hug

Общи условия

Активация на акаунт