РУСЕнска тема

  • 9 281
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 275
Здравейте момичета, толкова се радвам като чета темата .....
Въпреки, че малко се депресирам, защото още не мога да навия моя мъж за второ .....  Cry
Записвам се да ви "следя" кога ще ревнат малките бебчовци  Heart Eyes

Леко раждане на всички!

# 16
  • Мнения: 1 951
Здравейте русенски мами  Grinning Аз съм русенка, но живея доста надалече и рядко пиша при вас. Може ли да ви попитам дали знаете има ли в Русе триизмерен видеозон и какви са цените. Благодаря предварително   bouquet

# 17
  • Мнения: 19 300
Здравейте и от мен!
Ние скоро ще се местим в Русе заради работа на мъжа ми. Ще ни се наложи да живеем на квартира.
Препоръчайте ми в кои квартали да търсим. Хубаво ще е ако има  парк наблизо, да е тихо и да не е много далеко от центъра.
Има ли някакви онлайн вестници с обяви?
Искам да питам и дали ползвате ли градския транспорт, когато сте с количка, тоест пригоден ли е за колички?
Извинявам се за въпроса, но отдавна не съм се качвала.

# 18
  • Мнения: 442
честита нова тема.бумеранг айде дано да ти честитим в тази тема Peace

задължително ще е в тази тема! и на двете  Wink

виви, търсете във `възраждане` или `локомотив`. автобус не ти трябва - няма място в русе което да е отдалечено на повече от половин час пеша от центъра. иначе, автобусите не са пригодени - да има, да има... два-три такива.

# 19
  • Мнения: 14 133
Добре дошли на В_ и_ В_и и Марински!!!   bouquet
Кураж на Буми и ася!!!  Peace

# 20
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и аз да се регна, че да не ви изпусна

# 21
  • Мнения: 758
Привет и от мен!
Добре дошли на новите съфорумнички   bouquet
Верг, пожелавам ти най-искрено да е Марийка  Mr. Green щото май ти е рано да го знаеш и бременността ти да върви безпроблемнто и  леко. По мои изчисления го чакаш около рожденния ден на моя син, началото на Ноември, така че ще се радвам да се почерпим и за снахата  тогава newsm47 като познавам майката и бащата Simple Smile  взимам я Simple Smile

# 22
  • Мнения: 946
Добре дошли и от мен момичета!

# 23
  • Мнения: 3 214
И от мен добре дошли на новите момичета  Hug
А за триизмерен ехограф, доколкото знам, има в МБАЛ  newsm78

# 24
  • Мнения: 14 133
А за триизмерен ехограф, доколкото знам, има в МБАЛ  newsm78
Peace Сигурно и на други места има по кабинетите.  newsm78 Все ще излезе още допълнително инфорамация по въпроса.  Thinking

# 25
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Добре дошли и от мен на новите момичета  bouquet

   Триизмерен видеозон има при д-р Тончева и д-р Дуваджиев.

  В_и_В_и ,аз бих ти препоръчала квартала зад Халите...,нали ми е роден,та много си го обичам.Тихо е,спокойно,съвсем близко до центъра,до парка също а Дунава е на 2мин.Има доста нови кооперации,може да си намерите апартамент.
 Една съседка  под нас работи в добра агенция за недвижими имоти,мога да ти дам координати и да ви търси нещо...,разбира се ако желаеш.

# 26
  • Мнения: 199
някой да е чувал Буми?!?  newsm78

# 27
  • Мнения: 4 406
тука е Бумито.
още е пингвин

# 28
  • Мнения: 1 951
тука е Бумито.
още е пингвин

 Joy Joy

# 29
  • Мнения: 442
буми, нещо...?

Общи условия

Активация на акаунт