ОКТОМВРИЙСКИ мами магазините щурмуват, пl

  • 3 912
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 183
Мамчета, обръщайте си внимание колко течности и плодове консумирате, защото в първия триместър се появява проблемът със запека (съжалявам, че отварям тази тема Embarassed). Аз вчера се чудех вече какво да направя. Изкарах целия ден на салата и плодове, сладко от рози, прясно мляко с мед и какво ли още не. По-добре е да се вземат превантивни мерки отколкото да се чудите като мен как да оправяте последствията. И едно предупреждение: не пийте чай от сена (майчин лист), защото освен контракции на червата може да доведе до контракции на матката. На мен ми дадоха един на Биопрограма и добре, че погледнах в Интернет за повече информация.

# 16
  • Мнения: 697
Гледам, че се коментира въпроса с дрехите за бременни. Това е нещо което много силно ме притеснява. Аз съм по принцип с доста наднормено тегло и трудно си намирам дрешки. Сега съм силно притеснена, че като ми порастне корема изобщо няма да мога да вляза в нищо. Ако има и други с подобен проблем ще се радвам ако дадат идеи.

# 17
  • Мнения: 132
Извинявай за въпроса ако не искаш не ми отговаряй но какво е твоето наднормено тегло?Мисля че няма да имаш проблем с дрехите за бременни.Аз не съм си върнала килата от преди.Винаги съм била не слаба но с нормално тегло и сега съмс 15кг. някъде отгоре и ми е ужасно тежко но вината си е в мен.Надявам се сега да не кача толкова и този път съм твърдо решена колкото се може по бързо да си върна формата с цената на всичко и може би ще се върна по скоро на работа ама има време да мисля за това

# 18
  • Мнения: 817
Добро утро, момичета! Успешна нова седмица ви пожелавам!

По повод на дрехите за бременни - аз пък си търся елегантни дрехи. Заради естеството на работата ми не мога да ходя с дънки и гащиризони, а никъде не съм виждала костюмчета за бременни  Sad. Ако знаете някой такъв магазин моля споделете.

# 19
  • Мнения: 132
В малкия ЦУМ и в магазин "Донна мама" намира се на една пресечка на ВитошкалА з мисля от там да пазарувам за сватбата Grinning
Eто и един он лайн магазин
http://www.butikmama.com/Gallery.htm

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 10:16 от gery_roz

# 20
  • Мнения: 26
 Ако харесвате спортно-елегатни дрешки , вижте :http://www.boyorgirl-bg.com/products.php

# 21
  • Мнения: 217
Аз пък се чудя как поръчвате по Интернет? Как може да прецените кой размер или пък модела дали ще ви стои добре, дали ще е удобен..... Аз хич не се навивам така на сляпо да си поръчвам... И дали ако има проблем могат да го заменят или да го върна? Който има опит да каже....

# 22
  • Мнения: 1 020
 Crazy Ух, аз днес бях на доктор, погледна бебо и каза че всичко е ОК Simple Smile
имам час за 24-ти, ще ми правят изследвания Simple Smile
И понеже ме пита дали ми се гади и аз като се заоплакваааах и той ми предписа вомитусхил, и сега ще почвам да го пия... ако има резултат ще ви кажа Simple Smile ама не знам дали е само с рецепта... хомеопатично е Simple Smile 3 пъти по 10 капки на ден Simple Smile
Вие как сте иначе? има ли нови снимчици да ходя да шпионирам Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 278
 Cry и на мен не ми се размина гаденето...
от 2 дни съм много зле,основно през деня,ама и вечер по малко. Tired

# 24
  • Мнения: 217

И понеже ме пита дали ми се гади и аз като се заоплакваааах и той ми предписа вомитусхил, и сега ще почвам да го пия... ако има резултат ще ви кажа Simple Smile ама не знам дали е само с рецепта... хомеопатично е Simple Smile 3 пъти по 10 капки на ден Simple Smile


Не е с рецепта, спокойно, онзи ден го взех без рецепта за дъщеря ми, че явно някакво вирусче беше лепнала от градината с повръщане.....

# 25
  • Мнения: 817
И аз май се чувствам по-зле, днес даже направих сефтето и повърнах  Cry

П.П. Еличка, аз съм качила малко мои снимки.

# 26
  • Мнения: 817
Момичета, искате ли да пускам нова тема, защото сега няма как да вмъкна списъка!
Заглавието ще си е пак: ОКТОМВРИЙСКИ мами магазините щурмуват, по-широки панталони си купуват

# 27
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте момичета!
Да се похваля утре вече ще ми правят изследвания /най-накрая/.
Сега отивам да ви разгледам снимчиците.

# 28
  • Мнения: 1 020
Аз слава богу досега не съм връщала Simple Smile
но това е сигрно защото от страх почти нищо не ям... Което ме раздразнило веднъж, не повтарям Simple Smile забелязах че от супичките ми е добре и наблягам на тях и салатки и плодове Simple Smile
аааа направих си и бисквитена торта... единственото сладко което ми се яде напоследък... а и лесно става Simple Smile с тези кремчета Simple Smile
Дано не съм ви раздразнила Sad ама на мен много ми се дояде Simple Smile нямам търпение да се прибера довечера и да си хапна Simple Smile
Сев аз те видяяях Simple Smile много позната ми изглеждаааш... не знам защо...  Thinking
Megche а ти пробвала ли си го? и как точно се пие? аз забражих да питам дали тея капки директно да си ги капя или във вода да си ги разтворя и после да ги изпия Simple Smile
Пускай СЕВ темичката...тамън ще ни се вижда по-добре заглавието, че сега е прецакано

# 29
  • Мнения: 217
Аз не съм ги пила, защото не ми се гади, нито ми се повръща... На дъщеря ми ги капех направо в устата, за нея дозата беше 8 капки, но явно са гаднички, защото каза, че й лютят..... и после задължително пиеше или водичка или сокче... дано да ти подействат добре и на теб. Моята Ели се оправи за един ден.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт