Алергични ли са децата ни?

  • 8 312
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Сигурно поне половината деца поне веднъж са имали алергични реакции. На доста мои познати и приятели децата са с някаква алергия, някои с бронхиална астма. Страшна работа. Не виждам как бихме могли да ги опази,м навсякъде е мръсно и гадно, тъпчем ги с лекарства за щяло и нещяло, храната е пълна с химия.

# 16
И двете ми дъщери са с алергии.Голямата е с алертия към дом.прах,влага,полени,асматик е от 5 годишна.Малката ми дъщеря е с хранителни алергии /яйца ,оцветители,/,към дом.прах,полени,котки,прави спазми на ларингса,обриви невероятни .И двете са с алергия къмвсички АБ-пеницилинови,макролиди Confused.

# 17
  • Мнения: 472
Вече не, израстнаха ги (да чукам на дърво). А как бяха тръгнали от бебета... ooooh!
Adry, какъв е смисълът анкетата да дава възможност да избереш 3 опции, след като са взаимно изключващи се?
За мамите с две и с три дечица  Hug Може едното да е с алергия, а другото /те/ да не са.

# 18
  • Мнения: 1 092
Повечето деца в днешно време са с алергии.
И в по голям процент към мляко,млечни продукти и яйца.
Двете ми деца имат умерена алергия към тези храни,както и към шоколад.
Умерена имам предвид когато прекалят с консумацията им.
Единият също така получи алергия още на няколко месеца към коклюшовата ваксина.

# 19
  • Мнения: 5 140
Мога да кажа, че Ния е АЛЕРГИЧНА, както и аз.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Да - към храни, голяма част от които бавно и славно прояде, останаха обаче антибиотици, полени, насекоми. Много се надявам друго да не изскочи.

# 21
  • Мнения: 5 255
НЕ /да чукам на дърво  Praynig/

# 22
  • Мнения: 46 526
Гласувах се не.

Но белината не й понася. Не знам реакцията към такива агресивни прапарати дали се води за алергия  Tired

# 23
  • Мнения: 5 140
Гласувах се не.

Но белината не й понася. Не знам реакцията към такива агресивни прапарати дали се води за алергия  Tired


На Ния също не и понася белината.

# 24
  • Мнения: 5 391
Синът ми не мога да кажа, че е алергичен, пъпки са му избивали след изядено голямо количество мандарини.Но толкова.
За дъщеря ми още нищо не мога да кажа Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 39 777
За сега Дияна няма алергии (изразени). Имаше известно опасение от слънчева алергия, но не се оказа такова.
Единственият проблем е, че като сме на село и ако я нахапят бълхи или кокошинки се обрива.

# 26
  • софия
  • Мнения: 9
Да,алергични сме.Обриви е получавала от риба,от антибиотици,от шоколад.

# 27
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Синът ми не е алергиче.Поне засега.За сметка на това аз имам отвратителна алергия Sickда не ви казвам към какво Sick

# 28
  • Мнения: 641
Гласувах с "да" за каката / захранена по "Български" както си трябва от 4-я месец #Cussing out/ , а за бебето все още не  е ясно . Без малко да я почна и нея така по препоръка на "педиатъра".Добре ,че почетох в този форум навреме за да не допусна същата грешка.
 

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
голямото, към прах. Скъсва се да киха, както и баща й.
Малкото - не съм забелязала за сега алергия у него. То е на мен Wink

 bloodywhite - кажи, кажи  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт