Довършителни работи- голяма мъка!

  • 2 091
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
Докато спи му шепни в ухото "Трябва да сложа лаисните, трябва да забия пироните за картините, трябва да монтирам лампите....."

# 16
  • Мнения: 93
Според мен, вместо да викаш майстор,по-добре се обади на някой ваш приятел или отзивчив съсед и помоли да ти свърши някоя дребна работа.Без значение дали мъжът ти е в къщи или не Wink Тогава ако не се почувства неудобно и не се вземе в ръце  Blush пук на Mr. Green

# 17
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Това да не се отнася до моя апартамент smile3515 smile3516
 Шест месеца вече сме тук, още кашони отварям, да не говорим, че съм купила и контакти, и тапети и латекс, полюлеите още не съм си ги взела от предишната квартира smile3514 smile3514, висят крушки на фасонки. С малко повече напън си сложих ме пердета на НАШИ корнизи, това се отнася за хола и спалнята, в кухнята стругования още чака Rage
Нашите кухненски шкафове кога ще се монтират, не мога и да си помисля newsm78 newsm78 newsm78
Баня и тоалетна с перално помещение - не коментирам no
Малко да си почина, и започвам да викам дърводелец, ел.техник, фаянсаджия и водопроводчик, че нещо и на мен ми писна нещо Rage Rage Rage Rage

# 18
  • София
  • Мнения: 4 493
Докато спи му шепни в ухото "Трябва да сложа лаисните, трябва да забия пироните за картините, трябва да монтирам лампите....."

hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Теб така ли те действат? Има ли ефект?? Май ще опитам още ази вечер - утре ще се похваля  Joy

# 19
  • Мнения: 337
Правилно са те посъветвали, викни си майстор и после го накарай да му плати той. Моя баща е същия, вече не живея в бащината си къща, а леглото което той е започнал да ми прави преди 15 години още не е готово. И за внуците му няма да стане. Просто си има такива мъже, или се заеми ти, или живота ти ще мине в чааакане . Дано вземеш правилното решение, после сподели има ли напредък.
Успех Peace

# 20
  • Мнения: 122
Докато спи му шепни в ухото "Трябва да сложа лаисните, трябва да забия пироните за картините, трябва да монтирам лампите....."

hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Теб така ли те действат? Има ли ефект?? Май ще опитам още ази вечер - утре ще се похваля  Joy

Чак сега се сещам, че може да ми прилагат тази хватка........ ама де да помня, нали спя когато става всичко това. То ако си мъж да те е страх и да заспиш да му се не види.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 493
Докато спи му шепни в ухото "Трябва да сложа лаисните, трябва да забия пироните за картините, трябва да монтирам лампите....."

hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Теб така ли те действат? Има ли ефект?? Май ще опитам още ази вечер - утре ще се похваля  Joy

Чак сега се сещам, че може да ми прилагат тази хватка........ ама де да помня, нали спя когато става всичко това. То ако си мъж да те е страх и да заспиш да му се не види.
Чак пък да те е страх.......
Ти можеш да изчакаш жена ти да заспи и да й гоооовооориииииишшшшшш

# 22
  • Мнения: 122
Докато спи му шепни в ухото "Трябва да сложа лаисните, трябва да забия пироните за картините, трябва да монтирам лампите....."

hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Теб така ли те действат? Има ли ефект?? Май ще опитам още ази вечер - утре ще се похваля  Joy

Чак сега се сещам, че може да ми прилагат тази хватка........ ама де да помня, нали спя когато става всичко това. То ако си мъж да те е страх и да заспиш да му се не види.
Чак пък да те е страх.......
Ти можеш да изчакаш жена ти да заспи и да й гоооовооориииииишшшшшш

Аз нея ще чакам - тя мен.  Wink

# 23
  • Мнения: 1 217
Преди 2 дена на мъжо му дойде музата и сложи дръжка за кърпи в банята,която купихме преди близо година.
Сега ще си купим дръжката за тоалетна хартия и ще чакаме музата сигурно пак година.
За едни шкафове в кухнята пея сигурно вече 2 години,но музата нещо не идва и това си е.
Дали изобщо ще ни посети тая муза newsm78 Thinking

# 24
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Колкото са по-дребни и лесни довършителните работи, толкова е по-малък ентусиазъма Twisted Evil.И ние сме така-имаме несложени первази ,а вече станаха 4 год.откакто сме в този апартамент. Иначе всичко е минало през рацете на мъжа ми, но за дреболии не го пали много. Успех.

# 25
  • Мнения: 2 660

Сега ще ти дам един велик съвет - тази събота ставаш, правиш му закуска и го изчакваш да мине с вестника през тоалетната (гладна мечка хоро не играе, а ако и е пълно червото пък хич. че и нервна става). Такаааа... Като отминат тези задължителни точки, му пъхаш в ръката бормашината и дюбелите и му казваш: Мило (слънце, съкровище, любов моя..), ще сложиш ли тези винтове аз докато се обличам? Отбелязала съм ти местата с молив на стената...

Обличаш се ти, той няма къде да мърда, пробива стената, прави боклук, мърмори и т.н. Ти обаче не се шашкаш, гримираш се и му казваш с щастлив глас: Ах, колко хубаво стана! Нацелуваш го. Той се пръска от гордост, че е свършил нещо в къщи. След това атакуваш направо:

"Отиваме да се разходим".... И къде, къде да се разхождате - съвсем случайно попадате наблизо до магазин за килими, лампи и тн. Казваш му да влезете само за маааалко, че искаш да видиш нещо. Вътре награбваш, каквото ти харесва и каквото ви позволяват средствата за момента. Излизате щастливи и продължавате към парка, градинката, горичката, кръчмичката, където доволно обядвате, огладнели от толкова много щастие.

 Grinning

Без майтап, методът работи. Само трябва да му съдадеш условия и да прекъснеш всички пътища за отстъпление.

# 26
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92



 Grinning

Без майтап, методът работи. Само трябва да му съдадеш условия и да прекъснеш всички пътища за отстъпление.
[/quote]


Това при моя няма как да мине! Mr. Green
Това кето можеш си направи сама,а за другите викаш майстор!

# 27
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Докато спи му шепни в ухото "Трябва да сложа лаисните, трябва да забия пироните за картините, трябва да монтирам лампите....."


Ей туй направо ме изкефи.

Ето и от мен едно предложение: изхвърляш ВСИЧКО, което те дразни, ще спите и ще се храните на земята и вече зависи кой колко дълго ще издържи.

Минала съм и по твоя път. А моя, хем нищо не правеше, хем не даваше да си извикам майстор и се сърдеше, че щял да го направи по-добре.
И така полека-полека, сама съм купила и организирала всичко - и дограмата, и вградените гардероби, и мебелите, и то в негово отсъствие, за да не ми се пречка.
Едно единствено нещо оставих на моя мъж да свърши, и вече 10 години си стои така недовършено, да отлежава идеята в главата му.

# 28
  • Мнения: 122
Докато спи му шепни в ухото "Трябва да сложа лаисните, трябва да забия пироните за картините, трябва да монтирам лампите....."


Ей туй направо ме изкефи.



Минала съм и по твоя път. А моя, хем нищо не правеше, хем не даваше да си извикам майстор и се сърдеше, че щял да го направи по-добре.
И така полека-полека, сама съм купила и организирала всичко - и дограмата, и вградените гардероби, и мебелите, и то в негово отсъствие, за да не ми се пречка.


Познай дали докато си спяла мъжът ти не ти е нашепвал туй-онуй. yes

# 29
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Тюх, да му се не види, тъй ще да е било  newsm78

Има там едно нещо за довършване, почвам и аз с тази тактика.

Общи условия

Активация на акаунт