Илона от Music Idol 2 - ужасна несправедливост

  • 3 598
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
кво сте се завъзмущавали толкова?
момичето не пя добре на театралния кастинг, правилно си отпадна
изобщо не може да се прави паралел между Миленчо и Илона
него го оставиха да прави шоу и със сигурност няма да го пуснат на малките концерти

# 16
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Илона може да не е пяла перфектно, но както направиха компромис да пуснат 12-годишно момиче, Милен и онзи клоун Иван, който също не се представи никак добре на последното прослушване, така също можеха да направят изключение и за нея и да я допуснат до концертите, а по-нататък публиката сама да реши!

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Илона може и да има глас-така е-но форматът на шоуто е друг-има танци, визия....Има и други предавания като Хит минус едно, ако съществува още, където ще се оценява само глас. А Милен според мен е извънреден случай-нещо като талисман им стана. И като го гледам, си му е гот така.

# 18
  • Мнения: 2 312
Лично мое мнение-Илона не пя добре.
Милен вярно е нещо като талисман и аз се чудих  вчера как продължи напред,но шоу е все пак...ще отпадне следващия път не му се притеснявайте Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 417
Нещо като домашен любимец?  Thinking

# 20
  • Мнения: 5 297
Жалко е че на Илона не беше даден шанс, несправедливо е. Защо да не може да бъде Music Idol ?

Това момиче също е сляпо. Въпреки това е много известна певица в Русия - Диана Гурцкая http://www.youtube.com/watch?v=lRAu1ZWjaFU.

# 21
  • Мнения: 487
Ама верно аз не разбирам що пускат тоя циган милен напред,та той е много зле,аз пея супер пред него  Shocked Колко хора скъсаха на първия кастинг щото им куцал английския,а тоя го пускат,не виждам логиката направо се излагат!Тука не става въпрос за расизъм а за това дали пее или не,а той е много по-зле от доста скъсани!Много ме дразнят! #Cussing out

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
Той е НЕГРАМОТЕН, а за английски и дума не може да става. Вие като куче като му пуснат музика.

# 23
  • Мнения: 2 821
На всичко отгоре няма идея какво става около него. Според мен не разбира защо въобще е там...Или пък си мисли, че е много добър... Crazy
Да бяха си взели  "Кен лиийй" за талисман - тя поне пееше по-вярно от тоз цинги - Милен....

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Харесах Илона на първия кастинг още, дори ме разплака с изпълнението си тогава, но наистина не се представи добре на театралните. Пък и формата е такъв, че се изискват доста повече показатели, освен гласови данни.
Милен какво го коментирате...Ясно е, че момчето има някакви психични отклонения. Не прави чест на организатори и прочие, че си правят такава гавра с него. Тъжно ми е за момчето...

# 25
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз това викам. На момчето изобщо не му е мястото там. Ако беше някакъв самороден талант, разбирам да се пренебрегне неграмотността и поведението му. Но той няма никакъв талант, пее фалшиво и е толкова голяма разликата между него и другите участници, че става за посмешище. И на мен ми е жал за него, явно са го взели за мезе.

# 26
  • Мнения: 3

 Толкова сте зле (някои де) , че не усетихте какво иска да каже с темата девойката - а , че е по-добре да направиш ДОБРО за някой неравностоен (и талантлив), от колкото гаргара с някой който не знае  къде се намира ( в случая психо-болен). Общото между  Илона и Милен е, че и двамата са ощетени от Бог , но единия все пак знае на кой свят се намира, докато другия няма РЕАЛНА  преценка   от ситуацията. Грозното е, че много от Вас - майки, уж възпитавате деца!!!, а сърцата Ви ПРАЗНИ, липсва Ви състрадание....

# 27
  • Мнения: 982

 Толкова сте зле (някои де) , че не усетихте какво иска да каже с темата девойката - а , че е по-добре да направиш ДОБРО за някой неравностоен (и талантлив), от колкото гаргара с някой който не знае  къде се намира ( в случая психо-болен). Общото между  Илона и Милен е, че и двамата са ощетени от Бог , но единия все пак знае на кой свят се намира, докато другия няма РЕАЛНА  преценка   от ситуацията. Грозното е, че много от Вас - майки, уж възпитавате деца!!!, а сърцата Ви ПРАЗНИ, липсва Ви състрадание....

Я се успокой малко и пак помисли!Добро ли щяха да направят за Илона, ако я бяха допуснали?
Не прекалявай с назидателния тон!

# 28
  • Мнения: 1 426
майтапа си е майтап, но всичко си има граници
какво добро правят на Миленч че го пускат по-напред, явно 18-те финалисти са ясни предварително и им все тая кой ще пуснат

# 29
  • Мнения: 982
майтапа си е майтап, но всичко си има граници
какво добро правят на Миленч че го пускат по-напред, явно 18-те финалисти са ясни предварително и им все тая кой ще пуснат
Нищо добро не правят за Милен.Според мен се гаврят с него!

Общи условия

Активация на акаунт