На кой ден от преносването отидохте в болницата?

  • 3 276
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
От болницата, в която родих ме искаха всеки ден след термина да съм на линия за тонове.
Започнах да раждам 3 дни след датата.

# 16
  • Мнения: 119
Както четох по- горе най- важно е да следят тоновете на бебето! Ако не всеки ден то поне през ден( не трябва да падат под 120). На 7- мия ден след термина родих със секцио по спешност. Нямах разкритие , но ми изтекоха водите и тоновете на бебето отслабнаха. Най- важното е да си под лекарски контрол. Успех!

# 17
  • Мнения: 745
При мен плацентата  беше започнала да се калцира и ден след  термина се уговорихме да отида да родя,като предизвикат раждането.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
На петия ден след евентуалния термин ме приеха и на следващия ден ме срязаха. Така прецениха, че трябва да бъде.

Леко раждане! Hug

# 19
  • Мнения: 1 197
На 6-тия ден след термина ме приеха в болницата и на същият ден ми предизвикаха раждането

# 20
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Отидох на термина, след 7 дни ме включиха на система Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 50
  Стискайте ми палци!!!Днес отивам.Дано да не ме върнат и всичко да е наред с беба. baby_neutral

# 22
  • София
  • Мнения: 62
Стискам ти палци! newsm10
Мисля,че не би трябвало да те върват.
Миналия път пренасях и ме приеха в болница на петия ден ,без болки с 5см. разкритие.Родих на следващия ден!УСПЕХ!

# 23
  • Мнения: 1 197
mama karina Успех и леко раждане.

# 24
  • Мнения: 389
  Стискайте ми палци!!!Днес отивам.Дано да не ме върнат и всичко да е наред с беба. baby_neutral

Леко раждане!

# 25
  • Мнения: 22
на 4 ден след термина ми предизвикаха раждане.На теб може би днес ти престои раждане! Успех!

# 26
  • Мнения: 4 406
стискам палци раждането да е леко!

# 27
  • Мнения: 402
Успех на mama karina! Знам колко е неприятно всички да се обаждат и да те пиат няма ли вече да раждаш! Аз влезнах в болница на 5-ти ден преносване.

# 28
  • Мнения: 4 406
обаждат се, защото са загрижени  Laughing
мен ще ме приемат за наблюдение на първият ден от преносването

# 29
  • Мнения: 560
Терминът ми беше на 15.11-петък се падаше.Отидох на последна консултация при гинеколога ми.Той препоръча събота и неделя да ходя на запис на тонове в болницата,в която съм решила да раждам,но пропуснах съботата.В неделя отидох-даже ме попитаха искам ли веднага да постъпя,но отказах.Постъпих в понеделник.В сряда ме сложиха на системи-нищо не стана.В петък сутринта почнаха контракции,но сутринта се оказа,че не са направили разкритие.Свалиха ме в родилното отделение,прегледи,снимка на таза-не се е разширил.В 12 на обяд ме резнаха.

Общи условия

Активация на акаунт