Пролет здравей , здравей ~::~ при арабските мами / 58

  • 27 229
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 333
Дуа Да ти е жив и здрав рожденника и само радости да ти носи!   bouquet

Деси незнам дали съм разбрала правилно, тъй като назад прочетох на бързо, но доколкото разбар днес имаш имен ден...?  newsm78 Ако не съм се заблудила, честитя ти най-съредчно именния ти ден.   bouquet
 
бадемка много мило ми стана докато ти четях историята с твоя човек.   bouquet
Рали и аз честно казано незнам за какво ми е тази специалност. Пък и толкова ми е безинтересна и ми е много тежка като материал. Вече съм втора година и честно казано до сега нищо не научих за самата екология. До сега все едни гадни дисциплини имахме -  математика, цитология, зоология, анатомия на човека, почвознание, петрография, физика, органична, неорганична химия, генетика и още какво ли не чака.... Sick ooooh!

Утре ми започва семестъра и вече трябва да ставам рано...  Tired

Много прегръдки на останалите.  Hug

# 286
  • Мнения: 914
Катенце  асо не забравиш  някои неща   или не преглъщаш  живота ти ще се превърне в тревоги и  несгоди  Алла карим Мусамих карим  

И на мен  разни  простотии са ми правили като прибавим и че то тяхната простотия  малкия се разболя  и даже нямаше  къде да си оставя децата на брат им   за да  отида  в някоя спешна клиника в Каза  като  10 дни детето с температура  39  гр а те идват и  ми казват  ами то така при момченцата  ,трудно се гледат същата вечер ги помолих да отида да простра прането на тавана  на брат им  а те  ами нека да заспи и тогава  отиди Така прането си остана непространо до другата сутрин а детето влезе в болницата с 40 гр темп   и  абцес на бъбрека


Но  всичко  минава и Алла субхана хуа таала    се надявам винаги да е с нас и да не ни забравя  когато се молим и отправяме дуа  
Казвам си така е трябвало да бъде   и хамдулилля

Деска  гледате ли един филм по тв  Манар  е започнал нов филм мисля сирийски  за Яхия  Яееш  това име е познато на всеки израилтянин   Така ги беше  мъчил навремето  Беше  и главен по организиране на терорист актове    и накрая го  открили като равин в някаква синагога bowuu  Аз снощи  като си лягах бе  бая късно   но незнам  при вас  колко ще е  newsm78мисля тая  вечер ще е втора сирия мисля newsm78

# 287
  • Мнения: 914
Хари  къде изчезна до Варна ли  отскочи  newsm78  bouquet  bouquet  bouquet


Някой да знае  нещо за Мухсина  newsm78

Май  избягахте по леглата  Cry Cry Cryпак останах последна    Tired

Принцеске     който се учи един деун ще сполучи   bouquet Peace Peace Peace

е аз много много  не  сполучих с  работа  но  Еще не вечер както се казва    надявам си един ден и да проработя по специалноста

Мама  Миа   какво стана с малката   още ли плаче 

# 288
  • Мнения: 689
Тахмине-уби ме ти с тоя отговор на преводача ShockedВнимавай все пак,че да не влезеш в ролята на хубавата Елена..
Съжалявам,че си под такъв стрес..

Дезърт-много ви мъчат с тези предмети,мъжа ми казва,че 5-те год дето е учил са пропиляно време,но пък инак е трудно,търпение трябва  bouquet

Свеър-зарази ме ти с марокански илачи,а пък какви кафтани имаше при тая г-жа CrazyНай-красивите,които съм виждала!!И хич не бяха скъпи,но нямахме време да пробвам и т.н.Още ме е яд!

Рали-видях,че си питала за печат от Израел...Няма проблем да влезеш в Египет:след последната война има договор,който разрешава на израелци да влизат в страната и да развиват бизнес и т.н.Малко расистки ще прозвучи,но се надявам новия президент да го отмени този договор,поне в памет на стотиците изклани жени и деца,само за това,че във вените им тече арабска кръв...

Абе в Библията ли пише,че евреите са ,,избран народ,,?Защото аз което знам е,че Господ праща свещена книга на избран народ и този народ е по-добър от другите,той е избран сред многото по волята на Господа на Световете(МиМ)
Имало е много такива народи,евреите са едни от тях,а арабския народ е последният избран и друг след него няма да има Grinning

# 289
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Заповядайте , милички и на хаир да е !   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276246.new#new

# 290
  • Мнения: 177
  Ето ме и мен,най после разбойниците заспаха .Ходихме да видим бебето на братовчеда в болницата и те като ревнаха в един глас,искали и те бебе...Викам си то и вие сте ми доста ,та още едно съвсем ще издухам.Деси,какъв празник е днес?Честито бъди жива ,здрава и много щастлива.Аз пак не съм наясно.Дуа,как си след купона?Юнаците налудуваха ли се?Сабинка,утре ли е големия ден?Успех и всичко да е по мед и масло.Дано няма сълзички.Ще се чуем,дано остане време за по кафе.Лили,и аз обичам по кило на ден,ама после връщам двойно.Имам тук някакви вълшебни хапчета,ама като им попроучих страничните ефекти и съм във война със себе си да ги пия или не.Май ще поизчакам да посъбера повече информация,макар да знам че никой няма да каже,че са безвредни.Svear,възхищавам ти се на силата и голямото сърце дето носиш.Ако можех и аз да съм така великодушна.А аз веднага като занареждам,ама като все от това си патя,че каквото ми е на душата на устата.Горчив бадем,хубава история ,а това с родителското несъгласие ми е до болка позната.  Ето родата звънят ,мъжа ми говори и след малко е мой ред.И пак ще се почне,харесали сме такива мебели за вашата къща,харесали сме онакива,кога ще ходим,колко им е мъчно и т.н.А никой не пита,че съм труп и ако не е мама не зная.Поне като отидем да не бяха вечно толкова изморени,та и аз да си спомня как беше без деца поне за няколко часа.

Общи условия

Активация на акаунт