Вода за бебе на ХИП за приготвяне на АМ

  • 2 848
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 296
Май неправилно съм се изразила.
Точно заради това,че мин.вода не се преварява,а местната е
отврат и опасна,я купих водата на Хипп.
Дано ме разбра,Грозното пате,че аз се омота Hug Peace

# 16
  • Мнения: 6 442
Аз и преди разбрах,но беше написала така,че все едно преди се преварявала мин  Hug

# 17
  • Мнения: 28
И аз давам изворна вода Девин-розов етикет Peace

# 18
  • Мнения: 6 029
Мда. Какво ли не правят вече, че и бебешка вода  Laughing

Ако чешмяната ви не е гадна и става за пиене, аз бих те посъветвала да даваш чешмяна преварена.

# 19
  • Мнения: 175
Мисля,че е малко пресилено да се пие такава вода.На всичкото отгоре цената и е по магазините 3.60,3.70лв.? ShockedНе мислите ли че могат бебетата да  карат с нашенска си българска вода.?
Това за какво количество е ?  newsm78 1литър ли?

1 л.  Peace
Мисля че беше 2 литра.
Да,и аз купих такава вода,като бяхме на море,че да не преварявам минерална.
А тамошната вода и без това става само за миене.
Струваше 4 лева и отгоре за 1 литър,скъпичко ми се видя,
ама повече не съм купувала.
Сега си пиеме Девин-изворна(розов етикет) и съм доволна

Има също и на "Торн спринг"(незнам дали прабилно съм я написала),пак е с розов етикет и си пише на нея-специално за кърмачета,без да се преварява,слабо минерализирана.
В Германия давах на бебето такава, но там далеч не е скъпа - имаше и Милупа, и разни други. Изобщо не изварявах след отварянето и ползвах, докато свърши!  Whistling
Никога не преварявам - тук давам от кана Брита.
Да и тук има Милупа,но не е толкова разпространена и тя също е скъпичка.http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1726

# 20
  • Мнения: 6 029
Торн Спринг е една от най-високо минерализираните води!!!
Пишат, че е подходяща за бебета заради ниското съдържание на натрий. Етикетът е подвеждащ!

# 21
  • Мнения: 66
Мисля,че е малко пресилено да се пие такава вода.На всичкото отгоре цената и е по магазините 3.60,3.70лв.? ShockedНе мислите ли че могат бебетата да  карат с нашенска си българска вода.?


То с тази цена къде ще му излезе края  #Crazy

# 22
  • Мнения: 491
Купих веднъж водата на Хип,не съм я преварявала.Вече давам само Девин-изворна

# 23
  • Мнения: 4 784
Лятото когато бяхме на море, ползвах такава вода за приготвянето на Ам, когато нямаше Девин розов етикет. Но за скъпото си е скъпичка.

Общи условия

Активация на акаунт