Отговори
# 15
  • Мнения: 671
Blym,седни и поговори с дъщеря ти,обясни й че вече сте разведени ,че не сте семейство ,че нещата от тук нататък никога няма да са същите.
Сигурна съм че бившия ти също я обича но явно в този момент е в период "влюбен съм,много съм влюбен" и това в известна степен блокира всичко останало.
Дъщеря ти е на 9,така че е достатъчно голяма да разбере,че и ти и баща й вече сте свободни хора,но винаги ще си останете нейни родители.

# 16
  • Мнения: 623
Сигурна съм че бившия ти също я обича но явно в този момент е в период "влюбен съм,много съм влюбен" и това в известна степен блокира всичко останало.

Виж, с това не съм съгласен. Не мисля, че когато някой е влюбен това му блокира всичко останало... за детето да не говорим Simple Smile

@Blym
Много те моля,   Praynig вкарвай по някоя запетайка в постингите си, че иначе ме заболява главата докато ги прочета  Peace Simple Smile

# 17
  • Мнения: 671
Сигурна съм че бившия ти също я обича но явно в този момент е в период "влюбен съм,много съм влюбен" и това в известна степен блокира всичко останало.

Виж, с това не съм съгласен. Не мисля, че когато някой е влюбен това му блокира всичко останало... за детето да не говорим Simple Smile



Зависи от количеството тестостерон,Дани. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 623
Сигурна съм че бившия ти също я обича но явно в този момент е в период "влюбен съм,много съм влюбен" и това в известна степен блокира всичко останало.

Виж, с това не съм съгласен. Не мисля, че когато някой е влюбен това му блокира всичко останало... за детето да не говорим Simple Smile



Зависи от количеството тестостерон,Дани. Mr. Green

А бе, напоследък този тестостерон не ми липсва, ама чак пък да си забравя детето... Grinning

# 19
  • Мнения: 671
Сигурна съм че бившия ти също я обича но явно в този момент е в период "влюбен съм,много съм влюбен" и това в известна степен блокира всичко останало.

Виж, с това не съм съгласен. Не мисля, че когато някой е влюбен това му блокира всичко останало... за детето да не говорим Simple Smile



Зависи от количеството тестостерон,Дани. Mr. Green

А бе, напоследък този тестостерон не ми липсва, ама чак пък да си забравя детето... Grinning
Ти за това си нашта гордост и си те обичкаме..... Wink

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 22:42 от omorfis

# 20
  • Мнения: 623

Ти за това си нашта гордост и си те обочкаме..... Wink

 Embarassed Успя да ме засрамиш  Grinning

# 21
  • Мнения: 264
Какво да ви кажа, аз не живея с него от 3 години и повече, не че преди живеех кой знае колко, но сега като го видя сама се осещам как няма ама нищо останало, за мен той е един обикновен човек е не от тези които искам да са ми познати, но на моменти го съжалявам. Когато ми зададе поредният глупав въпрос ме разсмива, просто осъзнах че нямам много време за да го губя с някой като него, един живот живея и той не е за да го пропилявам по някой си Peace

# 22
  • Мнения: 671
Идея си нямам,аз не го знам жив ли е. newsm78
Абе нека бъде щастлив,преди го мразех,сега ми е безразличен.

# 23
Аз нямам търпение да се видим понеже както писах в една друга тема той е семеен и не живее в моя град.Винаги сме прекарвали идеално.И когато не е с нас много ми липсва но не бих направила нещо което да развали семейството му.

# 24
  • Мнения: 463
Аз нямам търпение да се видим понеже както писах в една друга тема той е семеен и не живее в моя град.Винаги сме прекарвали идеално.И когато не е с нас много ми липсва но не бих направила нещо което да развали семейството му.
No coment

# 25
  • Мнения: 2 336
Аз нямам търпение да се видим понеже както писах в една друга тема той е семеен и не живее в моя град.Винаги сме прекарвали идеално.И когато не е с нас много ми липсва но не бих направила нещо което да развали семейството му.
Извинявай ако го счетеш за заяждане. Не ми е такова намерението. Но какво според теб означава "няма да направя нещо, което да развали семейството"?

# 26
  • Мнения: 463
Сиси, недей няма смисъл!Няма нужда да и слизаме на нивото!

# 27
  • София
  • Мнения: 17 283
И аз бях тръгнала да питам защо е решила да го роди това дете, ама и аз като онира по-скоро смятам, че няма смисъл.

# 28
  • Мнения: 2 336
Не. Стана ми любопитно какви са взаимоотношенията, които не са семействоразбиващи.  newsm78 Аз честно се считам за изключително консервативна и не приемам много неща. Примерно - появява се жена, спи с женен мъж, ражда му дете и накрая казва - не искам да разбивам семейството. Или този мъж е достатъчно мъж та е пълноценен за две семейства?
Разбирам появява се друга, любов, дете и с новата. Но тук нещо не разбрах как точно стоят нещата.
Mama_tedka, не се чувствай длъжна да отговаряш.

# 29
  • София
  • Мнения: 17 283
Ми Сиси ние с теб не ги разбираме тия неща, щото сме консерви.
Ама явно ако е в друг град не се брои, знам ли

Общи условия

Активация на акаунт