Отговори
# 75
Няма как да съжаляваш за детето си, би било глупаво Peace
Но не мога да разбера( не че е нужно аз да разбирам , де) едно, жената разбира за изневярата иска да се разведе(което е нормално, аз не бих живяла с мъжа си при тези обстоятелства) . Ти знаеш, че очакваш дете казваш на бащата и на жена му, обаче не искаш да се развеждат. Как живее сега съпругата му знаейки за изневярата и съществуването на детето и той циркулирайки като баща между две семейства??? И всъщност бащата на детето иска ли да се разведе или не? И защо не живее с теб и детето? Само твоето нежелание за разваляне на семейство ли е причината? Peace
Честно казано незнам как се чувства жена му, той искаше както казах преди само за да не съм сама с бебето но жена му също щеше да е сама така че беше пълна безсмислица да го прави.
Сигурна съм че обича жена си. Другата причина да иска да се разведе и да е с мен беше че имам здравословен проблем (генетично заболяване)и ест съм сама.
Той идва когато може не снове когато на мен ми скимне.

# 76
  • Мнения: 446
Онира и аз това се чудех newsm78 тоя човек има ли право на мнение newsm78 или двете жени са се договорили по между си newsm78

# 77
  • Мнения: 277
а,бе и на мъжете не им е лесно,гледай само какви сме оправни жените.
нали мъжа трябва да покровителства ,да спасява ,да брани ,да носи храната/парите/за фамилията.
ние ако не му позволим да бъде силен и мъжествен какво става #Crazy

# 78
  • Мнения: 463
Sexy mama,някъде между този спор остана твоя проблем.Искренно съжалявам за това което ти се случва,пусни тема!Виждам че си от Бургас(подозирах го на една от снимките,разпознах нещо).Ако имаш нужда от помощ,можеш да се обърнеш към нас,напоследък доста се сближихме бургаската група.Пиши на лични.

# 79
  • Мнения: 2 863
Мама Tedka,защо не го остави той да говори с жена си,това не разбрах!Той да прецени кога и как да и каже,защо се намеси в тези отношения?Честно казано,ако си мислиш че ти си я разубедила тази жена да не се развежда,жестоко се заблуждаваш!Незнам дали съжаляваш за нещо,незнам дали трябва,но ............
 Greeneyes girl,като гледам от самото начало никой нищо не го пита този човек!Тя съобщава на жена му че чака дете,жена му иска развод,мама Тедка я разубеждава,разбират се двете той снове между двете семейства.Той въобще има ли право на мнение?

onira, не четеш внимателно Peace Момичето каза, че  първо е казала на  мъжа, а после е говорила с жената, за да я разубеди да се развежда. Дали е или не е тя причината да не се разведат- никой не може да знае. Може да изглежда глупаво, но и аз не бих искала някой да е  с мен, само поради факта, че се е случило бебе.... Много обстоятелства са се навързали там и мисля, че глупаво или не, момичето е успяло някак да излезе от ситуацията. И освен това, някой горе  пита този мъж дали сега е щастлив... Ами никой не е отговорен за неговото щастие, в края на краищата две жени са се оказали в подобно положение благодарение на него.
Но включително  и той изглежда по-положителен образ от БНД-та на някой от мамите тука, дето не са попитали даже как са им децата... та този мъж снове или  не между двата града, изневярвал и т.н  но все пак се опитва да  бъде в помощ и да носи последствията от натвореното.
И за хиляден път се  убеждавам каква стигма е изневярата. Един мъж може да не е моногамен и да бъде свестен в много други неща, може да е моногамен и да е пълен боклук....И най-накрая трима души  в тази ситуация са успели някак да се спогодят, а ние тука още малко и  бесилото ще приготвим....Но  със сигурност за мен поне моногамността само по себе си нищо не казва за човека. Както се шегува мой приятел " на всички им се иска, но не всички им стиска".... за мъжете става въпрос.....
Щях да съм съгласна с Иса, ако някъде беше споменато, че и мъжът  обича мамма Тедка.... но явно чувствата са повече от нейна страна и тогава е взела правилно решение според мен - родила е дъщря си и се грижи за нея.

# 80
  • София
  • Мнения: 6 999
Щях да съм съгласна с Иса, ако някъде беше споменато, че и мъжът  обича мамма Тедка.... но явно чувствата са повече от нейна страна и тогава е взела правилно решение според мен - родила е дъщря си и се грижи за нея.

Нещо не си ме разбрала, девойко  Naughty
Аз не казвам, че е погрешно дето си е родила детето - момичето каза, че е нямало избор, а дори да е имало... това си е нейно решение. Казвам, че противоречи на човешката ни природа да обичаме някой, но да не искаме да сме с него. Девойката всъщност излиза, че получава едно голямо нищо от този мъж - даже секс не прави с него. Какво получава срещу любовта си? Според мен - нищо.
Отношенията на баща-дете изобщо не ги коментирам. Коментирам само решението й да се 'жертва' за нищо.  Peace

# 81
Да ви кажа с никой никога не съм обсъждала това за което говорим. Дали ме обича или не не знам а и дали преди да забременея е имал чувства също незнам.
Веднъж само си спомням разговор при който му казах че имам чувства към него, а той каза просто сме приятели да не се залъгвам. Така че сте прави че той явно не ме е обичал, а само аз него.
Но немога да кажа че е пренебрегнал детето.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 999
... а той каза просто сме приятели да не се залъгвам. Така че сте прави че той явно не ме е обичал, а само аз него.

С оглед на това можем спокойно да редактираме първия ти пост, който породи обсъжданията в тази насока:

Бащата на детето ми е женен и живее в друг град, много ми е хубаво, когато е с нас и си прекарваме чудесно, но той си има друго семейство, а с нас е само заради детето... или нещо подобно  Peace

# 83
  • Мнения: 651
Бащата на детето ми е женен и живее в друг град, много ми е хубаво, когато е с нас и си прекарваме чудесно, но той си има друго семейство, а с нас е само заради детето... или нещо подобно  Peace


Ами... то това си е точно това което казва девойката. Учудваш ли се че след като обясни какво за нея означава този мъж, за нея емоциите са така позитивни винаги когато го вижда. Като добавим и удовлетворението което получава като вижда детето си с татко му, реакцията и възторгът и са напълно обясними.

# 84
Ами добре редактирайте както вие искате.

# 85
  • София
  • Мнения: 6 999
яхнала метлата, съгласна съм с всичко, което си казала. Peace

От първия пост на девойката обаче излизаше друго: Че тя едва ли не 'спира' мъжа да не си разваля семейството заради нея и детото им... В края на краищата се оказа друго - Човека гледа на нея като на приятел, грижи се за детето им, гледа си семейството. Всичко е чудесно.

# 86
  • Мнения: 671
omorfis , не знаех историята ти досега  Hug
Наистина ли няма да го съдиш за издръжка, за бащинство? Според мен би трябвало (ако той не я дава сам)


Birdy-повярвай ми,не мога да си позволя да го направя.
Не мога да си представя,че ще хвана сина ми и ще отида в дома на жена му,защото те дори не живеят заедно и ще и кажа-"Здрасти,това детенце е на твоя хубавец"
Ако щете ми вярвайте,но нямам нито сили, нито желание за това.
Решението да родя това дете си е лично мое,и след като съм го родила,значи съм приела играта такава каквато е.
След като,самия той няма желание да вижда сина си, аз не смятам за нужно да виждам него.
Всеки разбира нещата по свой начин и аз такива латино сериали,като на Мама тедка
не мога да правя.
Отношението към детето е едно,към жената и любовницата друго.
Да не ме разбира погрешно-не я обвинявам,защото и аз съм бивша кучка,зная много добре какво чувства.
Просто не го проумявам това-обичам го и не се отказвам от него,но няма да развалям семейството му.
Еми то вече е развалено.

# 87
  • Мнения: 2 863
Щях да съм съгласна с Иса, ако някъде беше споменато, че и мъжът  обича мамма Тедка.... но явно чувствата са повече от нейна страна и тогава е взела правилно решение според мен - родила е дъщря си и се грижи за нея.

Нещо не си ме разбрала, девойко  Naughty
Аз не казвам, че е погрешно дето си е родила детето - момичето каза, че е нямало избор, а дори да е имало... това си е нейно решение. Казвам, че противоречи на човешката ни природа да обичаме някой, но да не искаме да сме с него. Девойката всъщност излиза, че получава едно голямо нищо от този мъж - даже секс не прави с него. Какво получава срещу любовта си? Според мен - нищо.
Отношенията на баща-дете изобщо не ги коментирам. Коментирам само решението й да се 'жертва' за нищо.  Peace

Разбрах те аз.....Но нима не си обичала без  да получаваш нищо.... много пъти в живота става така, че обичаме някого, а той отдавна вече е  в друга орбита  ..... и да, тогава получваш "нищо"... но можеш ли да сложиш на кантар в любовта  - това давам, това получвам.... ако можеш... значи не е любов Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 463
Оmorfis Peace,ето това мога вече да го разбера .

# 89
  • София
  • Мнения: 6 999
Разбрах те аз.....Но нима не си обичала без  да получаваш нищо.... много пъти в живота става така, че обичаме някого, а той отдавна вече е  в друга орбита  ..... и да, тогава получваш "нищо"... но можеш ли да сложиш на кантар в любовта  - това давам, това получвам.... ако можеш... значи не е любов Heart Eyes

Ми...рядко и за кратко ми се е случвало.  Rolling Eyes Не ми допада ролята на мъченица в името на любовта - ти пък го знаеш това най-добре  Wink Laughing
Но това, което породи дискусията беше първия пост на девойката, който звучеше така сякаш тя получава 'нещо', но от чисто благородство/или глупост/ не ще повече...

Общи условия

Активация на акаунт