Диетата на д-р Ори Хофмеклер

  • 31 575
  • 413
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 304
Аелис висока съм 168 см . Нямам корем и никога не съм имала а по скоро имам широк ханш и бричове и трупам главно там  Tired Мисля че 55 ще съм ок  Wink Колкото до спорта много ме помръзва признавам си  Embarassed за това само степера ползвам от време на време  Confused

# 346
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Мда, при 55 кг. ще си идеална Hug.Аз съм 172 см, в момента 64 кг., при 61кг. съм си мацка Joy.И двете имаме по 3 кг. да свалим, давай да се стягаме  Heart Eyes.

# 347
  • Мнения: 304
Mмдаа да се стягаме ...ма аз май само на приказки се стягам  Mr. Green За тази вечер минах само със зелена салата с краставици , 3 варени яйца , малко агнешко и 3-4 пърчета праскова от компот  Rolling Eyes
Лека ви нощ и до утре  Hug

# 348
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug.

И днес не съм режимна, още от сутринка Sad.Ама бяха останали разни неща от вчерашния празник и закусих обилно Embarassed.А и фитнеса ми за днес отпада, колежката ми не може да дойде, пък аз не мога да се пресрамя да отида сама Whistling.

Надявам се при вас режима да върви по гладко.От утре се стягам , обещавам.
Приятен ден на всички  bouquet.

# 349
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета   bouquet

Вчера съвсем се олях никаква диета, че и сандвич ядох, което не съм го правила с месеци.
Но днеска съм твърдо на режима

Аз имам около 3 кг. да свалям, краката и задните ми части даже са слаби.
Но си имам излишно на корема и леки паласки отстрани
А от 9.06 съм на море и трябва да се стягам
И приятен ден

# 350
  • Мнения: 53
привет на всички,леле колко много сте изписали Simple Smile,доста време ми отне да ви прочета.Аз откакто писах последно,доста време мина не съм режимна,но за щастие не съм качила  и грам.Е не съм и свалила,но поне задържам.отдавна не съм писала защото по принцип моята малка принцеса ме остава в нета само като спинка вечер,а аз почнах работа на половин ден ,после по разходки,нали времето е супер и изобщо не се спираме,после вечеряме,да се видим с таткото и накрая вече умирам за сън и затова нямам Peace време за нета.Сега като ви прочетох пак се надъхах и от утре съм пак режимна,че искам вече да изпъна снага на плажа.Поздравявам ви всички и ви пожелавам успех Hug Hug Hug
Аелис,ще гледам да се включвам по-често Peace

# 351
  • Мнения: 304
Привет и от мен  Hug Днес малко промених диетата че нямах плодове и зеленчуци под ръка ... Та за днес малко кисело мляко , 4-5 диетични бисквити  Rolling Eyes Embarassed , 50 гр бадеми и един малък банан ( само това имаше в най-близкия магазин) За ве4еря - 1-2 домата и 2 кренвирша с малко кашкавал  Rolling Eyes Това от мен ... Лека ви вечер Hug
Утре ми е ден за мерене... Tired

# 352
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добър вечер Hug.

 Donna13 , много се зарадвах като видях, че си писала, липсваха ми диалозите ни Hug.

Jerry F , и моите килограми за сваляне са толкова, казват, че последните 3 кг. най-трудно се свалят, но ние ще докажем , че не е така Wink.

Soul , вярно е ,че храната ти не е режимна, но пък съвсем не е много като калории.Ще стискам палци утре кантара да покаже минус Heart Eyes.

 adelphia , ти най- вероятно си режимна, като имаш време сподели какво си хапваш Simple Smile.

katjushka, ти си с най-голям опит между нас, ако имаш време пиши, твоите постове много ме радват  bouquet.

Лека нощ от мен, надявам се утре да се похваля , че съм режимна Crazy.

# 353
  • Бургас
  • Мнения: 892
Здравейте.Режимна съм,няма да се откажа.Хапвам си салатки на обяд.Плодове,най често ягоди,и вечер някакво месо със салата.Снощи си направих голяма зелена салата с риба тон и малко кисело мляко.
Предната вечер бяхме на рожден ден,но пак си останах режимна-хапнах салата и пекано месо,торта НЕ(сладко не обичам)
Днес ще съм на риба и салата.

# 354
  • Мнения: 4 406
Добро утро,

Момичета да Ви попитам:
като хапвате шопска салата на обяд слагате ли сирене?

То от ника си ми личи, че много го обичам, но ако трябва ще го махна

и приятен уикенд

# 355
  • Мнения: 164
Момичета, вписвайте ме и мен във вашите редици

# 356
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет на всички Hug.

polq28 , добре дошла Hug. Надявам се да ти хареса при нас, лесно се влиза във форма с добра компания Joy.

Jerry F , не знам за сиренето.То по принцип е протеинова храна, мисля , че в малки количества не е проблем през деня, а вечер може да си хапваш колкото искаш от него.Аз също много обичам сирене и вечер обикновено присъства в менюто ми.

 adelphia , както винаги си режимна, а и аз не съм се съмнявала в теб  bouquet.Много вкусно изглежда менюто ти, прияде ми се салата с риба тон Heart Eyes

Тази сутрин се прибрах от нощна смяна и към обичайната ми закуска грейпфрут и кафе прибавих извара - струва ми се , че е режимна, тъй като няма масленост и един вид би следвало да е лек протеин newsm78.На обяд, след като поспах, хапнах една салата от домати и краставици.Вечерята още е неясна, само салатата е сигурна Heart Eyes.
По план утре съм и на фитнес, дано не изникне нещо при мен или колежката, което да ни възпрепятства.

Приятен и успешен ден Hug.

# 357
  • София
  • Мнения: 194
Привет и от мен, аз нещо все по рядко пиша, но ще се постарая да се поправя.

И така, до днес бях режимна... без прегрешения. Не съм се теглила... май много много не искам след последния път... но като ви чета,направо ме хваща срам Embarassed
Аз искам да стигна макс. 55, а съм 160 ... приблизително, навсякъде различно ме мерят 158-160см

Забелязвам че определено нямам много апетит през деня, а и вечер... само дето този шоколад ... . Rolling Eyes не мога да му устоя...
добре че сега има ягоди и череши , та си ям на воля през деня.

хайде от мен толкова... лошо е че утре е събота и неделя, пак ще има да се изкушавам от храната, която готвя за моите хора... но какво да се прави.

# 358
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
little stranger, в събота и неделя и на мен ми е много трудно да спазвам режима - правя за децата разни закуски, понякога само гледам как си хапват, но понякога...... Embarassed.За вечеря винаги правя нещо по - така, награждавам се за режимността през деня Crazy.Често се случва да нарушавам режима през уикенда, но се старая поне да е с малко Wink.
Относно шоколада - и аз не мога без него, доста често вечер си хапвам натурален, много ми харесва Клуб с бадеми.Напоследък и към сладоледа често посягам, но гледам да е вечер, след салатата и месцето.
Приятна вечер на всички, хапвайте си вкусотийки  bouquet.

# 359
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug.Как сте?Днес реших по примера на другите темичмки във форума да ви почерпя по едно кафе Heart Eyes.
.

Закуската ми днес е съвсем режимна - ягоди и кафе без захар.От 16ч. съм и на фитнес, за обяд може би домати и краставици ще хапна.

Приятен ден на всички  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт