с аромат на пъпеш...

  • 3 903
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 616
Благодаря за идейките, сега остава и да ги открия в Свищов... newsm78

# 31
  • Мнения: 2 414
Ако не ги откриеш защо не пробваш да се мажеш с масло от авокадо,мисля,че на Икаров имаше. Peace

# 32
  • Мнения: 1 616
Ако не ги откриеш защо не пробваш да се мажеш с масло от авокадо,мисля,че на Икаров имаше. Peace

Идеята е добра, но не аз се интересувам от тези продукти. Все пак ще предложа това на приятелката си. Благодаря! Hug

# 33
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
на Билка си взех измиващ гел с аромат силен на пъпеш

# 34
  • Мнения: 9 865
Най-новия продукт са аромат на пъпеш, който открих е... водка Собиески, обаче я ползвам перорално, не като козметика.
Иначе се сещам за плодово-хранителните аромати на Акуолина (ако так се пише), които са супер натурални!

# 35
  • Мнения: 1 802
Сещам се за една много хубава маска за лице със аромат на пъпеш. Много добър аромат. Но... не се сещам каква беше маската, освен че беше някаква полска козметика!  Rolling Eyes
Ето точно маската, за която писах по назад във темата. Маската е на Mincer и е със мед и пъпеш! Аромата е наистина невероятен! 2 дозички са и аз си ги вземам за левче.

# 36
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И от мен един глас за серията на Билка с краставица и пъпеш:

Преобладава ароматът на пъпеш и е много свежичко  Laughing

# 37
  • Мнения: 2 152
Мирена80, благодаря ти Hug
Сега остава да ги намеря,ще потърся в Бонжура Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 1 890
     Кръци, в Била и в Европа също ги имаше май.  Simple Smile Не само пъпеша, и другите аромати са страхотни, и шишенцата са по 400 мл.  Peace

# 39
  • Мнения: 3 050
Сещам се за една много хубава маска за лице със аромат на пъпеш. Много добър аромат. Но... не се сещам каква беше маската, освен че беше някаква полска козметика!  Rolling Eyes
Ето точно маската, за която писах по назад във темата. Маската е на Mincer и е със мед и пъпеш! Аромата е наистина невероятен! 2 дозички са и аз си ги вземам за левче.

Аз имам на същата фирма с вишна и джинджифил мисля че беше... много хубаво мирише  Heart Eyes  Heart Eyes , но дали има ефект като маска не знам. Нещо спрях да се мажа с нея...

# 40
  • Мнения: 1 259
Това за което се сетих е балсамче за устни-пъпеш, което можеш да намериш в аптеките.Около 1 лв.

# 41
  • Мнения: 3 675
Рефан имат сапун с аромат на пъпеш.Сега са пуснали по магазините си и сапун с банан и йогурт.

# 42
  • Мнения: 2 407
Много ги обичам плодовите аромати!На фрутини са много готини.

# 43
  • Мнения: 1 259
Аз сега съм на тема къпина! Но идва пролет и май ще мина на ягода!

# 44
  • Мнения: 3 050
поли а какво ползваш с къпина-искам и аз  Mr. Green за балсамчетата за 1 лв -аз имам с диня и ягодка, но и другите не бих отказала-добри са Peace с къпина не съм ползвала до сега продукти Crazy
gitadam а хубаво ли ухаят тези на пъпеш и на банан и колко струват  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт