А за какво си пръскате парите?

  • 3 860
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
Аз съм на принципа "Няма да живеем с орлите я.". Като има пръскаме, като няма - не пръскаме. Не пилеем, но не се и стискаме.

# 16
# 17
  • Мнения: 5 370
Според зависи от настроението ми.
Веднъж мога да ги дам за книги, втори път-за дрехи.
Напоследък ги давам....по таксита.

# 18
  • Мнения: 274
Преди седмица, дъщеря ми (на 6) поиска да и купя неква глупост от бензиностаницията, докато плащах за горивото. Казах и - нямам в  мен пари! А тя - ами изтегли си от картата де, тези пари за спомен ли са ти? И се замислих...Верно спестените пари са спестени удоволствия. Или не е така?

# 19
  • Мнения: 599
Аз съм на принципа "Няма да живеем с орлите я.". Като има пръскаме, като няма - не пръскаме. Не пилеем, но не се и стискаме.
Peace
Ето така е и при нас.

# 20
  • Мнения: 2 388
Основно за заведения, след това за дрехи, обувки, козметика, процедури и т.н..... Simple Smile

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Най-голямо перо отива за пътуване.
Най-много бройки купувам чанти  Blush и за обувки.
Много обичам да купувам метални колички за Филип.
Допълнително, ако остане  Rolling Eyes, пръскам за картини, но това се случва сравнително по-рядко  Confused

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
За книги, за курсове, за подаръци... май за козметика харча най-малко. Embarassed

# 23
  • Мнения: 1 941
Храна, дрехи, обувки, чанти и гримове  ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
За храна пръскаме най-много. Направо ми става лошо като пресметна  колко е скъпо да ядеш качествена храна. Но пък е важно за качеството на живот.
Лично за себе си пръскам за поддръжка. Скъпичко ми идва, и с годинките все повече гълта Confused
Мъж ми пръска за часовници, направо е маниак Crazy Е, не че има 25, но ако имахме съответните доходи, убедена съм, че щеше да си купува поне 2-3 годишно Joy

# 25
  • Мнения: 3 342
Доскоро за книги, но пък библиотеката вече ми спестява доста пари.
В момента най-много за козметични продукти. Процедури - не.
За дрехи - напоследък - да, може да се каже.
В близко бъдеще - все повече за пътувания. Дребосъкът вече е в подходяща възраст за това.

# 26
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
"ИНвестицията в дрехи" би трябвало да е краткосрочна, както и да го погледнеш.  Това направо си е дей трейдинг Simple Smile
Абсолютно не си прав Grinning.
Качествените и стилни дрехи се носят с години и никога не са демоде.

Май стана ясно за какво основно пръскам пари Wink.
В най-скоро време ми предстои да пръсна сериозна сума за дизайнер, който да вкара в някакъв човешки вид изчанчения ми апартамент (това обаче май към инвестициите ще мине).
Обичам да пътувам, така че хвърлям доста и за поддръжка на кола - голяма и мощна; следващата и тя ще е такава, но спортна.
На излизания, качествена храна, козметика отдавна съм се отказала да правя сметка.
Май и аз доста пръскам Crazy.

# 27
  • Мнения: 274
"ИНвестицията в дрехи" би трябвало да е краткосрочна, както и да го погледнеш.  Това направо си е дей трейдинг Simple Smile
Абсолютно не си прав Grinning.
Качествените и стилни дрехи се носят с години и никога не са демоде.


добре че ми каза....щото аз само от илиенци пазарувам...а къде да ги намерим качествените и стилни дрехи...помогни ми моля те

# 28
  • Мнения: 2 401
Друг е въпроса доколко дрешките са инвестиция, .. е някъде всъщност са  smile3503

# 29
  • Мнения: 152
Абсолютно не си прав Grinning.
Качествените и стилни дрехи се носят с години и никога не са демоде.
...а къде да ги намерим качествените и стилни дрехи...помогни ми моля те
от руския пазар във Варна...  Mr. Green
за справка - там се продават основно анцунги...   Joy
(братле...хич не те виждам в таквиз дрехи...ама аз съм прозт...тъй , че не ми се сърди)

Общи условия

Активация на акаунт