Гумените мечета Харибо

  • 7 256
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз пък бонбони не купувам и не му давам Flutter

Горкото дете  Confused

 Права си, горкото дете Simple Smile

# 16
  • Мнения: X
Моята е луда фенка на всички гумени бонбони и много често яде такива, купувам и ги напълно осъзнато.

# 17
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Александър много обича такива бонбони. Аз все го пазя да не се тъпче с тях, ама той ивнаги намира начин да се скрие, пък и роднините и приятелите ни сякаш не могат да запомнят да спрат вече с тия сладкиши и всекви боклуци.

Обича ги и като минем на касите във Фантастико, се пазари за бонбонки, но не му минава номера ...

Обича и червеи, и челюсти също - всякакви желирани, гумени, мекички и твърди бонбонки.

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Обича и червеи, и челюсти също

  hahahaОлеле, аз нали не разбирам от желирани бонбони, преди да дочета изречението ти до край ми настръхна косата Simple Smile

# 19
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Обича и червеи, и челюсти също

  hahahaОлеле, аз нали не разбирам от желирани бонбони, преди да дочета изречението ти до край ми настръхна косата Simple Smile

 Joy  Joy  Joy

# 20
  • Мнения: 553
А някой знае ли от какви материали са "гумирани"...
ей ако не сладняха в устата, само като консистенция нямаше да ми хрумне че изобщо стават за ядене... Blush

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
А някой знае ли от какви материали са "гумирани"...

 Помня една тема на Никол.Детето й беше яло желирани бонбони и след това акото му беше оцветено.Майката доста се беше изплашила, може да се включи да даде разяснения.

# 22
  • Мнения: 1 193
Мойте и двете, само ме изнудват. Тя малката покрай каката намазва, но гледам да не се прекалява  Wink Имаше некви, гумирани уж без оцветители и вредности  Grinning но не бяха на "Харибо". Взехме ги от касите в Била. Може и Харибовски, да има безвредни  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 763
Моето дете е още малко за такива неща. Но аз веднъж ги опитах- ми много са гадни. А иначе съм голям фен на сладкото, ям дори захар от захарницата, ако няма друго, но тия мечета не можах да ги преглътна. Явно на децата им харесва формата и цветът, а не вкусът.

# 24
Ние купуваме само от тези, които са без консерванти и захар. По-скьпи са, но си заслужава като ги харесват децата.  Wink  Относно това как се гумират незнам точно, но в Германия се произвеждат от 1922 год...!  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 39 773
Преди купувах на Дияна желирани бонбони, насипни, не помня обаче фирмата. Тях щерката ядеше с голямо удоволствие.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Дъщеря ми много обича мечетата. Почти винагииска да и купувам от тях.
Има едни ягодки , които също много обича.
Не пропускам да хапна и аз  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 031
Синът ми също е луд по желираните бонбони, както и майка му Mr. Green
Никога не съм го ограничавала, защото при него всяко чудо е за 3 дена Whistling
Както днес ги яде, така утре вече няма да ги иска Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 567
Моята харесва Харибо, но не точно мечетата. Пред Харибо обаче предпочита едни други - Lolibon.
Купувам и също и от тези без оцветителите и консервантите. Бонбонките имат вид на принцески обувки и други някакви момичешки неща  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 205
Моята дъщеря не ги харесва, за разлика от майка си  Mr. Green


Същата работа е и при нас Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт