Бате Енчо, Бай Ганьовски манталитет

  • 4 869
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
а още ли ги питат накрая победителите дали ще се оженят, ще има ли сватба и да ги карат да се целуват?

# 16
  • Мнения: 98
 
Лили е на 3г и от скоро ходи на Детска градина ,там имала проблем на тържеството ,панирала се , а пък това и е любимото шоу и затова майка и (която между другото вечно е на работа ) ме помоли да ги придружа ,а брат ми милия няма отношение по въпроса слушка без да мисли Tired. Лени наистина си права  Thinking,и аз не бих си завела детето там след като видях какво става ,иначе ми е било интересно предаването и дори съм се забавлявала с бисерите на някои от дечицата.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Напълно нормално и възможно е едно дете на 3 г. да се паникьоса на първото тържество в градината. В училище се получава същото и в първи клас. Едно на ръка е малката възраст, че на всичко отгоре детето едва е свикнало с новата обстановка и трябва да застане пред цяла зала с хора. С времето се научават.

# 18
  • Мнения: 4 593
да още ги питат  дали ще се женят  и аз много съм се забалвлявала с бисерите на децата
но след тази и една друга тема определено ще гледам с други очи предаването

# 19
  • Мнения: 98
Да ,още питат и изобщо репертуара си  същия от край време.

# 20
  • Мнения: 27 524
Ако Лили може да пее, заведи я да спечели прослушване в детския радиохор,  ако може да рецитира заведи я в някоя театрална група за дечица в двореца на децата, ако може да танцува отидете в някоя група за деца. Реални неща някакви. Как точно Лили ще преодолее 'сценичната треска' , като се появи в бате Енчовото предаване...
Не те критикувам, просто не разбирам защо подлагате децата си на това от малки да виждат как други 'минават' , а те не.

Това е и моето мнение  Peace Нещата в шоубизнеса са били, са и винаги ще бъдат пошли и освен, ако не блести някой (независимо дете или голям) с нещо специално и рядко, няма как да прескочи фазата на връзките, парите, уреждането. Така е по цял свят, за съжаление. Предаването не е лошо, но то далеч не е подходящо за срамежливи, стеснителни и плахи дечица. То е за отраканите, нахакани и не-можеш-да-им-затвориш-устата хлапета. Защото те правят шоу и това се търси от продуцентите.  Peace

Цункай Лили и не мисли за тези неща  Hug

# 21
  • Мнения: 804
Това е и моето мнение  Peace Нещата в шоубизнеса са били, ====
Ама това на бате ви Енчо не е шоу бизнес, това е недоразумение и не преставам да се чудя, как все още се намират родители, които да подложат невръстните си наследници на това унижение.

# 22
  • Мнения: 3 376
Идеята за такова предаване като цяло не е лоша,но би трябвало да си сменят концепцията-например без да има победители накрая,а просто да е като изява за децата,не състезание.
И награди за всички.

И да сменят водещия.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не мисля, че победителят е проблема. Това е шоу както каза Блонди и то е за отраканите хлапета.

# 24
  • Мнения: 804
На това шоу повечето хлапета са отражение на родителите, не бих казала че са отракани... Особено невръстните нимфетки пеещи фолк. И като погледнеш как кичозно са натъкмени...
И умилителните погледи на придружителите....
Нелепо и обидно и за децата и за родителите.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Вие да не би да сте очаквали нещо повече от Къци Вапцаров?  newsm78

# 26
  • Мнения: 2 910
Жалко е и затова е по-добре да се въздържате от посещения на подобни мероприятия. Цялото шоу е подигравка с децата, а въпросния "бате" се държи и изглежда неадекватно.

Много точно написано Peace

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 308
Това е и моето мнение  Peace Нещата в шоубизнеса са били, ====
Ама това на бате ви Енчо не е шоу бизнес, това е недоразумение и не преставам да се чудя, как все още се намират родители, които да подложат невръстните си наследници на това унижение.

Е, що да не е шоу бизнес?! Продават си билетите, имат рекламодатели... Пари вадят, а на някои хора дори им харесва да гледат това предаване.

Понякога и ние го гледаме с дъщеря ми. Преди време, в началото, предаването беше интересно, но вече не е.

# 28
  • София
  • Мнения: 62 595
Това предаване отдавна е станало сеирджийско. Има деца, които наистина са радост за окото и ухото, но други едва ли биха си харесали изпъленията след време.

# 29
  • Мнения: 804
Мен лично, не ме притесняват децата. Изпълненията им са продукт на родителите. Повече ме тревожат хората които доброволно подлагат децата си на тази подигравка и държанието на псевдо-водещия.

Общи условия

Активация на акаунт