Черен списък на лекари в Бургас

  • 637 921
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 525
  • Бургас
  • Мнения: 959
Бррр, и аз още настръхвам при споменаването на д-р Хамис, който "лекуваше" мъжа ми през далечната 2003 г.
Добре, че много бързо се ориентирахме към София , защото не ми се мисли колко простотии трябваше да изтърпим...

# 526
 #2gunfireтози не е за черния списък ,а за затвора.Добре ,че има такъв форум и дано повече хора да го четат. Shocked

# 527
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Бях на 20г като този "д-р" реши да ми лекува мастиопатия с много силни антибиотици (бяха вносни и много скъпи) и си спомням какво ми беше казал, да не давам на приятелят ми, да ме целува по гърдите че така се хващали зарази и затова ме болели гърдите. Сега като се сетя незнам да плача или да се смея, още не мога да си обясня защо се е държал така с мен, защото съм била малка и изплашена тинейджърка или просто от некомпетентност. Все пак съм длъжна да кажа че този д-р Хамис Албетажи направи операция на съпруга ми от хемеройди след години и до ден днешен тази операция е успешна.

# 528
  • Мнения: 49
извени ме renetageo ,но в никакъв с лучай при Шик,той е много любезен и мил и преглежда внимателно но -голямоНО е и некъдърник.достатъчно много болка ни дари и ни нарани....така че като чуя за него НЕ,не,не..... Mr. Green

# 529
  • Мнения: 58
благодаря eva, но  кажи къде да отида.лошото при бургаските лекари е че всички са май некомпетентни.другия вариант еда отида без уговорка и на който попадна

# 530
  • Мнения: 49
при второто ми раждане бях в Сливен-окръжна болница,разликата е огромна от тук до луната.и останъх много доволна и всичко си е наред ,прибрах се с дете на ръце и пълно сърце,никой стотинка не ти взема

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 17:00 от eva_v

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Монетата винаги има две страни.
renetageo щом си се спряла на Шик значи си преценила,че ще ти бъде полезен. :peace
Аз лично от него нямам наблюдения.

И за клиника Ева в Сливен има пак различни мнения.Ето например eva_v е доволна.Но една мама от нашите отчетни съжалява,че е родила там.Няма да коментирам тук подробности.Просто вземи най-доброто решение за теб.Във форума можеш да срещнеш доста противоречиви мнения за лекари.

Пожелавам ти успех. Peace

# 532
  • Мнения: 58
благодаря,момичета.дано всичко е наред

# 533
  • Мнения: 49
в Сливен не е само клиника Ева ,аз бях в окръжна болница и това което е в бургас-хокане ,викане,всички ти искат пари като започниш от санитар че до....д-р.Там ги няма тези неща
Но всеки си има право на собствено мнение и право ,та нали затова тук е за черен списък,така че за мен НЕ НА ШИК-щом един некъдърник ти УМОРИ ДЕТЕТО Какво друго мнение да имаш за него
УСПЕХ НА ВСИЧКИ БРЕМЕНЕЕЩИ И РАЖДАЩИ,ГОСПОД ДА ПОМАГА!!!

# 534
  • Мнения: 1 208
Хокане,викане и искане на пари в болницата в Бургас аз не видях - напротив - лекарите и акушерките бяха много внимателни и грижовни.Пари не са ми поискали нито кто влизах,нито като излизах от болницата.Много съм доволна от там и след 6м. пак там ще раждам живот и здраве.

# 535
  • Мнения: 770
Диди напълно те подкрепям!Отидох да раждам силно наплашена, но останах много приятно изненадана от отношението, както в предродилно и родилно, така и горе!Не само към мен, но и към никое момиче не видях лошо отношение!Доста време бях в предрдилна и минаха доста момичета!Единсвеното викане беше на една циганка, която обикаляше коридрите- и то и казваха да се пребира в стаята си!А от горе нямам думи за отзивчивоста на сестри и лекари и от помоща им при проблеми с кърмене!

# 536
  • Мнения: 1 208
Жужа така е - тъй като моето раждане беше някакъв кошмар и доста време постоях в предродилно после и двете акушерки идваха всеки ден да ме видят как съм горе в стаята ми.Сестрите идваха през час да ме питат кък сам и дали искам помощ за детето- включително и през ноща.Едната ми направи в тях някаква отвара за да се подмивам за шевовете-вече не помня каква точно.С една дума нямам думи  - благодарна съм им много - извинявайте за отклонението от темата.

# 537
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
някога ще се променят ли нашите лекари

# 538
  • Мнения: 92
д-р Ботьова....нямам думи за нея, винаги на две на три ни притупа и хайде чао до следващата консултация....

занесохме и резултатите на малкта за кръв и  урина и тя е с нисък хемоглобин като моя, но при мен се оказа че не е от липса на желязо което пиех по препоръка на една друга некадърна докторка която пуши в кабинета си, и ми изписа Малтофер от който сърцето ми  щеше да изкочи (сърцебиене), та сега и тя видяла че малкта е с нисък хемогл. и казала: А то В12(което пиех и аз) за деца няма затова Малтофер на капки ще и даваш.... #Cussing out

след като се обадих на един друг лекар (д-р Рибов) който е специалист по анемиите, човека ми каза да не и давам никакъв Малтофер, имало сироп за бебета който съдържа В12, че даже е и с портокалов вкус....

на юни май ще я сменяме...

Цитат
някога ще се променят ли нашите лекари
май не... Sad

# 539
  • Мнения: 770
Д-р Рибов не е специалист по анемиите, той е хематолог-специалността му е хематология!С други думи той е специалист по всички въпроси свързани с кръвта!Завеждащ отделението и е най-добрият в тази област в Бургас!Доста е възрастен и колкото е спокоен, толкова и директен, почти винаги е отзивчив и в повечето случаи не взима пари!Сигурна съм, че думите са му били: "Не е трябвал да пиеш нищо" дава ти рецептата с витаминчетата и по-живо по-здраво!Не е т обяснителните, но си разбира от работата човека!
Дължа живота си на него, макар дори и той да не вярваше, че ще оживея![quote

Общи условия

Активация на акаунт