Черен списък на лекари в Бургас

  • 637 916
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1
можете ли да ми кажете нещо за др.мали4ева-унг?

# 556
  • Мнения: 3
Защо не пишете директно до този доктор по негов сайт има E. mail адрес albeltaji@yahoo.com, защото много противоречите за неговата полза той никога не е направил спермограма на мой приятел, а го изпраща в различни лаборатории, а вие как ще имате бебе като мъжа ви е в чужбина, а хистологично изследване на киста никога не се прави, защото е пълна само с течности. мисля аз лично да съобщя тези публикации на мой приятел да му ги предаде какво пише за него да ви отговори лично

  Д-р Хамис. Например взима спермограмата от съпруга ми,той не запомня резултата/мъж-какво да го правиш/ а  когато все пак искахме да разберем резултата променяше процента на подвижни и неподвижни, така че да изглежда, че се подобрява, а " изгубваше" оригиналната спермограма. Мъжът ми от чужбина праща спермограма, а докторът ме убеждава, че референтните стойности за нормално са всъщност резултатите на мъжа ми, докато те бяха катастрофални. За да " не ме разстрои" премълча, че нормалната морфология в резултата от чужбина му е само 2 процента, а с такава сме директно за ИКСИ. И не знаеше ли кадърния доктор да ни насочи, че в Бургас не се правят добри спермограми. Не беше ли чувал за морфология по крюгер. Защо заблуждаваше мъжа ми, а не ни насочи към Арт. Добре, че открих форумите за проблемно забременяване , за да успея да убедя мъжа ми да потърсим и друго мнение в София и Варна.Ами за да го лекува и да си взима паричките, а бебе щяхме да имаме, ама друг път.Искаше да ми прави вътрематочна инсеминация-той???Абе какво да говоря за лекар, който не праща находката за хистологично изследване, ами препоръчва хвърляне в течаща вода. Съжалявам, но в Бургас има много търсени некадърници, защото хората са здравно невежи. А пък и не са длъжни да стават специалисти по  болестите, от които са болни, но за съжаление, май трябва, поне за да надушват отдалеч мошениците.

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 01:29 от Tatti

# 557
  • Мнения: 1
Защо не пишете директно до този доктор по негов сайт има E. mail адрес albeltaji@yahoo.com, защото много противоречите за неговата полза той никога не е направил спермограма на мой приятел, а го изпраща в различни лаборатории, а вие как ще имате бебе като мъжа ви е в чужбина, а хистологично изследване на киста никога не се прави, защото е пълна само с течности. мисля аз лично да съобщя тези публикации на мой приятел да му ги предаде какво пише за него да ви отговори лично

# 558
  • Мнения: 288
Защо не пишете директно до този доктор по негов сайт има E. mail адрес albeltaji@yahoo.com, защото много противоречите за неговата полза той никога не е направил спермограма на мой приятел, а го изпраща в различни лаборатории, а вие как ще имате бебе като мъжа ви е в чужбина, а хистологично изследване на киста никога не се прави, защото е пълна само с течности. мисля аз лично да съобщя тези публикации на мой приятел да му ги предаде какво пише за него да ви отговори лично

                                                                                                                                                           Ох, не ми се разправя вече! Ясно съм написала, че от лабораторията мъжът ми носи резултата на доктора, той му го взема, аз се интересувам какъв е, мъжът ми забравя, а после докторът му казва друг, по-хубав! Мъжът ми отиде в чужбина после, за да събира пари за инвитро, защото ми беше ясна работата, ако не беше отишъл, бебе нямаше да има. Защото, докторе, сме с морфология по Крюгер 2 % и сме директно за икси. и оттам пращаше спермограми, ама тук трябваше да ни ги тълкуват правилно, а не както дяволът чете евангелието. И никакво спокойствие от моя страна нямаше да помогне в случая, просто трябваше някой бързо-бързо да ни ориентира, а не да си губим времето в празни надежди. Слава богу след втори опит икси имаме бебе, но искам да предпазя неопитни двойки от такова лутане. Виждам от другата тема, че отново доктор в Бургас препоръчва на мъжа да не казва на жената истинското състоятние на нещата, за да не и се вдигнел пролактина! Е, вбесих се! Не искам да лекуват мъжки стерилитет с женско спокойствие! Как да не се прави хистология на киста- винаги се взема тъкан за проба. Или топчетата в тестисите на мъжа са нещо по-специално, че трябва в течаща вода да се хвърлят. Такова нещо някой чувал ли е? Това е последният ми пост по темата и не искам още лични отговори.

# 559
  • Бургас
  • Мнения: 384
Всички доктори четат тук във форума Peace

няма никакъв смисъл да му пиша E. mail като мога спокойно да му тегля една в кабинета очи в очи Mr. Green и повече да не стъпвам при този лекар/не познавам въпросния доктор,но...съм обходила вс.други/,а тук...се пише кой от кого не е доволен и по какъв проблем.нека хората да знаят за техните грешки!
всеки има глава на раменете и преценя на кого да се довери!
успех на всички!  bouquet

# 560
  • Мнения: 1 893
д-р Ламбов УНГ:

"Щом детето е изкарало три гнойни ангини, трябва да му извадите и трите сливици."

Дори не беше видял детето  Shocked

# 561
  • Мнения: 5 539
д-р Ламбов УНГ:

"Щом детето е изкарало три гнойни ангини, трябва да му извадите и трите сливици."

Дори не беше видял детето  Shocked
Ламбов искаше да извади трите сливици на дъщеря ми без да е имала изобщо гнойни ангини. Дори и негнойни не беше карала, доколкото си спомням.
Тогава беше на 2,6 години. Когато го питах дали все пак не е мн малка, той с гордост каза, че оперирал и детенце на година и 7 м. Shocked

# 562
  • Мнения: 3 016
И аз не съм доволна от д-р Ламбов.

# 563
  • Бургас
  • Мнения: 1 130
 а аз съм много доволна от д-р Ламбов и д-р Аврамов, и до двамата очарована.

Но хора различни...

# 564
  • Burgas
  • Мнения: 214
За премахване на сливици, първото нещо което ще кажат винаги УНГ специалистите е премахване на сливиците. Сумата която се взема за тази манипулация от Здравната каса е доста прилична. Едва ли не ние излизаме опитни мишки за да печелят докторите.
Аз като водих сина си, боледуваше миналата година 2 поредни пъти от гнойна ангина за един месец и искаха да му ги махат, аз не дадох. Тази година беше с гнойна ангина само веднъж, дано не се разболяваме повече Praynigно доверие им нямам.

# 565
  • Мнения: 1 280
  Аз от Аврамов съм по-доволна, моя син направи 3 гнойни ангини за месец и половина. Аз го питах ще се наложи ли да ги махне сливиците ако прави толкова често ангини и той каза не, за сега няма нужда  Peace

# 566
  • Мнения: 1 893
Точно затова слагам Ламбов в черния списък- да махнеш сливици без изследвания(които доказват необходимостта от операция), без преглед дори. Само заради пари да подложиш дете на операция, която може да е по-вредна, отколкото полезна, е ПРЕСТЪПНО  Close
Заведох детето в друг град на преглед и лекаря беше потресен, предписа редица изследвания и каза, че ще направи всичко възможно да избегнем операция.

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 22:54 от beca

# 567
  • Мнения: 5 539
На Ламбов това му е бизнеса, ваденето на сливици в частна клиника, срещу допълнително заплащане, освен това по касата.
След това попаднахме на друг доктор, чийто бизнес пък беше поставянето на макарички в ушите. Направи ни предложението на първото посещение, след първия отит на дъщеря ми.
Изобщо, аман от бизнесмени.

# 568
  • Мнения: 94
  Аз от Аврамов съм по-доволна, моя син направи 3 гнойни ангини за месец и половина. Аз го питах ще се наложи ли да ги махне сливиците ако прави толкова често ангини и той каза не, за сега няма нужда  Peace
И аз съм водила сина си- правеше по 5-6 гнойни ангини на година. Той каза, че не се налага да ги махаме- с всяка година щели да намаляват. Вече не прави гнойни ангини. А една приятелка заведе детето си при Ламбов и седмица след първия преглед извади третата сливица на детето. Месец след опрецията то е със същите симптоми, заради които му извади сливицата. Търговци! Close

# 569
Здравейте,и аз сам от Бургас моят син е на 5 год.и му предстои операция на трета сливица.Разбрах ,4е Аврамов е добър,но той оперира в оксиком а там не работят с здравна каса операцията е платена в такъв слу4ай.Препоръ4аха ми др.Радославова УНГ от 4 поликлиника жк.Славейков тя работи с здравна каса и такава операция е безплатна в слу4ая.Някакво мнение за др.Радославова?Много ми е спе6но.Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт