Черен списък на лекари в Бургас

  • 640 914
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 21
Здравейте,
Имате ли впечатления от д-р Тодор Ангелов - хирург онколог? Изпратиха ме при него за операция на фиброаденом на гърдата.

# 961
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Здравейте,
Имате ли впечатления от д-р Тодор Ангелов - хирург онколог? Изпратиха ме при него за операция на фиброаденом на гърдата.
Страхотен лекар и човек. Много внимателен. Била съм при него на профилактичен преглед и съм останала с много добри чувств към него.

# 962
  • Мнения: 21
Благодаря за споделянето.

# 963
  • Бургас
  • Мнения: 910
Здравейте,

 бихте ли ми дали телефона на д-р Тодор Ангелов - хирург онколог и на частно ли приема?

# 964
  • Мнения: 5 229
Не мога да прочета цялата тема, затова питам:
Скрит текст:
Имало ли е лошо мнение за д-р Румен Мутавчиев? Става въпрос за операция на окото.

Последна редакция: пн, 14 мар 2016, 19:01 от Барелина

# 965
  • Мнения: 28
Към черният списък бих добавила д-р Мирослав Минчев, гинеколог. Бях на преглед при него за първи път защото д-р Недялков нямаше свободни часове, а ми беше спешно. Препоръчаха ми го приятелки, но останах супер разочарована от поведението и отношението му към мен.

# 966
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Не мога да прочета цялата тема, затова питам:
Скрит текст:
Имало ли е лошо мнение за д-р Румен Мутавчиев? Става въпрос за операция на окото.

В целия Бургас е разлепена някаква бележка, че точно този лекар е ослепил десетки хора...

# 967
  • Мнения: 5 229
И аз ги видях бележките. Какъв човек трябва да си, за да направиш нещо такова?! ooooh!
Майка ми се оперира при него на 23.03. Много е доволна и вече вижда прекрасно с окото. С отлични впечатления сме от него.

# 968
  • Бургас
  • Мнения: 6 620
Свекърва ми се оперира при Мутафчиев и е много доволна.

# 969
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Свекърва ми се оперира при Мутафчиев и е много доволна.
Maйка ми също.

# 970
  • Мнения: 140
Свекърва ми се оперира при Мутафчиев и е много доволна.
Maйка ми също.

И моята майка се оперира при него (маха ѝ перде от окото), и тя е от доволните.

Последна редакция: ср, 06 апр 2016, 23:15 от moly_d

# 971
  • Мнения: 140
Към черният списък бих добавила д-р Мирослав Минчев, гинеколог. Бях на преглед при него за първи път защото д-р Недялков нямаше свободни часове, а ми беше спешно. Препоръчаха ми го приятелки, но останах супер разочарована от поведението и отношението му към мен.
С една приятелка, която ходи на ЖК при него, си говорихме преди дни, искаше да го сменя. И тя е разочарована и дори коментираше, че при последния преглед е бил малко на градус.

# 972
  • Бургас
  • Мнения: 86
Мами,не правете мойта грешка,спестете си половин ден чакане,нерви и скандала,който ще ви вдигне зъболекарката Янакиева.Крещя ми защо друг не ми е дал талон за хирург и да чакам.Един човек й правеше бравата,да,вратите са с предимство  пред детето ми,което накрая се разрева.В София лекарите  6 часа оперираха сърцето на дъщеря ми и гък не казаха,а Янакиева за лист хартия .който така и не се озори да ми го даде,вдигна врява до небето.Срам и посмешище за нашата медицина,ако всички лекари са такива един жив българин няма да остане.Ама накрая на месеца ще си вземе  заплатата от такива като мен дето си плащат здравните осигуровки.Откъде толкова злоба към хора дето нищо не са й направили,ама тя ще си разбие нервите така,ако не се вразуми  #2gunfire

# 973
  • Мнения: 1 725
Здравейте,

Пиша Ви с ясното съзнание, че мненията и опитът на хората са субективни - няма нищо изцяло черно или бяло. Факт е, че някои имат късмета да не се сблъскат с неприятната страна на съответните специалисти и затова са доволни от тях.

За Мирабел дерматологична клиника на д-р Драголов, Бургас, в района на Военна болница става въпрос. Отидох с елементарен проблем - кафяво петно на челото - доста голямо като размер, не чак натрапчиво тъмно, но неприятно видимо и дори и на лошо качество снимки се вижда. Като козирка на челото ми стои и ме загрозява и състарява. Конкретно заради този дефект отидох при тях, като ме насочи кожната ми лекарка, макар и не точно със специална препоръка, просто каза, че не знае други места за премахване на петна в Бургас. Аз открих и други, но все пак реших да послушам нея.
Отидох януари. Представиха ми 2 метода - единият, много висок клас лазер, рядко срещан в България и въобще на Балканския полуостров ли беше, в Европа ли, не помня точно. Глупости на таркалета, естествено! Съответно с цена 200 лв. на процедура, като се обработва цялостно лицето и има и подмладяващ ефект.
Другият, който в последствие разбрах, че всъщност се използва масово за премахване на такива петна, с цена 80 лв. на процедура, 3-4-5 процедури са достатъчни, в зависимост от това кога ще уцелят точната честота и ще подейства. При вторият принципът е, че когато се уцели вече точната честота, петната се насищат временно, т.е. стават още по-тъмни, като рани, корички стоят, за около седмица или малко повече, след което това изчезва - извлича се пигмента. Това не става от първата успешна процедура и трябват още 1-2 или повече.
Въпросът ми към д-р Драголов беше кой метод ми препоръчва - кой е по-ефикасен! Отговорът беше, че и двата действат еднакво, т.е. да си преценя според цената. Аз имах възможност да си позволя финансово по-скъпия вариант, за да не ходя с корички по челото на работа пред хората. Докторът много окуражаващо ме подведе, че според него още след втората процедура ще има ефект.
Направих 4 процедури по 200 лв., както и препоръчват като минимум, но нямах абсолютно никакъв ефект. Тъй като се изчаква между процедурите минимум 20 дни, аз се притесних, че няма ефект, а започва сезонът на слънцето и вече лечението ще стане опасно - може да се задълбочи петното, вместо да изчезне, защото лазерът прави мястото чувствително и податливо към още повече пигментация, т.е. дори и кремът 50 фактор вече не помага. Това е 2 седмици след процедурата, през което време аз няма как да стоя на тъмно вкъщи.

В последствие разбрах, че този метод е основно за подмладяване, но относно петната евентуално може да въздейства върху мънички такива и то след много повече процедури. Както вече казах, другият метод е масово използваният и доказан метод за премахване на петна! При него първо се започва с по-ниски честоти, за да не се изгори кожата. Изчаква се седмица и когато не се получат въпросните корички върху петната, се пристъпва към следваща процедура, като се увеличава честотата на лазера. След 4 неуспешни скъпи процедури /800 лв. за едно кафяво петно!!!/, започнах по този метод и на 3-та се получиха вече коричките, т.е. 7 процедури за тоя, дето духа! Защото първо вече слънцето е твърде силно, за да продължа, и второ съм твърде афектирана, че ме излъгаха така безочливо да ми вземат парите, без да ми свършат работата, за която отидох при тях! И какво остава за мен - да духам супата за тези пари и да си ходя с грозното петно.

Ако бяхме в нормална страна бих ги съдила, но у нас, предвид и деликатността на измамата, дори не мисля, че би имало ефект дори и Господари на ефира да се навият да ги изобличат! Тва е - да се скубя от яд ми остава!
Пиша тук, защото съм бясна на д-р Драголов и на служителката на регистратурата. Единствено от рускинята - д-р Рахнева - съм доволна, защото тя просто изпълняваше процедурата и го правеше съвестно, отговорно и човечно. Всъщност тя ми смени лазера в един момент, когато се оплаках, че няма ефект. Докторът го нямаше тогава. Човешки реагира и когато повдигнах оплакването си, че няма да плащам повече за "грешката, която са допуснали", убедена съм, съвсем съзнателно, при положение, че са ми предложили метод, който не е ефективен. Служителката не рецепцията побесня, държа се много грубо и нагло - можело съм да имам някакво заболяване и затова да не могат процедурите да подействат. Е, много ясно, че винаги има причини за тези петна!!! Аз съм си била решила коя процедура да избера, не била тяхна отговорността и вината!!! Докторът го нямаше в този момент, така че не съм говорила с него, но зная, че няма смисъл да ходя отново - ще ми излезе с наглите си "железни" аргументи както направи служителката му, и няма да се съгласи да си поправи грешката и да си довърши работата в крайна сметка, без да ми връщат пари, но не и да ми искат още - дадох им достатъчно!

Съжалявам за дългата тирада, но аз съм си малко така с писането, извинявайте!
И внимавайте с подобни МОШЕНИЦИ-КОЖОДЕРИ!

# 974
  • Мнения: 21
Свекърва ми се оперира при Мутафчиев и е много доволна.
Maйка ми също.

И моята майка се оперира при него (маха ѝ перде от окото), и тя е от доволните.

Мутафчиев определено е много добър лекар, беше оперирал баща ми преди време......Нямам забележки към работата му.

Общи условия

Активация на акаунт