Черен списък на лекари в Бургас

  • 712 109
  • 1 101
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 180
Това при него е практика! С мен нещата бяха подобни! Ако има класация за най-некадърен и алчен лекар, то той би бил първенец!
newsm10

# 406
  • Мнения: 825
А мен ме изгони и каза повече да не ходя при него, когато му казах че съм с контракции в петия месец и имах нужда от болнични. Sad

# 407
"Доктор"Веселин Русинов ШЕФ на неврологично в Бургас поради некадърност уби баща ми преди 1 година.Не разпозна очевидни симптоми на инсулт.От тогава не вярвам на лекарите.Безкраино много съжалявам че не повдигнах обвинение но всичко стана толкова бързо че......изведнъж загубих наи силното рамо до себе си и просто не исках да измъчвам семеиството и себе си.

# 408
  • Бургас
  • Мнения: 632
Kрасимир Недев "специалист" образна диагностика в св.софия.Бягай те надалеч от него,че не се знае с каква ужасна диагноза ще си тръгнете от кабинета му.

# 409
  • Мнения: 1 208
Досега не бях чела тази тема.Направо съм потресена от това което прочетох тук.Съжалявам и съчувствам на мамите загубили дечицата си.До днес не вярвах ,че има такива лекари тук в Бургас.Но са прави всички,които искат да се срещат с тях на съд.Сигурно нямат сили в началото за такава стъпка но не ги ли съдим няма да има оправия-то не,че ще ги осъдят-досега не съм чула за такова нещо.От 9 кладенци вода изкарват за да изчистят името си.А след като става дума за детенце-Боже накажи ги.Като не знаят да не работят.

# 410
здравейте,никъде не виждам мнение за д-р Кавукджиан и акушер Каприева.Аз раждах при тях на късмет преди 8 мес.и оттогава си ходя с конец в тялото,който гноеше и днес тялото отхвърли.Отделно след раждането ходих на 2 гинеколога да ми махат конците,защото д-ра не ми ги е свалил всичките.В резултат ми отиде целия интимен живот,а и не се чувствам женствена вече.
За всичко това си поискаха пари-мъжът ми им даде 200 лв,иначе пък съвсем щяха да ме зарежат.
Където мога ще пиша и говоря за Бургаското родилно,защото е пълно с некадърни и зли доктори.

# 411
  • Бургас
  • Мнения: 384
здравейте,никъде не виждам мнение за д-р Кавукджиан и акушер Каприева.

кои са пък тия нови звезди! Shocked
а такааа..изкарайте и мишоците на показ Mr. Green

# 412
  • Мнения: 1 208
Да  кажа и аз за д-р Кавукджиян.Преди години щеше да умори майка ми- той е толкова лекар колкото и баба ми.

# 413
  • На морето!
  • Мнения: 7 130
Да  кажа и аз за д-р Кавукджиян.Преди години щеше да умори майка ми- той е толкова лекар колкото и баба ми.
А в родилно отказваше да минава визитация ако всички родилки не са натръшкани от 8ч по леглата, разкрачени, без бельо (нищо че той идваше от в интервала от 8 до 10, искаше 2 часа да си стоим така и да чакаме), естествено аз отказах и той направи скандал. После акушерката ме караше да му се извинявам. Няма да ви кажа кой отнесе следродилната ми депресия превърната в бяс.  Twisted Evil Мъжа ми искаше да влиза да го търси из отделението този нещастник.

# 414
  • Мнения: 652
Да  кажа и аз за д-р Кавукджиян.Преди години щеше да умори майка ми- той е толкова лекар колкото и баба ми.
А в родилно отказваше да минава визитация ако всички родилки не са натръшкани от 8ч по леглата, разкрачени, без бельо (нищо че той идваше от в интервала от 8 до 10, искаше 2 часа да си стоим така и да чакаме), естествено аз отказах и той направи скандал. После акушерката ме караше да му се извинявам. Няма да ви кажа кой отнесе следродилната ми депресия превърната в бяс.  Twisted Evil Мъжа ми искаше да влиза да го търси из отделението този нещастник.
hahaha hahaha hahaha голям майтап!Да пази господ от такива псевдолекари!И аз за сефте го чувам,а имам претенциите да познавам повечето гинеколози в Бургас.Ама като гледам,нищо хубаво не съм изтървала  Laughing

# 415
  • На морето!
  • Мнения: 7 130
Да  кажа и аз за д-р Кавукджиян.Преди години щеше да умори майка ми- той е толкова лекар колкото и баба ми.
А в родилно отказваше да минава визитация ако всички родилки не са натръшкани от 8ч по леглата, разкрачени, без бельо (нищо че той идваше от в интервала от 8 до 10, искаше 2 часа да си стоим така и да чакаме), естествено аз отказах и той направи скандал. После акушерката ме караше да му се извинявам. Няма да ви кажа кой отнесе следродилната ми депресия превърната в бяс.  Twisted Evil Мъжа ми искаше да влиза да го търси из отделението този нещастник.
hahaha hahaha hahaha голям майтап!Да пази господ от такива псевдолекари!И аз за сефте го чувам,а имам претенциите да познавам повечето гинеколози в Бургас.Ама като гледам,нищо хубаво не съм изтървала  Laughing
Никак не ми беше весело тогава. Добре че почнаха вече новата клиника в Житарово, че не ми се ражда пак там.

# 416
Да  кажа и аз за д-р Кавукджиян.Преди години щеше да умори майка ми- той е толкова лекар колкото и баба ми.
А в родилно отказваше да минава визитация ако всички родилки не са натръшкани от 8ч по леглата, разкрачени, без бельо (нищо че той идваше от в интервала от 8 до 10, искаше 2 часа да си стоим така и да чакаме), естествено аз отказах и той направи скандал. После акушерката ме караше да му се извинявам. Няма да ви кажа кой отнесе следродилната ми депресия превърната в бяс.  Twisted Evil Мъжа ми искаше да влиза да го търси из отделението този нещастник.
hahaha hahaha hahaha голям майтап!Да пази господ от такива псевдолекари!И аз за сефте го чувам,а имам претенциите да познавам повечето гинеколози в Бургас.Ама като гледам,нищо хубаво не съм изтървала  Laughing
Никак не ми беше весело тогава. Добре че почнаха вече новата клиника в Житарово, че не ми се ражда пак там.
Че там да не мислиш, че ще дойдат лекари от чужбина? Пак ще са същите

# 417
лекари-убийци бих нарекла медиците от неврологията в бургаското окр.болница.Баща ми беше приет вс диагноза исхемичен инсулт.никакка човещина,камо ли професионализъм не проявиха нито лекарите,нито зав.отделението д-р Русинов.Докараха го до кома.От обезводнение му съсипаха бъбреците,дори в София лекарите които го приеха в последствие се чудят на простотията и неграмотността на лекарите и сестрите от бургаската неврология.Дано оцелее!Молим се от сърце!Ако има Господ трябва да ги накаже за мъката,която причиниха на баща ми и семейството ми!Такива некадърни лекари трябва да ги линчуват!Ние бяхме от хората с пари,които плащаха всичко по лечението и не само.А какво остава за хората без пари.........

# 418
  • UK
  • Мнения: 1 351
лекари-убийци бих нарекла медиците от неврологията в бургаското окр.болница.Баща ми беше приет вс диагноза исхемичен инсулт.никакка човещина,камо ли професионализъм не проявиха нито лекарите,нито зав.отделението д-р Русинов.Докараха го до кома.От обезводнение му съсипаха бъбреците,дори в София лекарите които го приеха в последствие се чудят на простотията и неграмотността на лекарите и сестрите от бургаската неврология.Дано оцелее!Молим се от сърце!Ако има Господ трябва да ги накаже за мъката,която причиниха на баща ми и семейството ми!Такива некадърни лекари трябва да ги линчуват!Ние бяхме от хората с пари,които плащаха всичко по лечението и не само.А какво остава за хората без пари.........

 Много съжалявам за мъката през която минавате  Cry
 Аз не успях да бъда на стаж там защото тогава бях бременна и старшата ме освободи но знам че е доста злобна Sad
 Много ме натъжи болката ти  Cry

# 419
  • На морето!
  • Мнения: 7 130


Никак не ми беше весело тогава. Добре че почнаха вече новата клиника в Житарово, че не ми се ражда пак там.
Че там да не мислиш, че ще дойдат лекари от чужбина? Пак ще са същите
Не, но е доказано че когато им се дават повечко пари стават доста по-любезни. Едва ли в частна клиника някой би закъснял с 2 часа за визитация защото пие кафе с някой в лекарската стая или би отказал такава защото не е на кеф.
Илиана, стискам палци, дано се оправи твоят татко. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт