Черен списък на лекари в Бургас

  • 712 090
  • 1 101
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 280

 И още нещо за дървените философи - МБАЛ не е държавна болница  ooooh!


   А каква е?  newsm78 

 
Е, не няма други теми като бургаските просто ooooh!
Чак такова издребняване и търсене под вола теле другаде не съм видяла Rolling Eyes
.........


   Peace Точно така е! Наистина няма други такива, във всяка тема едно и също от едни и същи хора. И не мога да разбера защо решавате, че няма доволни от Бургаски лекар. Има и добри и лоши такива навсякъде.

# 436
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Иве МБАЛ е общинска и се издържа изцяло от бюджета на града. Правете си сметка какво остава за там  ooooh!

# 437
  • Мнения: 12
на стажанти не съм попадала, ама сестрите са много нагли, язвителни, и изобщо не се усещат. Ама наистина, защото не са били в нашето положение.
Аз загубих бебето си поради безотговорност, безхаберие и накрая лекарска грешка на д-р ГЕОРГИЕВ, "перфектния" завеждащ отделение. А те наглите сестри казали на мъжа ми, че сигурно съм пиела и пушела, за да станело така. Идиотки. Аз съм станала на 32 години, първо детенце ми беше, да не съм малоумна, и как не ги е срам. Добре, че мъжа ми ми го каза чак след като ме изписаха, иначе не знам какъв скандал щеше да има.
Те не се стряскат от болката на хората, от кошмара, това за тях са ежедневни случаи, кой го интересува че аз вече 5 месеца рева всеки път когато мина покрай болницата и зърна родилното. Никога няма да забравя кошмара , който преживях и отношението на бургаските гинеколози и сестри.И дано никога не ми се наложи да лежа или да раждам в Бургаското родилно.

Абсолютно съм съгласна! Когато ме приеха преди година и половина в Патологична бременност - вечерта преди да ме изчистят имах много силни болки - като контракции през 2 мин (никога не ме беше боляло толкова много), а кръвотечението ми стана толкова силно, че превръзките, които бях взела не ми стигнаха до никъде - сменях ги като носни кърпички. Накрая не издържах и отидох при главната дежурна сестра да ми даде още лигнин и някакво болкоуспокоително - би ми ношпа, което не ми помогна въобще, затова пък казала после на приятеля ми, че съм глезла и съм се преструвала. Мен наистина ме болеше - да не прибавям и ужаса, че толкова много исках дете, а на сутринта трябваше да ме изчистят. После ме изписаха 3 денонощия след кюртажа, след като нормалната процедура била най-много ден - и то само защото аз попитах (все пак беше събота и неделя). А ако не бях питала лекаря, който ме изписа дали трябва да приемам някакви лекарства, той нямаше да ми предпише антибиотици. Но все пак имаше и млади сестри или стажантки - не знам, които се държаха наистина човечно (може би защото и те трябваше да търпят обидите на главните сестри и лекарите като на нас пациентите. Но като цяло - опита ми беше доста горчив - моля се само в бъдеще да не преминавам отново през този ужас!

# 438
  • Мнения: 652
Мегата,ти докога ще си вреш носа навсякъде?На всяка манджа мерудия,веща в занаята  Mr. Green Разбрахме,че си кандидат-медицинско лице и че ги "чуваш" нещата, но все пак стаж имаш да трупаш,почакай малко  Stop
За МБАЛ-грешката е моя  Peace Знам че е частно дружество,но това което се случва там ми пречи да го асимилирам.Спирам дотук,че много разводних темата.
П.п.Виждам,че ревностно защитаваш колегите си.Можеш да си пишеш в белия списък или пък да отвориш тема колко самоотвержени са например.Не че се заяждам,ама не пишеш по темата.
Голди,има добри и лоши,вярно-добрите са в друга тема,ЛОШИТЕ СА ТУК  Peace

# 439
  • Мнения: 1 280
   Оф топик: Не съм съгласна че МБАЛ е общинска. В темата с петицията за родилното едно момиче беше постнала отговор на нейно писмо до зам. кмета, в което той твърдеше, че е държавна болница и общината няма нищо общо, затова правят и тази във Ветрен с помоща на Община Бургас.
 

# 440
  • UK
  • Мнения: 1 351
   Оф топик: Не съм съгласна че МБАЛ е общинска. В темата с петицията за родилното едно момиче беше постнала отговор на нейно писмо до зам. кмета, в което той твърдеше, че е държавна болница и общината няма нищо общо, затова правят и тази във Ветрен с помоща на Община Бургас.
 

 Иве сега питах и ми казаха, че една част била държавна а друга общинска. Грашката е моя

# 441
  • Мнения: 825
Все тая, как може да спорите за глупости  ooooh!
Какво значение има каква част е държавна , и каква общинска. Ние нали си внасяме здравни осигуровки, какво ни интересува останалото. И очакваме адекватно отношение, а то липсва в родилното. Не виждам защо спорите за глупости. Факт е, че отношението към пациентите е отвратително и безотговорно, това е най-важното. И от това страдат пациентите.

# 442
  • Мнения: 1 280

 Иве сега питах и ми казаха, че една част била държавна а друга общинска. Грашката е моя


     Не бе няма проблем, просто ми стана интересно  Wink

# 443
 Laughing  Laughing Laughing Laughing Laughing че то бял списък има ли ????  всички са за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
извинявам се за спама , ама не се сдържах ooooh!

# 444
  • Мнения: 1 267
гостенката поли, има и бял списък, има.

# 445
  • Мнения: 12
най-ужасния зъболекар в Бургас е Димитър Пеев(работил е в Света София,сега не го знам,не искам и да го чувам)-изгони детето ми от кабинета,защото плачело и го остави с отворен зъб след лечение с арсен.За нищо на света не бих го препоръчала,напротив предупреждавам ви да не ходите при него,освен ужасен характер,е и супер непрофесионалист,оставил много хора с поражения от неговото лекуване.Пазете се от такива комплексари!

# 446
  • Oslo
  • Мнения: 658
4 курса по 30 човека смятай колко напаст има...

Мале, верно ли още има толкова момичета, които искат да бъдат сестри? newsm78

# 447
  • На морето!
  • Мнения: 7 130
   Оф топик: Не съм съгласна че МБАЛ е общинска. В темата с петицията за родилното едно момиче беше постнала отговор на нейно писмо до зам. кмета, в което той твърдеше, че е държавна болница и общината няма нищо общо, затова правят и тази във Ветрен с помоща на Община Бургас.
 

 Иве сега питах и ми казаха, че една част била държавна а друга общинска. Грашката е моя
Болницата е АД с държавно участие.

# 448
4 курса по 30 човека смятай колко напаст има...

Мале, верно ли още има толкова момичета, които искат да бъдат сестри? newsm78
Да. Повечето са туркинчета от селата, защото нямат друга алтернатива.

# 449
  • UK
  • Мнения: 1 351
4 курса по 30 човека смятай колко напаст има...

Мале, верно ли още има толкова момичета, които искат да бъдат сестри? newsm78
Да. Повечето са туркинчета от селата, защото нямат друга алтернатива.

 Алтернативи има и то доста. Вярно е, че туркините са повече от българките но това не мисля, че има значение  newsm78. Стига моля ви се само гости да се изказват толкова глупаво.

Общи условия

Активация на акаунт