Непушачи- дразнители.

  • 14 889
  • 364
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 196
Моят мъж ту пуши, ту не пуши, иди го разбери какво е. ooooh!
Ама ме гони като диверсант за цигарите.
Обаче пък той ми купува пуретите, като си купува пури за него.
Рядко ги пуши, но го прави с такъв кеф, че  и на най- заклетите непушачи им са допушва.
С две думи, щура работа. Laughing

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 23:34 от Бианkа

# 301
  • Мнения: 109
Оф, моят мъж не пуши и страшно много ме изнервя Mr. Green
Моят също егати и на скуката . dohАма аз и за него  егати и на ............ Blush

# 302
  • Мнения: 142
Ехооо, Красавците, липсвам ли ви вече? Скучничко ви е, гледам аз. Т'ва момиче го изгонихте от темата ама и аз като се махнах тя на нио заприлича... тц тц тц Hug

# 303
  • При семейството си
  • Мнения: 6 648
Като те "чета", май на теб ти е скучничко...тц,  тц,тц  Hug

# 304
  • Мнения: 1 650
верно ми е скучно
Сладко изкушение я ни кажи сега, много ли те дразнят пушачите и колко са несъобразителни и нетолерантни, че май нещо не сме разбрали
 Joy

# 305
  • Мнения: 959
Аз, да похваля моят мъж. Simple Smile
Не пуши. Никога не е пушил.
И много рядко ми мрънка.
Даже по своя иниациатива ми купува цигарки. Heart Eyes

# 306
  • Мнения: 1 650
Добър вечер Simple Smile някой да има цигарка ?

# 307
  • Мнения: 109
Добър вечер Simple Smile някой да има цигарка ?

С удоволствие Durango само кажи какви . Joy Знам какво е за пушача да закъса за цигарка макър че рядко му се случва. Peace

# 308
  • Мнения: 6 274
Добър вечер и от мен . Нещо тая вечер всички ме нервират  smile3515 и ще взема да си стоя тук , при вас . И ще си пафкаме   smile3530на воля , и туй-то !  Crossing Arms
Durango , заповядай !   Party
                        

# 309
  • Мнения: 142
Почвате да ме отвращавате. Наистина  Crossing Arms

# 310
  • Мнения: 1 650
Почвате да ме отвращавате. Наистина  Crossing Arms
ами не стой при нас
понеже съм културен, няма да информирам изисканата ни компания какво аз изпитвам от твоето присъствие Simple Smile
So Ugly, SO WHAT ?
 Joy
Сладко изкушение
предлагам ти да се оргазирате и да внесете подписка за законопроект, забраняващ на пушачите да влизат по форуми понеже се дразните а интернета се задръства от цигарен дим !
 Joy

# 311
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Цялата култура се е събрала в теб и голяма част от "компанията ти".  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 312
  • Мнения: 1 650
я, обидената и огорчена пепси събра кораж, сложи противогаза и дойде да ни каже добър вечер Simple Smile

# 313
  • Мнения: 1 616
Привет... Тежък ден, не особено приятни емоции по вечерно време... Попрекалих с цигарите... Въодушевих се от рекламите, които Дуранго показа преди две-три вечери... И реших да си купя Марлборо (не кон  Joy ). Обаче се чудя дали да си взема Лайтс (нали има такива?) или да заложа на класиката - червено... newsm78 Дуранго, какво ще ме посъветваш? Знам, че си ценител... Разбира се, това ще е краткотраен експеримент, но се изкуших заради рекламите...

# 314
  • Мнения: 1 650
червено разбира се
като Ferrari
тежка и истинска цигара

Общи условия

Активация на акаунт