Когато ви обиждат, как се защитавате?

  • 8 246
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 302
Ако някой ми кресне или обиди, въобще не се защитавам, а направо пускам някой хаплив коментар, така че да го ядосам още повече.

# 16
  • Мнения: 27 524
когато някой ви свари неподготвени и ви обиди или ви кресне в лицето, какво правите?
Отговаряте подобаващо или мълчите умно, а два часа по-късно ви идва музата и мислено го правите сам да си говори?

Никой не ми е крещял обиди в лицето, без да се очаквам или да съм била подготвена.  Mr. Green
Отговарям, ако се налага, да, защото не е било неочаквано. Ако е има неочакван вариант, това е поради неразбиране, но не и без повод и смисъл, били те верни или не.
Музата след премисляне на спокойствие винаги идва за верните думи.

Има една мисъл, която много уважвам - мъдростта на човека си проличава в гняв. Толкова по въпроса  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 3 099

За теб си мислех, че отговаряш с едно виртуозно ъп-чао-лин-ги...

# 18
  • Мнения: 2 897
Зависи кой. Ако ми кресне близък, връщам моментално. Ако не е близък, въобще не се разправям, няма смисъл. Единствено откачам, ако някой ми закачи детето, тогава съм в състояние да късам глави, дори на човек, който виждам за сефте Crazy

И аз съм такава...

# 19
  • Мнения: 824
От ученическите години не ми се е случвало да ме обиждат в лицето(като изключим форума).Не мога да си представя,че някой ще си позволи да го направи,а ако се появи такъв човек,най-вероятно само с големите си черни очи ще изразя всичко,което бих искала да кажа,ако реша да съм на неговото ниво.Това е буквалният отговор по темата.

Винаги залагам на словестния двубой.Човек е способен с една дума да остави дълбока следа в съзнанието на лекомисления(комплексара,глупака).

# 20
  • Мнения: 81
Май само аз съм от шматките. Ако е неочакванно, обикновено се стъписвам и отстъпвам, дори и ако чувствам че е незаслужено. Ако е спор почнал кротко и стигнал по ред причини до обиди и крясъци, гледам да успокоя обстановката.  Не мога  да викам и крещя, просто не мога дори и силно афектирана.

# 21
  • Мнения: 606
  Не достатъчно интелигентно. То си личи, нали четете? Но се уча. Вече 2 пъти не отговарям на директна обида.

# 22
  • Мнения: 66
Ами зависи......
По принцип не си мълча на когото и да било  Mr. Green
Като се държат с мен, така и аз се държа Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 186
Не се защитавам въобще,направо вадя тежката артилерия #2gunfireНе им се вярва какво им се случва newsm48.Мога да поставя световен рекорд за най-много думи,казани за най-кратко време(повечето подлежат на цензура) Rage

# 24
  • Мнения: 606
Не се защитавам въобще,направо вадя тежката артилерия #2gunfireНе им се вярва какво им се случва newsm48.Мога да поставя световен рекорд за най-много думи,казани за най-кратко време(повечето подлежат на цензура) Rage


  А? Жена ми има 2 регистрации.  hahaha

# 25
  • Мнения: 1 813
В лицето не са ме обиждали от детските години,но тогава нещата са други. Не се замисляме.
Сега не ми се е случвало. Вероятно кротко и спокойно дори с усмивка ще охапя човека.

# 26
  • Мнения: 2 386
Блазе ви. Аз пък крещя и вредя на себе си, защото се ядосвам.

Дона, Шанел, научете ме..

Макар че при мен е от прекрасното детство, няма връщане назад.

# 27
  • Мнения: 1 813
Ще спреш с времето.
Нещо като инстинкт за самосъхранение се получава и просто не го правиш- не викаш.

# 28
  • Мнения: 2 386
Не става. Опитвам се да спася света и се ядосвам като не стане. Тогава викам най-много, защото съм огорчена и обидена, че добротата ми остава незабелязана.

# 29
  • Мнения: 281
Зависи,зависи......
Повечето пъти-никак,не ми се занимава с глупаци Crossing Arms.

Общи условия

Активация на акаунт