Обиждат ли ви мъжете ви!!!

  • 38 811
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Не, дори когато спорим.

# 16
  • Мнения: 197
да, но и аз не оставам по назад,грозна работа.............

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Досега не се е случвало да се обиждаме, карали сме се понякога, но откакто се роди бебето и двамата поузряхме Grinning и попораснахме Peace

# 18
Хайде сега пак всички ще се изредят да пишат как може така , недопустимо е, как търпиш? , че даже ще има изказвания разведи се , събирай си багажа. Или вскички пишещи са определена извадка от обществото в което няма грубости , няма обидни думи , на всички мъжете мият чинии и куп други женски работи правят, или просто искате да се изкарате перфектни. Не мога да повярвам , че има мъж който в изблик на гняв поне веднъж да не е напсувал жена си или да каже някоя обидна дума. То на нас жените ни идва да псуваме и обиждаме та камо ли на тях. В яда си човек може да каже толкова неща , които в действителност не мисли наистина. Голяма работа овца , кокошка , ми на човека това му дошло на устата , по- добре някое животинче да те нарече /по-не се влага смисъл в обидата така/ отколкото мързелива, мизерница, смотанячка, дебела или др.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Просто никога не се е случвало, мъжът ми не е от нервните типове. Та ние дори не можем да се скараме като хората, случвало се е да съм настроена за скандал, но като ми отвърне "добре, добре, няма проблем", за какво да викам? Просто е човек, който всячески избягва конфликтите, а какво остава за обиди- немислимо!

# 20
  • Мнения: 378
Естествено,че не му позволявам,но той продължава,всеки път обещава и след 3,4 караници пак изтърсва по някоя обида ама аз вече не издържам писна ми от неговите обещания аз никога не съм си позволила да го обидя,та затова се чудя как да го накарам да спре,по принцип нямаме никакви проблеми освен този,и тази гадна черта на характера му направо ме обива,никой не си е позволявал да ме нарича кокошка направо чесно да ви кажа незнам какво да правя.

# 21
  • Мнения: 139
Естествено,че не му позволявам,но той продължава,всеки път обещава и след 3,4 караници пак изтърсва по някоя обида ама аз вече не издържам писна ми от неговите обещания аз никога не съм си позволила да го обидя,та затова се чудя как да го накарам да спре,по принцип нямаме никакви проблеми освен този,и тази гадна черта на характера му направо ме обива,никой не си е позволявал да ме нарича кокошка направо чесно да ви кажа незнам какво да правя.
Няколко пъти си е позволил да каже нещо, което не ми харесва (не говоря за обидна квалификация) и това, което последва в отговор ясно му даде да се разбере, че трябва да уважава личното ми достойнство, ако иска да е до мен. Ако не - пътища и жени много не съм го вързала, а и аз съм човек с възможности. Обижда те, защото знае, че номерът минава. Уважението и възпитаното държание един към друг е разковничето на това, което се нарича "връзка" между двама души.

# 22
  • Мнения: 641
Хайде сега пак всички ще се изредят да пишат как може така , недопустимо е, как търпиш? , че даже ще има изказвания разведи се , събирай си багажа. Или вскички пишещи са определена извадка от обществото в което няма грубости , няма обидни думи , на всички мъжете мият чинии и куп други женски работи правят, или просто искате да се изкарате перфектни. Не мога да повярвам , че има мъж който в изблик на гняв поне веднъж да не е напсувал жена си или да каже някоя обидна дума. То на нас жените ни идва да псуваме и обиждаме та камо ли на тях. В яда си човек може да каже толкова неща , които в действителност не мисли наистина. Голяма работа овца , кокошка , ми на човека това му дошло на устата , по- добре някое животинче да те нарече /по-не се влага смисъл в обидата така/ отколкото мързелива, мизерница, смотанячка, дебела или др.

Да .Има мъже ,които не псуват и обиждат жените си. Запазват самообладание и не си позволяват подобни пуберски изпълнения. Като видях и възрастта на авторката не вярвам мъжът й да е на повече от 21 г.- все още незряла възраст. А ако е по-голям ,то това говори за слабо възпитание и селски манталитет.

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Намирам го за недопустимо! Отучих го да използва обидни епитети (в началото си позволяваше).
Изисквай повече уважение. Щом на 20 год. си свиня и кокошка, какво да очакваш като станеш на 30, 40...?!

# 24
  • Мнения: 378
Хайде сега пак всички ще се изредят да пишат как може така , недопустимо е, как търпиш? , че даже ще има изказвания разведи се , събирай си багажа. Или вскички пишещи са определена извадка от обществото в което няма грубости , няма обидни думи , на всички мъжете мият чинии и куп други женски работи правят, или просто искате да се изкарате перфектни. Не мога да повярвам , че има мъж който в изблик на гняв поне веднъж да не е напсувал жена си или да каже някоя обидна дума. То на нас жените ни идва да псуваме и обиждаме та камо ли на тях. В яда си човек може да каже толкова неща , които в действителност не мисли наистина. Голяма работа овца , кокошка , ми на човека това му дошло на устата , по- добре някое животинче да те нарече /по-не се влага смисъл в обидата така/ отколкото мързелива, мизерница, смотанячка, дебела или др.

Да .Има мъже ,които не псуват и обиждат жените си. Запазват самообладание и не си позволяват подобни пуберски изпълнения. Като видях и възрастта на авторката не вярвам мъжът й да е на повече от 21 г.- все още незряла възраст. А ако е по-голям ,то това говори за слабо възпитание и селски манталитет.
Ами май да май е слабо възпитание,за съжаление баща му е починал когато е бил на 16 а сега е на 28,но не съм човека който трябва да изтърпи това,в моето семейство баща ми никога не е обидил майка ми а аз не искам и моето дете като порастне да слуша баща му как нарича майка му кокошка.

# 25
  • Мнения: 485
Да,години наред бях "овца",а другите жени "кокошки". След хиляди разговори на висок тон и опити да му обясня,че не може да ме обижда както му дойде ,а после да се извинява,накрая му заявих,че след като има такова мнение за мен и за жените изобщо- да вземе да си живее с някой мъж или да си поръча робот....Бреее,да не повярваш-от година не ме е оприличавал на никое животно....ще видим до кога обаче!

# 26
  • Мнения: 641
Мисля ,че е най-добре да му кажеш директно ,че това не ти е приятно и много те обижда.Може би той го казва по инерция и не осъзнава колко те засяга. Ако те обича и държи на теб ще престане.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 261
Моят мъж никога не си е изпускал нервите дотолкова,че да ме обижда.Да,карали сме се,имало е случаи ,в които аз съм се държала по-грубо,но той никога не си е позволявал до ме обиди.Резултата е,че вече не се държа гадно,когато се скараме. Simple SmileЩом може той да си сдържа нервите,значи и аз мога. Simple Smile
За разлика от наши приятели,за които епитетите при скарване са нещо обикновено.Но явно това е до възпитание.Грозна картинка са отстрани. Sad

# 28
  • Мнения: 378
Намирам го за недопустимо! Отучих го да използва обидни епитети (в началото си позволяваше).
Изисквай повече уважение. Щом на 20 год.си свиня и кокошка, какво да очакваш като станеш на 30, 40...?!
Ами явно слон!Добре някой ще ми каже ли как да постъпя,обичам го и той ме обича но,или трябва да го оставя или трябва да се примиря което едва ли ще стане,всеки път когато тръгна да си събирам багажа той се кълне,че повече няма да ме обиди никога няма да чуя от устата му нещо такова,и след 1,2 месеца пак изтърсва по нещо.

# 29
  • Мнения: 139
Ами явно слон!Добре някой ще ми каже ли как да постъпя,обичам го и той ме обича но,или трябва да го оставя или трябва да се примиря което едва ли ще стане,всеки път когато тръгна да си събирам багажа той се кълне,че повече няма да ме обиди никога няма да чуя от устата му нещо такова,и след 1,2 месеца пак изтърсва по нещо.


Имам приятелска двойка - тя обича него, той много я обича и редовно я псува и дървари. Такава обич - мерси. Няма ли уважение - няма смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт