LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 53! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 74 187
  • 1 461
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 276
Извинявам се въпросите си знам,че са коментирани.Как да си създам друг акунт,само да си сменя мейла ли и да си остана със същото име и адрес.И второ снощи направих поръчка ,но още нямам   A domicile.Нормално ли е.Благодаря ви предварително и пак ви моля да ме извините за въпросите.

# 76
  • Мнения: 274
Ей това сладурче също става 4,90 евро с 65137

Сега седя и се чудя над размера  newsm78 Май ще трябва с ханша да се съобразя, какво ще кажете?

# 77
  • Мнения: 3 576
Днес бях до митницата, но за съжаление няма нищо за мен - нито от 24.01, нито от 06.02...
 Cry
Жената беше много любезна и даже ми взе телефона да ми се обади ако нещо дойде, а на мен така ми се спеше сутринта, че само се надявам да съм си написала вярно номера  newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 350
Някой поръчвам ли е тези да каже дали си отговарят. Опитвам се да ги намаля, но нито един код не ги хваща Sad
Аз ги получих. За широк крак са. Поръчах 41 и дори леко са ми големи. Балеринки 41 трябваше да ги продам, защото ми бяха много малки. Имай впредвид, че са кожа, която доста се отпуска. Съветвам те да вземеш номера който носиш, но ако си с тесен крак сигурно ще са ти широки.

# 79
  • Мнения: 175
Относно детските адидаски-маратонки,сандалки и на Мери джей-и трите модела са с различни сантиметра.Значи зависи дали са затворени,отворени и т.н.А за сандалките поръчвайте 1 номер отгоре(даже може и два),защото пръстите излизат отпред на слабите крачета.

# 80
# 81
  • Мнения: 354
Може ли някой да ми помогне-явно съм препълнила кошницата ми с предпочитани продукти.Излиза ми това

 
Faites un petit tour dans nos différentes boutiques et découvrez
nos bonnes affaires du moment !
Si vous avez le coup de coeur pour un article, vous pouvez :
- l'ajouter à votre panier ou,
- le garder en mémoire en cliquant sur : Ajouter à mes préférés
Как мога да вляза,за да премахна някои?Благодаря предварително Hug
Открих го, долу, в ляво, натиска се надписа, след като са чекнати  Peace

# 82
  • Мнения: 1 955
65137 вече го ползвах успешно и повече не ми позволява, но 65129 ми намали с 10 евро този комплект чашафи http://www.laredoute.fr/vente-parure-couette.aspx?productid=3241 … e&pagesize=16

# 83
  • Мнения: 1 368
Може ли някой да ми помогне-явно съм препълнила кошницата ми с предпочитани продукти.Излиза ми това

 
Faites un petit tour dans nos différentes boutiques et découvrez
nos bonnes affaires du moment !
Si vous avez le coup de coeur pour un article, vous pouvez :
- l'ajouter à votre panier ou,
- le garder en mémoire en cliquant sur : Ajouter à mes préférés
Как мога да вляза,за да премахна някои?Благодаря предварително Hug
Открих го, долу, в ляво, натиска се надписа, след като са чекнати  Peace

Отивате в Mes Preferes и там в кутийката пред всеки продукт, който искате да махнете от листата слагате отметка(тикче) и след това Je Supprime..... Taka освобождавате място. Там по принцип могат да с пазят до 25 артикула.

# 84
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
Благодаря на Duhi Puhi, имам нови неща от намаленията. Всичко е обсъждано, голяма част ги няма вече.

Само ще коментирам (и да е коментирано, нямам три свободни часа да изчета предната тема) дънките "с вид на" гащеризон - взех 38 номер и влизам в тях с хм, клизма  Mr. Green Но ще измисля начин да ги нося. Много сладко стоят (когато успея да се нацедя вътре с подскоци за радост на детето), чарлстон долу. Платката "с вид на гащеризон" не може да се махне, защото това, което остава под нея, е ужасно на вид самостоятелно (т.е. не могат да се преправят просто на дънки).

# 85
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Случайно да знаете колко тежат един чифт маратонки? Имам поръчка от 29.01.2008 г. която е само маратонки и все още не съм ги получила, а утре изтичат 6-те седмици и да знам къде да ги търся

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
под 2кг са

# 87
  • Добрич
  • Мнения: 207
Дейзи със сигурност под 2кг са, но чоча ме е изпреварила.  Peace
Получих колет от 30.01 преди малко
Тази тениска е страхотна, но определено е със +1 материята е невероятна http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-imprime-adidas.aspx?produc … e&pagesize=16
Тези маратонки също са много хубави тип обувка http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-cyclo-race-st- … e&pagesize=16

# 88
  • София
  • Мнения: 2 029
Някой поръчвам ли е тези да каже дали си отговарят. Опитвам се да ги намаля, но нито един код не ги хваща Sad
Да, както е писала diana_don, си отговарят на номера, няма нужда да поръчваш по-голям номер. И определено са за по-широк крак. Ето тук можеш да видиш снимки на моите:
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5162280

# 89
  • Мнения: 276
Извинявам се въпросите си знам,че са коментирани.Как да си създам друг акунт,само да си сменя мейла ли и да си остана със същото име и адрес.И второ снощи направих поръчка ,но още нямам   A domicile.Нормално ли е.Благодаря ви предварително и пак ви моля да ме извините за въпросите.
Пак да питам регистрацията е разбрах,но нормално ли е да нямам потвърждение

Общи условия

Активация на акаунт