Кои бонбони са по-малко вредни за децата ни?

  • 5 588
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Моите май не обичат желирани бонбони  newsm78, ама са опитвали само 1-2 пъти. Не им купуваме подобни.
Предпочитам да им давам плодове, стафиди, ядки и чист шоколад /млечен - детски/.
Не вярвам да има полезни бонбони. Sunglasses

# 16
  • Мнения: 4 841
А какъв е проблема на желираните бонбони? Питам, защото ги ОБОЖАВАМ, мога да ям с килограми  Embarassed

За протокола - синът ми не яде сладко. Понякога му правя бонбони от моркови, нареждаме ги в кутия и си ги ядем.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
имаше нещо покрай историята с лудата крава. В допълнение желираните най-много полепват по зъбите и им слагат много оцветители и аромати, което пък може да предизвика алергична реакция у децата

# 18
  • Мнения: 25 618
Няма вредни храни, има вредни количества.  Peace
(Освен, ако не става въпрос за някакво заболяване.)

# 19
  • Мнения: 2 829
Аз също давам стафиди и сушени плодове на малкия, той им вика "бока"-бонбон и не прави разлика м/у тях и истинските бонбони. Иначе гледам да не изпадам в крайности, давам и шоколад и желирани бонбони, но гледам да е по-рядко, само когато ние или някой друг наоколо яде (ние самите рядко купуваме и ядем). Мислех си също да направя бонбони от мед и стафиди, смесени и овъргаляни в смлени орехи, или масло и мед/захар пак със смлени орехи-става мнооооого вкусно, само трябва да се хвана да ги направя.

# 20
  • Мнения: 2 655
Аз давам всеки ден бомбони (стафиди, сушени кайсии и т.н.) които децата обичат.
А можеш да направиш и сама от ситно смляни орехи, чисто масалце и мед омесваш ги и ги поставяш във хладилника и черпиш с тях на воля.
Питай в готварския и за други идей за бонбони.. Hug

# 21
  • Мнения: 48
 Най-често купувам желирани бонбони без изкуствени оцветители и ароматизатори(поне така пише на опаковката).Досега съм ги срещала само в Била,в следните варианти-Пепеляшка,Мики Маус и Мечо Пух.Струват около 1.50 пакетчето,т.е малко по-скъпи от останалите,но на вкус са много добри,поне дъщеря ми ги обожава Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 790
Не давам бонбони, желирани пък не бих хич. Давам и по малко детски шоколад - Киндер или Милка.

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Защо тогава ожали моето дете след като написах, че бонбони не му давам Crazy newsm78

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 310

 Защо тогава ожали моето дете след като написах, че бонбони не му давам Crazy newsm78

Ми щото го обичам и знам, че всички деца понякога обичат да ядат бонбони  Crossing Arms Освен ако имат за майки такива като теб  Grinning

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Не вярвам да има полезни бонбони. Всичките се правят от боклуци.

  PeaceЪхъ,ама моите много ги обичат. ooooh!

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не вярвам да има полезни бонбони. Всичките се правят от боклуци.

  PeaceЪхъ,ама моите много ги обичат. ooooh!

Е, аз не съм писала, че не давам. Ама давам с ясното съзнание, че давам боклуци  ooooh! Както едни наши приятели казват на сина си, като иска много неща-"Един боклук на ден стига"

# 27
  • Мнения: 9 814
Всички са вредни.

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Не вярвам да има полезни бонбони. Всичките се правят от боклуци.

  PeaceЪхъ,ама моите много ги обичат. ooooh!

Е, аз не съм писала, че не давам. Ама давам с ясното съзнание, че давам боклуци  ooooh! Както едни наши приятели казват на сина си, като иска много неща-"Един боклук на ден стига"

  И при нас е така,ама малкото едва го удържам. ooooh!Голям зор за бонбони,голямо чудо.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 825
Няма вредни храни, има вредни количества.  Peace
(Освен, ако не става въпрос за някакво заболяване.)

Ето това е и моето мнение Peace

Общи условия

Активация на акаунт