Редуктил - 2

  • 62 352
  • 966
  •   1
Отговори
# 945
Здравейте момичета,как сте днес,надявам се не като мен,не ми се яде,повдига ми се сякаш имам гущер в корема и днес още повече ми е сухо в устата, и имам чувството че някой ме е хванал за гушата и ме души,при вас така ли я усещате?Чудех се дали не е от нерви покрай щерката,макар че уж си казах че ще си взема от хапчето "не ми пука" ама.... Sad
 Peerumi добре дошла в екипа,желая ти много кг надолу,успех и нека този период мине безпроблемно за теб,и бързай бавно! newsm10
Засега ви оставям,че ще трябва да се приведа в"приличен вид" и отивам на модно ревю,госпожицата завършва  курса към Визаж, и луднах покрай нея.Стискайте палци всичко да е наред,може да ви пиша по-късно.  Peace

# 946
  • Мнения: 264
Здравейте момичета,как сте днес,надявам се не като мен,не ми се яде,повдига ми се сякаш имам гущер в корема и днес още повече ми е сухо в устата, и имам чувството че някой ме е хванал за гушата и ме души,при вас така ли я усещате?Чудех се дали не е от нерви покрай щерката,макар че уж си казах че ще си взема от хапчето "не ми пука" ама.... Sad
 Peerumi добре дошла в екипа,желая ти много кг надолу,успех и нека този период мине безпроблемно за теб,и бързай бавно! newsm10
Засега ви оставям,че ще трябва да се приведа в"приличен вид" и отивам на модно ревю,госпожицата завършва  курса към Визаж, и луднах покрай нея.Стискайте палци всичко да е наред,може да ви пиша по-късно.  Peace
Честита ти манекенка тогава  bouquet Моят днес ме подлуди, ама аз го изтропах на баща му Mr. Green Нека и той малко вдигне кръвно Mr. Green

# 947
Mackova какво става с теб?Как така не действа редуктила,зле ли се чувстваш? newsm78

# 948
пък аз сама се оправям,щот няма кой,ама иначе слуша детето"когато си иска"

# 949
  • Мнения: 264
Абе действа, ама днес реших да го съчетая с лунната диета и тя нали само чайчета и сокчета.......определено действа при такъв режим по- слабо. Иначе вчера без проблем вечерта -минах с една салатка и 1/2 пържолка и нямаше проблем. Ако мъжо беше решил утре да си дойде щеше да ми епо-лесно гладуването тази вечер . Чао, засега. Ако успея да се докопам вечерта до комп. ще е ок, ако не доутре, че трябва да бягам Peace

# 950
  • Мнения: 496
Привет, до момента съм на 4 праскови и една краставица. Нито ми съхне гърлото, нито пък ми изчезна апетита. Днес все пак е първи ден(взех от 15мг). Обаче имам страхотно главоболие- не знам от хапчето ли е, от болното гърло или пък от възпаления венец.
Смятах днес да я карам лунната ама не стана Tired.
stella72  благодаря и на теб за приема сред вас
Лек ден

# 951
Peerumi възможно и от трите накуп,ама не стой гладна защото така си мъчиш организма,хапвай от всичко по-малко,наблягай на нискокалорични храни,вода и гледай да не ядеш нощно време,иначе ние се диломирахме и вече сме манекени,беше страхотно шоу.Hands Clap
 Желая ви лека вечер и утре много кг надолу. newsm39

# 952
  • Мнения: 2 099
Ух здравейте.Аз пък вчера получих жестока стомашна криза и повръщах кръв на няколко пъти Confused
Не правете монодиети ако сте имали някога проблеми със стомаха.След първото повръщане се гарабнах с децата и на лекар,кара ме мъж ми,викам да не ми прилошее да се пребием с децата.Погледнаха повърнатите материи и гледаха стомаха.Няма язва или друг сериозен проблем.Просто от еднаквата храна е започнало залющване на лигавицата на стомаха Tiredта не правете монодиети по няколко дена.Вчера ми беше 4 ти ден на ориз...
Мъжа ми полудя,направи ме на нищо,така ядосан не съм го виждала.И уплашен беше де,как не ми отвъртя шамари незнам,аз на негово място щях да бия.Та така,занапред съм по-умерена.Оф това от мене.Иначе за 4 дена свалих 3,5кг.Повече така не правя.В един момент и аз се притесних чак какво ще правят малки деца без майка.Луда работа сме жените CrazyХайде отивам да храня бебето,то пак е гладно Grinning

# 953
  • Мнения: 496
nelipyxo милата, как си се измъчила само. Как си сега. Дано да си по-добре Praynig

Да ви кажа ,вчера нито ми беше гадно, нито сухо. Хапнах и плодове и домати с краставица и сирене, че и малко колбас. И това е ,но спроред мен си беше повече от достатъчно.
Днес обаче нещо става. Не мога да определя точно,като че нещо ми е разбъркано на стомаха. Не мога да кажа че ми е лошо или нещо подобно. Просто някак различно. И боже- наистина не ми се яде. Ама пък е още рано. Вече не ме боли глава-слава богу. Обаче венеца продължава да ме мъчи
Диетичен ден

# 954
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета! Аз питах брат ми който е в Испания колко струва там и той питал в аптеката и му казали 48 евро. Аз днес си купих линдакса и пих първото хапче пък да видим. Смятам да си продължа с режима на Ори. Желая ви лек ден!

# 955
Здравейте момичета,NELIPYXO  не ни стряскай така, и занапред внимавай.
С риск да стана банална искам да ви кажа че хапчето си е доста силничко и да стоите гладни няма ефект.Когато се храните по 5пъти на ден сутрин хапвате черна филийка с маргарин,малко сирене,кашкавал,кафе,чай,в 10ч плод100гр, на обяд с голяма салата 1ф. черен хляб и месо не тлъсто,може риба,а за десерт плодове,в 16 плод,зеленчук,айрян,вечер голяма салата и нещо постно,плод за десерт.Съжалявам много че не мога да ви кача цялата книжка за да прочете за действието на хапчето и като намалите храната на 1200ккал на ден резултата не закъснява. Simple Smile
Моля ви не се мъчете гладни защото това е нож с две остриета, аси направете балансирано хранене.Ако ви интересува нещо ще ви пиша цялата информация.
Nelipyxo радвам се че си добре, ако бяхме в един град щях да ти помагам за бебето,щото моята кака вече е на 18,а сякаш вчера беше бебе и така ми се иска да гушна едно малко човече. newsm30
Засега лек и безпроблемен ден.  bouquet

# 956
Peerumi за венеца си намери дентапротект,тук го продава зъболекарката при която ходя,по аптеките го няма,само не знам в Бургас къде да го намериш,но съм сигурна че ще ти помогне. Peace

# 957
  • Мнения: 1 885
Здравейте момичета  Hug

nelipyxo, сега добре ли си? Звучи страшничко това за повръщането на кръв! Сериозно! Ти каза ли, че пиеш редуктил?

peerumi, започнало е да т действа значи. Главоболието може и да е било от него. Знай, че трябва да се хапва по малко, когато ти е празен стомаха си си гладна. Хапчето ти спестява безмисленото тъпчене с боклуци и ядеш по-малко. Имай предвид, че раздвижва и метаболизма, така че хапвай по нещо. Ще чакаме добри резултати от теб!  Hug

mackova, браво на щерката! Много късмет И желая. С таз наследственост, само късмет И трябва   bouquet
Когато съм нервна и аз се чувствам зле.

stella72 как я караш ти? Как върви свалянето.




И най-накрая да ви се оплача. Снощи обиколих дискотеките, верно танцувах много, но пих уиски с кола ... и по-лошо НА ГЛАДНО. Е казвам ви, освен че сухотата стана непоносима, стомаха ми беше адски зле. Не пих много, но не правете тази грешка.
Сутринта ходихме в едно друго заведение и си поръчах фреш, но пийнах 2-3 глъдки. Не съм спала почти, не съм и яла. Сега сядам да уча.

Приятен деееееен. Аз тия дни ще съм по-нередовна, че в понеделник имам изпит (поправка  - статистика  Rolling Eyes)

Много полезни храни, свалени килограми и малко странични ефекти за всички!  Hug

# 958
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Тони, искам да те питам нали Линдокса е аналог на Редуктила? Предварително благодаря!

# 959
  • Мнения: 496
Peerumi за венеца си намери дентапротект,тук го продава зъболекарката при която ходя,по аптеките го няма,само не знам в Бургас къде да го намериш,но съм сигурна че ще ти помогне. Peace

Благодаря ти за предложението. Свекърва ми е зъболекар и ще взема да й поръчам.
Всяка година при мен се получава едно такова възпаление и все на едно място.
Обядвах мешана скара със салата. Довечера малко плодове и това е.
Ако не беше венеца, щеше да се чувствам супер

Общи условия

Активация на акаунт