Рицарки на Бялото кантарче 10.03.2008 - 16.03.2008

  • 9 935
  • 411
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 873
Били,утре съм на лекар.няма отърване.

# 391
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Дани, само внимавай с третата фаза, че много лъже.С количествата имам предвид.Хапвай си както човекът си е казал-по една порция и не си давай допълнително!Сигурно помниш, че аз това не го спазвах и качих.ядях само позволените неща, ама с количествата прекалих. Rolling Eyes Confused

Били, благодаря  Hug. Миналата година  точно тази фаза ми стопи нервите.  Grinning.  Обаче установих, че ако отслабваш с Дюкан и си поставяш по-малки цели е много по-лесно и не натоварващо психиката. А и аз го правя в момента заради цигарите....

Съни  Hug.

Ванче, дай да мислим за среща на друго място. Пък който иска да се присъедини. Давайте предложения. Къде ще е удобно и на кои дати  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 16:55 от Danielka1

# 392
  • Мнения: 2 331
Дани, аз не разбрах, че и трета си карала.Мислех, че след втора направо на мазнинната си минала.Значи и ти си видяла зор с нея!Иначе си права за малките цели, ама като ти е писнало от дебелина...много е трудно това с главата.аз още имам проблеми с нея.Вчера сутрин даже плаках, защото пак се чувствам дебела...А мъжът ми ме "успокоява", че всякак ме харесва.Аз имам нужда да ми каже колко съм грозно дебела...а знам, че това ще ме нарани и не искам да го чувам ...много е омотано-няма да ви досаждам.Хем сърби, хем боли... Embarassed Embarassed Embarassed smile3506
Уф, Ванче, ooooh! Да минава! Hug
А защо ще променяте мястото на среща?Аз тъкмо се зарадвах, че ми е наблизо...Sad Не знам дали ще мога въобще да дойда, но да си кажа, че 9 и 10 май и 30и 31 май са ми заети дати.И е съвсем изключено за мен.Вие за кой месец въобще мислите? newsm78

# 393
  • Мнения: 697
Лелееее каква е тази тема 20 страници. Не мога да прочета всичко Simple Smile

# 394
  • Мнения: 1 488
Ехо драс драс два реда
Росич не издържах до утре и го водих днес,че кашлицата кофти!Незнам къв си ларингит се оказа.И сега пред мен има 6 кутийки с илачи дето изписаха  Shocked направо шок!Ако не се вземели мерки можел да стане алергичен и дрън дрън Ади отивам да му мия Гъзеца,че умириса стаята Wink Sick Wink

# 395
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Дани, аз не разбрах, че и трета си карала.Мислех, че след втора направо на мазнинната си минала.Значи и ти си видяла зор с нея!
Ами почти я бях изкарала до половината и чак тогава минах на мазното. Не ми понесе.

А иначе за срещата няма кой да я организира. Айчето има уважителни ангажименти, а Литъла има време колкото  да качва и слиза някакви стъпала. И там положението е тежко.  Whistling

# 396
  • Мнения: 5 873
ох,срещата,срещата.......
ей,мислете да мислим,че ми се купонясва.ама и денс искам,да знаете.

# 397
  • Мнения: 4 116
Били,   Laughing ти да не мислиш, че мойте не карат коли по стените? Че и самолети забиват в тях, понеже има изолация и е мекичко. Едната стена е  цялата на ситни дупки, а стената до леглата има 2 -3 дупки, ама да ми е жив и здрав фотошопа  Mr. Green Иначе си имам от боята една кофичка и от време на време мацам, там където е най - зле.
А тапетите в коридора колко пъти ги сменях на места... първо котака ги дереше и късаше, после Светлин. сега поне се кротнаха.
веднъж пък като си разбърквах латеска с миксера за малко да го изгоря  hahaha голям съм майстор.
Преди и у нас беше бяло, но ми  изглеждаше скучно и сега не мога да се спра. Чакам да се постопли и почвам да сменям цветовете, че тези ми омръзнаха. По шареното съм аз.... циганска жилка имам сигурно  Joy ще питам мама ...

# 398
  • Мнения: 2 040
отчета -  Grinning
ден ремонтен  - по двора
чденето - количество супер и почти много добро качество.
1400 калории
отивам да си прибера децата - зарекла съм се - няма да ям тая вечер
пък  Crossing Arms

и понеже храната ми беше подходяща - не ме боли корема и влизам в релси


Съни , съболезнования ...

# 399
  • Мнения: 5 873

веднъж пък като си разбърквах латеска с миксера за малко да го изгоря  hahaha голям съм майстор.

направо ме скъсА от смях.хахахахах Joy Joy Joy

.... По шареното съм аз.... циганска жилка имам сигурно  Joyще питам мама ...

 Shocked
 hahaha

# 400
  • Мнения: 1 279

.... По шареното съм аз.... циганска жилка имам сигурно  Joyще питам мама ...

 Shocked
 hahaha

 Mr. Green Joy Hug

# 401
  • Мнения: 4 116
Смейте се вие, ама верно с миксера разбърквах латекса, да стане възможно най- гладък, беше в малка кофичка, та не можеше Тони с неговите бъркалки да действа. После джаджата си я измивам и си правя майонеза с нея  Mr. Green Ако се прибави малко бяла боя става точно като купената  Laughing
Монката е много по- добре вече. Дори ги водих на картинг  и на разходка в банкя. После ще кача и снимки за любознателните. Макар  че сигурно ви е писнало вече от нас...  Tired
За циганската жилка - баща ми е доста мургав, особенно като се върна от Либия на времето беше като един негър, ама нагър с мустаци  hahaha Нищо, че е от Атака, може да е ромче под прикритие.
Пуу, много шоколад ядоФ май, не ми се отразява добре на разсъдъка. Упс, шоколад ли казах, маруля имах предвид  Mr. Green

# 402
  • Мнения: 5 873

Пуу, много шоколад ядоФ май, не ми се отразява добре на разсъдъка. Упс, шоколад ли казах, маруля имах предвид  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


После джаджата си я измивам и си правя майонеза с нея  Mr. Green

 Crazy  chef

# 403
  • Мнения: 3 356
Оффф,нервна съми цял ден тъпках,в повечето случаи месо,сега ям орехи и пия бира  Whistling

# 404
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Кво се хилите бе, аз разбърквах тапетното лепило с нашия Crossing Arms.
Айде лека, че имам два-три мъжки г*за за къпане Mr. Green...

Общи условия

Активация на акаунт