КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 9

  • 19 323
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 529
Преди час синът ми защити дисертация пред БАН и вече е доктор на науките в областта на неорганичните химични технологии!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Честито Шпунц !!!Браво на момчето да е жив и здрав.Това е най- голямата гордост за родителите с такова талантливо и умно дете
                         
                       

# 17
  • София
  • Мнения: 1 529
Ето и мезето.Благодаря за палцестискането.

# 18
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Еееееее , ма страхотно започваме темата.  Все така да се пълни с хубави новини.
Шпунц , БРАВО на сина ти. Да е жив и здрав и само напред и нагоре.

Благодаря за почерпката. НАЗДРАВЕ , за НЕГОВО ЗДРАВЕ!!!

# 19
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

БРАВО НА МОМЧЕТО! Такива млади хора трябват на България!

Ама пак много холестерол,бееее! Ама майната им на диетите,нали е за успеха на момчето!!! Да  ви е жив и здрав и дано не се сблъсква с бюрокрацията!       newsm08 smile3525

# 20
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

   Я да ви питам: кое гледате - "Мюзик айдъл,"или "Пей с мен" ?
И какво ви е мнението?
Аз за сега гледам "Мюзик айдъл" ,не,че другото не ми е интересно,ама дядо Тошо се е закрастил по първото и ....гледаме това!

# 21
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Янче , ошашавиха ни тез телевизионери.  hahaha Щракам , а на едното, а на другото.  Crazy И резултата е НИЩО НЕ СфАНАХ.  Joy

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЕЕ ЧАК СЕГА МОЖАХ ДА ВЛЕЗНА ВЪВ ФОРУМА НЕ МИ ОТВАРЯШЕ.
Янче и аз като Жабче ще кажа че бях пуснала картина в картина  гледах едното с глас а другото само на картинка.Повече ми хареса "Пей с мен"макар че от "Мюзик айдъл" Пламена страшно много ми хареса .Песента която изпя на Селин Дион направо.. ако не я гледаш ще я сбъркаш с нея.С моя мъж си и поплакахме . Още ме държеше и вълнението от хубавата новина на Шпунц тъкмо ми беше набурено и като си ревнах... newsm45 та хавлии раздавах. Joy JoyМного се вълнувам от такива неща и винаги рева като магарица. Joy Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 5 001
А Добро Утро от мен!Шпунц...ЧЕСТИТО на сина ти.Браво за успеха!И за почерпката благодаря!Янчеее,нашето пак го няма(ракийката де).Не мога да намеря картинка,ама нищо.  Joy

Кафенце?



Жена пържи яйца за закуска.
Изведнъж в кухнята се втурва мъжа:
- Внимателно!!! Внимателно!!! Сложи повече олио!!!
Боже мой! Пържиш прекалено много яйца наведнъж! ПРЕКАЛЕНО МНОГО!!!
Обърни ги! ОБЪРНИ ГИ ВЕДНАГА!!! Трябва им повече олио! Божичко!
ОТКЪДЕ да вземем ОЩЕ ОЛИО? Сега ще залепнат!!!
Внимателно! ВНИМАТЕЛНО! Казах ВНИМАТЕЛНО!!!
НИКОГА не ме слушаш когато пържиш яйца!!! НИКОГА!!!
Обърни ги! БЪРЗО!!! Ти да не си малоумна?!!
Съвсем ги развали?!! Не забравяй да посолиш!
Винаги забравяш да посолиш! Използвай СОЛ!
С-О-О-О-О-Л!!!
Жената учудено гледа мъжа си:
- Какво ти става днес?! Смяташ, че не мога да сготвя едни яйца ли?
Мъжът спокойно обяснява:
- Исках да ти покажа какво ми е когато карам колата.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 09:26 от TheNMaster

# 24
  • София
  • Мнения: 1 740
  Шпунц, честито за сина ти!Това е най голямата радост,когато детето ти има успех! За родителите това е щастието!Аз снощи писах и като да побликувам-нъцки-както казва Жабчето.Сега разбирам,че проблема не е бил само при мен.И се отказах.Гледах "Мюзик айдъл" до някое време,а като започна "Пей с мен" прескачах ту тук,ту там.Обаче попадах все на фолк в "Пей с мен".А в "Мюзик айдъл" ми хареса и Пламена и още няколко момичета.

# 25
  • Мнения: 7 386
                            Шпунц,да ти е жив и здрав сина и все по-големи успехи да постига.
                            ЧЕСТИТО!!!!! ЧЕСТИТО!!!!!ЧЕСТИТО!!!!!                                                                         
                         

# 26
  • София
  • Мнения: 1 740
  Стига сте плакали-ето от вашето...Мастерче,много е рано-внимавайте.Янчето работи с деца-да не я докарат учениците пияна.Сещам се за една моя позната, как отучи съпруга си от пиенето.Много си пийваше той и веднъж се прибира "попрекалил", а тя полива градината и до нея има ръчна количка.Той от портата- право при нея и сяда в количката,че краката не го държат.И както си седял-заспал.А тя ,нали му е ядосана-само го за завива с одеало и го оставя там.По едно време нашият се събужда и гледа,че е в количката.Помислил, че са го докарали с количка до вкъщи .Срам голям!Два дни не смее да си покаже носа от портата-да не го майтапят съседите.И от тогава вече 20г. никой не го е виждал пиян.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте бабетки.
Мастерче страхотен виц .Такива сме си ние бърборани жените какво да се прави Joy Joy Joy    
Днес ще ви поздравя с песен за лек и успешен ден

                ТУК

                ТУК

# 28
  • Мнения: 5 001
Аааа,Яге....то е само на майтап.И аз работя с деца(че и големи...не само деца)  Wink А ракийката....позволявам си рядко и само в компания  Joy Ама ми е кеф тука да си се черпим виртуално..хе-хе-хеее

# 29
  • София
  • Мнения: 15 460
Честито на синчето, Шпунц!

Добро утро на всички и весел ден!

Общи условия

Активация на акаунт