Кипърските мами, татковци и ...не само (4)

  • 21 041
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
Благодаря ви момичета,много сте мили,наистина Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 431
Малките мечета много ви благодарят за пожеланията! newsm51 Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 26
С ГОЛЯМО ЗАКЪСНЕНИЕ ВИ ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ ПЪРВО ЗА 8 МАРТ,ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАМИ,ЧЕ БЕЗ ВАС НЕ СТАВА...,СВЕТЪТ Е ПО-ХУБАВ КАТО СТЕ ТУК...
ПОСЛЕ,ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ ЗА НОВИЧКАТА ТЕМА,ДА СИ Е ИЗПЪЛНИМ С КЕФ
ДОБРЕ ДОШЛИ И НА НОВИТЕ ПРИЯТЕЛИ И МАМИ....
 newsm51 newsm51 newsm51 Tada

Аз бях малко заета покрай малкото братовчедче,Блонди-мама,утре ще ти го пратя сайта,кажи му на твоя мъж,че много му благодаря предварително......

# 18
  • Мнения: 289
хехе Добре дошли на новодошлите!Честито на празнуващите!  bouquet
Много се увеличихме.. Grinning След време ще правим отделни теми на майките от Лимасол,Никозия,Ларнака и т.н. Joy
  Давайте съвет момичета и момче как да пренеса тази сателитна чиния като не влиза в сака.Мъжът ми ми говори за някакво си опаковане на летището за около 7 лв. newsm78 ама какво е туй чудо и представа си нямам......

# 19
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
има още на входа на летището едни любезни типове дето за седем лева ти опаковат в найлон багажа, ама според мен няма смисъл

като бях в Кипър на един познат гаджето му му донесе такава чиния, но си беше опакована в кашон от нея, даже лепенките на чекинга си стояха по кашона, та тя коментирала, че имала явно късмет - само чинията й тежала около седемнайсет кг. и багаж над десет, а нищо не е доплащала - а летя с кипърските авиолинии, както и да е
това май е достатъчно, няма нужда от друга опаковка, за чиния на Булсатком ставаше въпрос тогава

# 20
  • Мнения: 140
Да се запиша и аз в новата ни темичка Simple Smile
Добре дошла на Тиери и от мен и честито на малките меченца- да са ви живи и здрави и много да ви радват  bouquet
Кату6, аз за никакви документи не съм питала,май Люсинчето беше Peace
Цвети, тази чиния по-добре в нищо не я опаковай,за да тежи възможно най-малко.Аз така направих и нищо и няма;на чекинга ще ти сложат лепенка и на нея,за да си я познаеш после измежду другите коя е твоята Hug

# 21
  • Мнения: 903
Гери, то благодаренето лесна работа, ами давай го насам тоя сайт, че довечера като ми се обади, аз да съм му го вече препратила и да му напомня изобщо като има почивен ден да го прегледа. Щото тия неговите 12-часови /а понякога и по-дълги/ смени - дневни, нощни...., мисълта ми е че може да се позабави с отговора, ами ний поне да сме си задали въпроса Mr. Green  Впрочем надявам се, че нямаш нищо против, но аз му разясних в най-общи щрихи ситуацията около теб - че тепърва ще заминавате с мъжо, че си бременна около 7-ми месец с намерение да родиш там и че само той ще работи.  Та моят човек реагира със загриженост как ще се справяте само с една заплата, на квартира и с бебче... Казах му, че ти ще си получаваш майчинството от БГ и че за да сте взели такова решение, предполагам добре сте обмислили. Мисълта ми е, че по уточняващите въпроси които ми зададе, съдя че се отнесе с внимание и наистина е готов да съдейства с каквото може, затова освен сайта, напиши ми и какво точно търсите като критерии - самостоятелен апартамент, стая с хазяи, брои стаи... и т.н. защото освен от този сайт, той може и нещо друго да предложи, което да ви съответства на изискванията. Хайде,чакам! wait  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро, момичета!
cveta,за сателитната чиния, преди време като изпращахме на
сестра ми, я пуснахме както си ни я дадоха от магазина опакована.
Дори не летяхме ние, ами приятели на сестра ми.
Не беше лека, но не беше и кой знае колко тежка.
По-тежко беше оборудването към нея.
Както ти е писала мимето, действително на летището има опаковане и като излезе от другата страна
багажа е като вакумиран. Wink Но тази опаковка не го предпазва от чупене и т.н(по скоро пази от това някой да рови из багажите #2gunfire).

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 10:06 от muzka

# 23
  • Мнения: 289
 Ей много ви благодаря момичета.  bouquet Успокоихте ме за тази чиния Simple Smile На мен ми казаха в офиса,че целия комплект тежи около килограм и половина.Днес или утре ще отида да се абонирам.Весел ден на всички дето сте ми тъй добрички!   
 
 Хайде още 4 дни.......

# 24
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Добро утро и от мен...... Party Party
Почна да става топло в Кипър и ми е едно весело днеска...... Hug
Почнах да си мечтая за......  grinning039  grinning039 smile3509 Stuck Out Tongue Winking Eye
cveta 80 и  lusien4eto неееее съм ви забравила остават....... newsm20........до излитането.......4 дни

# 25
  • Мнения: 39
Меченце,да си ти живи и здрави малките сладури!
Кати6, наистина остават 4 дни... newsm44 Аз често ще ходя в Ларнака и в Агиа Напа,къде се намира твоя ресторант?
Тихери, добре дошла...и аз като теб се натрапих в темата,но тук намерих помощ от много отзивчиви хора и сега се надявам даже да се срещна с повечето от тях в Кипър! Hug
                             
                               newsm44     4 дни newsm44

# 26
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
lusien4etoето тук ....http://www.larnacaatnight.com/internationalDet.php?id=146...Заповядайте..... Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 111
Здравейте и от мен в новата тема!   bouquet
Ние последните няколко дни доста се раздвижихме, малко в повече ми дойде... сега съм решила да си постоя вкъщи и да почивам, че вече съм в девети месец Simple Smile
В събота бяхме на ресторант, в неделя на карнавала, а вчера цял ден на пикник на Тродос... ммм добре си похапнах  Joy
Да ви покажа една наша снимка от карнавала (бяхме само зрители, естествено, аз с това коремище повече от 100 метра не мога да измина):

# 28
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
еххх като ви слушам как хубаво звучи в очакване на полета

роска, дори не бих предположила, че си в девети месец, пази се и кажи кога е датата да чакаме нови другарчета на мечетата-близначета

# 29
  • Мнения: 577
Добър деееен.roska_ps ,ма голямаааааа убавица сииии бееееее. JoyКипър ли ви състари толкова? Joy CrazyПерфектна си ,мила за 9-ти месец.Аз така изглеждах в 6-ти. EmbarassedНяма да забравя,как бяхме влезнали в магазин за мебели и имаше една стена в огромни огледала.Като се видях и щях да припадна/не,че вкъщи нямаме-но са по-нормални/.А тези бяха нещо ``дефектни``---от 53кг. на74кг. си е сума,човека слон видях.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 14:03 от barboranova

Общи условия

Активация на акаунт