Обичате ли да се променяте?

  • 3 408
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Променяла съм само косата си, била съм червена, руса, черна и всякакви междинни нюанси. Simple SmileДокато не стигнах до извода, че черната коса е моята коса. Simple Smile
Колкото до стила ми на обличане, не обичам да го променям, от години е един и същ и като гледам такъв ще си остане. Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 819
Да, обичам, най-вече променям косата - от дълга почти до кръста 2 пъти се правих нула номер Peace После докато порасне си играя на различни прически и така докато пак ми писне, усещам, че скоро ще съм пак с нов имидж, за трети път Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 1 802
Ако става въпрос за някаква драстична промяна - не! Иначе е хубаво да се експериментира, но аз го правя във определени граници  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
По-скоро не.
Дрехи примерно различни, да, склонна съм на експерименти.
Но примерно да пострижа дългата си коса - къса, не бих.

# 19
  • Мнения: 4 447
Да. Допреди месец и половина имах коса до кръста. Писна ми. Взех ножицата и си направих сама новата прическа. Мислех, че след две седмици ще тъгувам за предишния си вид, но не. Много ми е добте така. Правя си яки прически. Кефя се на себе си.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 152
Обичам дааа Grinning
Била съм абсолютно всякакви цветове коса без бяло русо
Дрехите също често сменям като стил

А за дългата коса, няма нииииищо по-скучно от  равна коса до кръста Tired ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 802
Анче_Мамче, много смело!  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 7 800
Не обичам да си променям косата,нито грима.Аз съм запазена марка.За мен промяната означава,че не се харесваш.Но смело експериментирам с дрехите.

И аз точно така, косата много трудно си я променям, но с дрехите съм фурия.  Crazy

# 23
  • Мнения: 4 447
Не обичам да си променям косата,нито грима.Аз съм запазена марка.За мен промяната означава,че не се харесваш.Но смело експериментирам с дрехите.

И аз точно така, косата много трудно си я променям, но с дрехите съм фурия.  Crazy

Заради екстеншъна ли? Whistling Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 7 800
Не обичам да си променям косата,нито грима.Аз съм запазена марка.За мен промяната означава,че не се харесваш.Но смело експериментирам с дрехите.

И аз точно така, косата много трудно си я променям, но с дрехите съм фурия.  Crazy

Заради екстеншъна ли? Whistling Mr. Green

Заради екстеншъна се променям мъъничко, с еднаква прическа съм винаги, но с различна дължина. Визуално обаче няма голяма разлика.  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Не обичам да променям косата. Пробвала съм няколко пъти и винаги съм останала болезнено разочарована.
С дрехите - хм ... и там имам желания, но нямам смелост. Явно обичам промените, но само на теория. Sad

# 26
  • Мнения: 8 999
Експериментирам само с дрехи - най-лесно премехвам ефекта, ако експериментът се е оказал неуспешен.

# 27
  • Мнения: 4 447
Майсторското в промяната, е когато се получи дефект да го направиш на ефект/  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 176
Да. Допреди месец и половина имах коса до кръста. Писна ми. Взех ножицата и си направих сама новата прическа.
Сама успя?

# 29
  • Мнения: 4 447
Да. Допреди месец и половина имах коса до кръста. Писна ми. Взех ножицата и си направих сама новата прическа.
Сама успя?

Сама. Не лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт