Как да премахна цвета от косата си???

  • 84 164
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 418
Дами, имам един малко лаишки въпрос..има ли разлика между обезцветител и римувър?  Blush
Едното премахва скоронанесения цвят или и двете са едно и също с ефект - силно изсветляване/обезцветяване ?!  newsm78
 
 
Как ще е едно и също бе? ShockedЕдното сваля само боята от косата,
другото ОБЕЗЦВЕТЯВА!Ясно е,че не всеки е запознат,ама като не знаете-
не пишете глупости.Утре ще тръгне момичето да сваля цвят с блондор
и без коса може да остане.

# 76
  • Мнения: 636
Ти се бъркаш май  Peace   Игра на думи - схващаш ли?

remover - от англ. нещо, което премахва
обезцветител - премахване на цвят

Decolorant e другото наименование, под което може да се срещне. Тя не пита за изрусител или блондор, доколкото чета.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 09:23 от Люлякова

# 77
  • Мнения: 1 418
Пак повтарям-римувърът премахва боята,като стига до
изсветлената част на косъма,обезцветителят-
премахва основен цвят на косата.Знам какво
означава преводът,не забравяй,че си в Бг и тук
двете неща имат коренно различно значение! Peace

# 78
  • Мнения: 636
Пак повтарям-римувърът премахва боята,като стига до
изсветлената част на косъма,обезцветителят-
премахва основен цвят на косата.Знам какво
означава преводът,не забравяй,че си в Бг и тук
двете неща имат коренно различно значение! Peace

Да, аз си карам с английски наименования   bouquet

# 79
# 80
  • Мнения: 11
Сега и аз да споделя.В събота бях на фризьор и свалях цвят с Римулвъра на Bes.Бях на ниво почти 4 и след като ме измиха от римулвъра просто неможах да повярвам колко добре се е получило.Равномерно навсякъде и доста светло .От там започва обаче картинката - четохме превода с фризьорките упътването и смесвахме бои ниво 6 + 7 - светло кестеняво като най-много исках да няма никакви червеникави и топли отенъци.Намазаха ме и к,во мислите стана върна се стария цвят само че с меден отенък.Направо ще се побъркам.Аз нямах претенции да е светло,единственото което исках е да е цвят със студен отенък. Как да го постигна  Thinking

# 81
  • Мнения: 2 110
teddy_74 фризьорката ти е била некомпетентна ,на всеки римулвър пише ,че трябва да се използват по -светли цветове !Пепелни/студени/ цветове се постигат със сиви !

Ползвах римулвър след разговор със специалист и искам да кажа ,че има огромна разлика между римулвър и обезцветяване ! Римулвъра не изтощава косата и е безамонячен. Той само сваля боята без да отнема от пигментите на косъма и да го умъртвява ,т.е. това което прави блондора и други обезцветители !

# 82
  • Мнения: 636
Момичета, пише се римувър  Embarassed

Аз четох по английските сайтове, че римувъра е предназначен за премахване на скорошна боя. Не знам какво означава точно това - дали е за същия ден  Shocked, или не. А също и че има много силни бои, които доста трудно се премахват с римувър.

teddy_74, съжалявам за резултата, но мисля, че трябва да избереш цвят от студените - да има сиво в него, месинг и т.н.

# 83
  • Мнения: 2 110
Може и да си права за правописа, защото дума на английски remover , трудно се
 превежда по този начин !Най-точно е да се казва според мен COLOR OFF !

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 12:41 от ♥ Си-си ♥

# 84
  • Мнения: 6
Здравейте,някой има ли инфо къде в Русе мога да намеря DecoBes crema decolorante/обезцветяващ крем за коса/ и каква му е цената?Благодаря предварително.

# 85
  • Мнения: 2 110
Потърси назад в темата имаше дадени сайтове за поръчка, но не съм сигурна ,че този точно който търсиш го имаше !

Иначе в повечето по-лъскави фризьорски салони го има ,но незнам дали ще ти услужат !

# 86
  • Мнения: 10
Аз почнах да се чудя дали да използвам този крем на Deco , но нямам информация за него . Моля някой който го е използвал да каже дали косата изгаря от него ?

# 87
  • Мнения: 11
Напълно сте прави момичета , но ние точно и това направихме - сложихме студени тонове , даже и ги подсилихме със някакво си там зелено - незнам точно какъв продукт , но се използвал за студени нюанси.А иначе четахме , че след римувъра при боядисване трябва да се сложи един тон по-светъв цвят защото потъмнявала косата с боядисването.Но уви.Сега се чудя дали пак да я минавам с римувър или ........ просто като се погледна  #2gunfire.Направо изпаднах в депресия

# 88
  • Мнения: 2 110
Изчакай поне един месец ,все пак е химия ! Ако искаш намажи се с топъл зехтин и постой няколко часа и постепенно след една-две седмици ще ти падне голяма част от цвета !

# 89
  • Мнения: 37
Напълно сте прави момичета , но ние точно и това направихме - сложихме студени тонове , даже и ги подсилихме със някакво си там зелено - незнам точно какъв продукт , но се използвал за студени нюанси.А иначе четахме , че след римувъра при боядисване трябва да се сложи един тон по-светъв цвят защото потъмнявала косата с боядисването.Но уви.Сега се чудя дали пак да я минавам с римувър или ........ просто като се погледна  #2gunfire.Направо изпаднах в депресия

Да не сме ходили при една и съща фризьорка ?!  Joy
Същият проблем го имам и аз ! Едвам издържам трета седмица, падна малко от цвета ,но малко ! Истината е ,че след римулвър не трябва да се ползват кафяви ,а тъмно руси тонове ,за да ти стане средно кафяво ! И това всеки добър фризьор би трябвало да го знае !

Общи условия

Активация на акаунт