От кои магазини купихте плочки за банята ?

  • 14 220
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
nadi_mishi, на нас също ни предстои ремонт на баня и тоалетна. На мен ми препоръчаха плочки от тук http://interkeramos.com. Все още не съм ходила на място, но ми казаха, че има страхотни неща на прилични цени.

# 16
  • Мнения: 824
Нашите ги взехме от Дейзи13 за 30 лв/кв.м.Същите в Линея студио бяха 80 лв.Беше преди 4 години.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 483
От ELЕ Ceramica купихме плочки, бяха около 50 лв/кв.м. подовите и около 80лв. стенните през януари. Плочките са страхотни според мен.

# 18
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Аз ще взема на КАИ.

# 19
  • София
  • Мнения: 718
За едната баня купихме от Сигно и сме супер доволни, за разлика от тези, които купихме от Киров и син. Безбожно скъпи плочки, които 6 месеца по-късно се напукаха, но пък поне ги взеха като рекламация.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Изкрахме плочките вчера newsm44.Бяла основна за пода и тези пак в бяло за тените

и това е фриза
Благодаря за отговорите на всички Hug

# 21
  • Мнения: 686
Честито! Много са хубави! От къде са, ако не е тайна?

# 22
  • Мнения: 751
Аууу nadi_mishi страхотен избор,плочките са супер. Peace

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 4 052
И ние. Не че разбират много, но поне се опитват да ти обърнат внимание. А най-важното е, че след като се оказа, че сме взели по-голямо количество от нужното, ни върнаха парите, без никакъв проблем.
Предполагам, че ще питате - условието е да не е скъсана опаковката и да си носите касовата бележка. Peace

п.с.
Аууу nadi_mishi страхотен избор,плочките са супер. Peace
Мдаа, много хубави!

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Честито! Много са хубави! От къде са, ако не е тайна?
Фирмата се казва Сагунто. Ако искаш координати кажи. Собственика е познат на мъжа ми и имаха мостра,а иначе само на каталог ги бяхме видяли. Да се надяваме до 2 седмици да дойдат в БГ и да си ги вземем Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 1 483
Супер са, честито!  bouquet
Аз съм пристрастна обаче, моите не са от същата фирма, но виж ги-  http://images23.snimka.bg/005143950-big.jpg   Joy

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Супер са, честито!  bouquet
Аз съм пристрастна обаче, моите не са от същата фирма, но виж ги-  http://images23.snimka.bg/005143950-big.jpg   Joy
Благодаря Hug
Плочките ти са от същата фабрика Aparici Joy И ние ги гледахме,много са хубави,но тези са някаква малко по-нова серия и се спряхме на тях Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 11 710
Нашите са от Есен 96.Намира се на бул.Васил Левски почти на Сточна гара.Иначе ги намерихме на Стройкото.
То започва другата седмица,така че бих те посъветвала отново да дойдете до София и да разгледате.
Успех!

П.п.Чак сега видях,че вече сте поръчали плочки.Само от опит да кажа не слагай бяла или светла плочка на пода!!!Много е хубаво,но им ставаш роб!

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ме4тателка , и аз мисля така,но банята ни е толкова малка,че предполагам няма да е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт