Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 594 559
  • 2 583
  •   2
Отговори
# 2 280
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
тази нова звезда ли е , не съм я чувала .... ако е за теб да я ''пробваш '' ,нооо за дете НЕ ... тук в Бс са само .... нямам подходящата дума да кажа какви изроди са ... Ишкиева ,тая побъркана ,издухана оФца , а другата симпатяга Петкова каза ,че дъщеря ми има данни за епилепсия  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .....

# 2 281
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Момичета, случааайно отзиви за читав детски уролог да има някой Praynig Rolling Eyes

# 2 282
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Има ли деца с междукамерен дефект на сърцето ?

# 2 283
  • Мнения: 77
Да, моето е с такъв дефект.

# 2 284
  • Мнения: 2
Здравейте, можете ли да ми дадете мнение търся си педиатър за новородено, спряла съм се на две лекарки Стоичкова от Лайф хоспитал,и Златина Радева от Маджуров. Не мога да преценя, някой има ли мнения за тях или да е чувал отзиви. Много ще съм благодарна за съвети.

# 2 285
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Здравейте, можете ли да ми дадете мнение търся си педиатър за новородено, спряла съм се на две лекарки Стоичкова от Лайф хоспитал,и Златина Радева от Маджуров. Не мога да преценя, някой има ли мнения за тях или да е чувал отзиви. Много ще съм благодарна за съвети.

Доктор Радева не я препоръчвам..груба и невъздържана е, изписва АБ за обикновена кашлица и прегледите и са доста претупани.За Стоичкова има доста мнения, погледни в темата назад.

# 2 286
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Аз пък веднъж съм се сблъсквала с Радева, но мога да кажа че останах впечатлена. Тя единствена обърна внимание и се усети къде е проблема, докато лежахме в детското.  Peace

# 2 287
  • Мнения: 319
Здравейте,
моля някой на лични да ми изпрати телефона на Стоичкова. Извън страната сме а ми трябва много спешно.
Знам че не е тема, но е спешно.
Благодаря ви

# 2 288
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И тук:

Търся отново добър педиатър /на частно/ за бебе - за качествени консултации, които да включват не само мерене и теглене, а и други неща - проверяване на рефлексите при детето, обстоен преглед всеки път, насоки за захранване, подкрепа за дълго /поне до 1г/ кърмене и захранване, съобразено с това, обяснения каква гимнастика и какви масажи да правим, как да ги променяме с времето и т.н. Знам, че искам почти невъзможното, но все пак - поне да е някой, който ще ме изслушва и отговаря на въпросите ми.

# 2 289
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Мон, май преди време ти бях пратила коодинатите на д-р Василева. Посети ли я тогава?
На мен винаги ми е давала адекватни съвети. Поддържа късното захранване и първо със зеленчуково пюре, казваше ми какви масажи да правя без да я питам, подкрепяше ме за кърменето (10 месеца кърмех, това ми беше моята психологична граница), мерки и теглилки са ясни. Отлага ваксините, ако нещо се усъмни...

# 2 290
  • Мнения: 81
И тук:

Търся отново добър педиатър /на частно/ за бебе - за качествени консултации, които да включват не само мерене и теглене, а и други неща - проверяване на рефлексите при детето, обстоен преглед всеки път, насоки за захранване, подкрепа за дълго /поне до 1г/ кърмене и захранване, съобразено с това, обяснения каква гимнастика и какви масажи да правим, как да ги променяме с времето и т.н. Знам, че искам почти невъзможното, но все пак - поне да е някой, който ще ме изслушва и отговаря на въпросите ми.
Такива подробни консултации прави д-р Димитрова, но трябва да задаваш въпроси и ще получиш всички отговори търпеливо и много подробно!

# 2 291
  • Бургас
  • Мнения: 360
Може  ли някой да ми даде някакви отзиви за д-р Генка Георгиева  - невролог, моля Praynig? А евентуално, да знаете дали в частния си кабинет работи по касата? Благодаря предварително за всяка информация!  bouquet
Работи след обяд .За мен е добра лекарка.С предписаното лечение помогна много на майка ми за дискова херния.

# 2 292
  • Мнения: 39
Момичета, моля- помагайте! Предстои ми да се местя от Варна към Бургас, съответно трябва да сменя педиатъра на бебка (тя е на 6месеца), а нямам НИКАКВА идея кой педиатър е добър, какви болници, поликлиники, клиники има в Бургас... Въобще съм в пълно неведение. До сега посещавах педиатър в Майчин дом във Варна и бях много доволна, понеже нямаше грипави и болни да чакат, а бяхме само мами с бебета за консултация. Бих искала да си намеря подобен педиатър и в Бургас. Изпитвам панически ужас да чакам с бебето, докато покрай мен има кашлящи, кихащи, грипави, болни от какви ли не болести хора. Моля ви, препоръчайте ми такъв педиатър! Ще съм много благодарна! Преместването ми е въпрос на седмица-две, така че трябва да реагирам бързо и адекватно! #Crazy

Последна редакция: сб, 16 ное 2013, 22:48 от Vallens

# 2 293
  • Мнения: 310
Здравей Vallens, мога да ти препоръчам д-р Нончева. При нея е записан сина ми и засега съм доволна. Много е мила и внимателна. Има определен ден, когато се бият ваксини и има само здрави деца, а когато се разболее (пази боже) можеш да отидеш когато си поискаш. Тук всеки ще си напише детския педиатър, но ти трябва да решиш. Аз също дойдох от друг град и адски трудно намерих педиатър, повечето не приемаха.  smile3521

# 2 294
  • Мнения: 6 214
Мисля, че всяко Джи Пи е длъжно да има часове за консултация и да не допуска други пациенти в това време. Ако това те притеснява.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт