Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 594 567
  • 2 583
  •   2
Отговори
# 2 310
  • Мнения: 21
Цитат
И вярно ли е че педиатъра може да се смени по всяко време на годината,а не само юни и декември.

Така ли не разбрахте че при педиатър не се записва, записвате детето при личен лекар по избор и при нужда може да вземете направление за педиатър. Аз тази година преместих детето при Градев (в Меден Рудник) и при нужда водя детето при д-р Ненов. Градев досега никога не ми е отказвал направление, много съм доволна.

# 2 311
  • Мнения: 316
Някой да сподели свестен ортопед за дребния ?  Благодаря предварително   bouquet

# 2 312
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Някой да сподели свестен ортопед за дребния ?  Благодаря предварително   bouquet

Аз водих моите деца при д-р Стоян Христов, доволна съм.

# 2 313
  • Мнения: 196
Др Колев Peace

# 2 314
  • Мнения: 2 216
И аз съм доволна от Др. Колев

# 2 315
  • Мнения: 1 893
Ако говорите за д-р Колев, който преглеждаше в първа поликлиника- той почина.
Наистина беше много добър.

# 2 316
  • Мнения: 196
Имах предвид  Др Колев,който работеше в Света София сега мисля че е в Лайфа.

# 2 317
  • Мнения: 49
И аз съм за д-р Колев. В момента е в Лайфа или поне преди 3 месеца беше там Simple Smile

# 2 318
  • Бургас
  • Мнения: 7
Вчера бяхме при Стоян Христов - много сме доволни. Направихме и ехограф на ябълките за по голямо спокойствие

# 2 319
  • Бургас
  • Мнения: 7
За педиатър препоръчвам д-р Каспарян в Зорница бл.58

# 2 320
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Каката я водих при д-р Христов, доволна съм.
В понеделник ще водим малката при д-р Колев и тогава ще мога да кажа мнение за него.

# 2 321
  • Мнения: 186
Аз съм водила малката при Колев, когато беше в Света София, много съм доволна. При първото посещение с направление, направи подробен преглед и ехография, без допълнително заплащане. Показа ни какви упражнения да правим. Когато проходи отидохме за повторен преглед, пак прави ехография, сравни я с първата,пак подробен преглед. Много внимателен.

# 2 322
  • Мнения: 21
Още един глас за д-р Стоян Христов.

# 2 323
  • Мнения: 310
Здравейте, можете ли да ми препоръчате детски уролог? Нямам никаква представа и се нуждая от Вашата помощ.  Благодаря предварително Praynig

# 2 324
  • Бургас
  • Мнения: 529
д-р Шивачева

Общи условия

Активация на акаунт