Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 596 678
  • 2 583
  •   1
Отговори
# 2 445
  • Мнения: 2 840
Трябва ми добър детски пулмолог в Бургас.
Насочиха ме към д-р Стоичкова.
Някой има ли скорошни впечатления от нея и знаете ли и други детски пулмолози в Бс?
Благодаря предварително   bouquet


Дами, НЕ ви препоръчвам др Стоичкова - ходила съм при нея преди години, за всичко ми изписваше антибиотици, заради това още не мога да си оправя имунната система. Внимавайте с нея !

# 2 446
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Благодаря за отговорите   bouquet

# 2 447
  • Бургас
  • Мнения: 324
Здравейте момичета, случайно някой да знае къде преглежда др  Стиляна Томова, тъй като разбрах, че е напуснала МБАЛ Черноморска?

# 2 448
  • Пловдив
  • Мнения: 4 544
Здравейте момичета, случайно някой да знае къде преглежда др  Стиляна Томова, тъй като разбрах, че е напуснала МБАЛ Черноморска?

В окръжна болница е.

# 2 449
  • Бургас
  • Мнения: 324
Здравейте момичета, случайно някой да знае къде преглежда др  Стиляна Томова, тъй като разбрах, че е напуснала МБАЛ Черноморска?

В окръжна болница е.

Благодаря!

# 2 450
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Момичета, днес ни пратиха освен на пулмолог и на УНГ. Казаха ми да си избера да заведа сина ми /на 9г/ при д-р Баев, д-р Михов или д-р Радославова.
Много години не ми се е налагало да го водя на УНГ и не знам към кого да се ориентирам. И трите имена нищо не ми говорят.
Моля ако някой има лични впечатления от тези лекари да сподели   bouquet
п.п. Намерих им координатите в интернет, но не знам дали са актуални, така че ако някой ги е посещавал скоро нека пише и къде работят в момента.
Благодаря  Hug

# 2 451
  • Бургас
  • Мнения: 703
УНГ лекар за какво точно?аз като лежах в отделението преди време се сблъсках с Миков:) груб философ със самочувствие ,по време на операция единствено Радославова е действала адекватно:) да ти вметна че и Петков е бил вътре:)
Аз зачитам мнението на Радославова и Аврамов, за мен и детето:)

# 2 452
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Защо точно между тях? Аз ще ти препоръчам Маличева, Михов по едно време работеше в болницата в ушното отделение, сега не знам, но там са печалбари. Маличева е от старата школа, няма да ти препоръча слагане на макарички.  Peace Преглежда на Христо Фотев всеки ден от 14 до 18 часа. Работи и със здравната каса.

# 2 453
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
УНГ лекар за какво точно?аз като лежах в отделението преди време се сблъсках с Миков:)
УНГ, защото през последните три години всеки бистър сопол за няколко дни/максимум седмица се усложнява в кашлица, храчки, бронхити. Според единия педиатър е възможно да се дължи на алергия, върху която се наслагва бактериална инфекция в у-ще... аз много не подкрепям тази версия, но все пак, понеже и чести хреми го мъчат /винаги бистри като вода, цветни сополи няма/, реших и на УНГ да отидем.

А къде работи д-р Радославова, в "Св. Николай Чудотворец" ли?

п.п. Аз питам за МиХов, не Миков.

# 2 454
  • Бургас
  • Мнения: 703
да Радославова е там:)
Михов не съм чувала,Миков е в отделението и в поликлиниката в М. Рудник ,но ми е стара за него инфото.
Макарички се слагат когато са проблемни ушите, на моя син винаги от третата сливица му се запушват и ушните канали.

# 2 455
  • Бургас
  • Мнения: 368
Д-р Михаил Миков работи в УНГ отделение на МБАЛ гр.Бургас и дава дежурства в МЦ Н.Чудотворец и Бърза помощ.Последна актуална информация.
Много добър лекар според мен.Много е помагал на мен и на семейството ми и искам да му благодаря  от сърце.

# 2 456
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Аз много добре знам кога се слагат макарички и това преживяхме. ПРосто казвам че в болницата са търговци и ще направят всичко за да накарат всеки да сложи макарички. (думи от първо лице)  Peace За това препоръчах Маличева.

# 2 457
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Но моят син няма проблеми с ушите и не става дума за макарички.
А при Маличева чак мен са ме водили като дете. Била е много добър лекар. В последно време чувам коментари, че вече не се справя толкова добре, дали е вярно не знам.

Към лекарите, за които попитах мен ме насочи педиатър с оглед на проблемите, които има детето ми, затова точно за тях питам. Но ако знаете и други, които биха могли да помогнат, споделете ги, разбира се.
Благодаря на включилите се по моите въпроси   bouquet

# 2 458
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
д-р Генчев от Маджуров , с двата крака и двете ръце !

# 2 459
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Мон, в това е проблема - ще доведат вода от девет кладенеца да те убедят че ушите са проблема. Най малкото ще почнат - аууу третата сливица... тя е проблема... веднага трябва да се извади и пр.
Последните две години ходим при Маличева, не съм усетила да не се справя, при все че последния път за коледа пукнахме тъпанче ей така набързо и отидохме при нея при свършен факт, в почивен ден. Доволна съм. Докторите в болницата вече ги избягвам.  Peace За други доктори мнение не мога да дам.

Общи условия

Активация на акаунт