Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 594 559
  • 2 583
  •   2
Отговори
# 2 565
  • Мнения: 17
И всяка сутрин детето е преглеждано от дежурния доктор и му правят пълни изследвания.Не изпращат инжекции,те си слагат антибиотика ,а дават игли спринцовки да си изтегляш физиологичния разтвор,защото имам инхалатор.Ако нямаме у дома там правят инхалациите (сутрин и вечер).

# 2 566
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Аз ви разбирам и в никакъв случай не ви виня, ако сте ме разбрали погрешно. Просто ми стана интересна практиката на болницата. Това с таксата за престой е много добре. Знам, че другаде се плаща. Дори ако не се лъжа и в УМБАЛ Бургас се плаща за по-големи деца.
Важното е, че детето е добре и се повлиява от лечението!

# 2 567
  • Мнения: 17
Да ,от първия прием се повлия.Simple Smile)
Аз не съм ви разбрала грешно,в никакъв случай.Така са децата ,боледуват повече.Важното е да минава. И с голямото ми дете бяхме така ,два дена в болницата после у дома,там не се издържа.Но ако трябва ще се стои.За първи път посещавам лайфа по такава причина и идках да разкажа.А,Маджуров не знам до кога ще завишават таксите.Непосилни са станали,а понякога човек няма избор.Грозно ми стана!

# 2 568
  • Мнения: 1 557
Не е редно да се обвинява частна болница, че имала такси. Отивате в държавна и не плащате,  предполагам,  но и Маджуров,  и Девата, не са благотворителни дружества и по-добрите условия, както и компромисът да си гледате детето вкъщи,  си имат цена. Дали ще ви го позволят това в МБАЛ.
Впрочем в Девата прегледа "за една слушалка и да си отворят устата", както грозно се изразихте, е около 50 лв.  И никой насила не ви кара да ходите там.

# 2 569
  • Мнения: 17
Офелия,изказала съм мнение!Нали все пак затова са тези форуми!Не съм ги обвинила в съда ,че да не е редно!
За Девата никой нищо не е споменал,и двете си деца родих там и съм си заплатила всичко на 100% ,и ако се наложи пак ще ги посетя.Винаги първо съм прибягвала до частните болници заради орношение и хигиена!Но в Маджуров и отношението на няколко пъти е много лошо,още от регистратура!
Била съм техен пациент много пъти и затова намирам промяна и съм споделила тук!
Радвам се ,че имам право на избор!

# 2 570
  • Мнения: 17
И Лайфа също е частна болница ,и ми направиха “компромиса” да си гледам детето у дома без “да плащам цена”!

# 2 571
  • Мнения: 1 557
3430, аз коментирам само частта от мнението ви,  в която негодувате, че плащате в частна болница. Ето, оказа се, че и в Девата сте плащали. И не е много редна практиката да си гледате детето у дома, желателно е да не го развявате по форуми.
За отношението в Маджуров не знам - скоро водих детето в 3 през нощта - охраната можеше да е една идея по-любезна, но педиатърът си свърши работата чудесно.

# 2 572
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
И Лайфа също е частна болница ,и ми направиха “компромиса” да си гледам детето у дома без “да плащам цена”!
Правите изключително лоша "услуга" на болницата ! Явно не разбирате , че реално това НЕ Е ПОЗВОЛЕНО и здравната каса може да ги погне яко с тези ваши описания !

# 2 573
  • Мнения: 17
Ок,прави сте!
Хубава вечер!

# 2 574
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Здравейте ,мами!
Вчера ми се наложи да направя снимка на детето и отидох в болница Маджуров с направление.От снимката излезе начална пневмония.Така слизам долу с детето и питам за педиатър.Отговарят ми - Да,има -40лв!Оцъклих очи и останах потресена от таксата за една слушалка и отваряне на уста...Обърнах се и им отговорих не ви ли е срам 40 лв направихте прегледа!До скоро плащах по 30 лв .Веднъж ми се наложи пак да ходя ,отисох в 18:03 ч и ми казаха съжалявам здравна такса работи до 18 ч -30 лв.Та нали на края на месеца отчитат тези направления ?! Така ли трябва да е?!В тази болница не виждат пациенти а подвижни пари!
Хванах си детето и отидох в лайф хоспитал,казаха ми 30 лв но се заплаща след преглед.Наложи се детето да го хоспитализират ,таксата отпадна.Оттам поеха детето сложиха какво трябва ,пуснаха ни да сме си у дома и в едно плокче ни дадоха всички медикаменти до спринжовка,игла цял ериус физ разтвор,цял вентоли ,пробиотик..всичко което се полага по Здравна каса.
Лежала съм в Масжуров пак сме пътували,такава практика нямат там.
Лелеле, лелееее, вие изобщо не знаете какво пишете! Първо, в частна болница се плаща, ако не ви харесва, ми моля към вратата. Второ, това което правят Лайф хоспитал в случая е подсъдно! Нямат право да ви хоспитализират и да ви пускат в къщи да си гледате детето. Ако не дай си Боже нещо стане те ще ностят отговорност, а вие ще си биете главата.

# 2 575
  • Мнения: 17
Ле лелеее,ама много сте дълбоки!Страшно престъпление направих!

# 2 576
  • Мнения: 1 557
Ами да.  Понякога е добре да не си толкова плитък.

# 2 577
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
Проста работа  , не стига , че се изплю върху хората , които са и помогнали и им причини ужасни проблеми  , а и продължава !
Засрамете се , госпожА ! Заради вас пострадаха хора , които не заслужават , затворете си устата вече ! 

# 2 578
  • Мнения: 2
Др Генчев УНГ е пълна нула.Груб,невъзпитан,при това че си плащам никакво отношение.Накрая понеже отказах да остана сама,за да ме прегледа,ни каза да си тръгваме?!Няма лекари в Бургас,няма лекари в България!

# 2 579
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Всъщност някой прави ли разлика между БЯЛ и ЧЕРЕН списък ?

Общи условия

Активация на акаунт