Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 595 437
  • 2 583
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Здравейте!

Преди време писах тук да хваля личната на малкия, но сега вече нещата стаят по друг начин.И искам да я сменя.До декември има време и искам този път да направя добър избор.Проблема в нашата педиатърка е че лекува само с АБ.Сина ми е доста болнав, а ходи и на ясла и положението е трагично.За 7 мес. е пил 5 пъти АБ и май в повече от случаите можеше да се размине и без него, но  Rolling Eyes Искам да намеря добър педиатър, при който да запиша детето и който не лекува хрема с АБ и го изписва само в краен случай, че вече ми писна.
Живеем в центъра, но вече съм съгласна и да не е толкова близо въпросния лекар, просто да е добър.Ще съм ви много благодарна, ако ме посъветвате.

# 511
  • Мнения: 103
'МAРИЯ',
Искрено ти препоръчвам д-р Филипова - работи в III поликлиника и е завеждащ Отделение за Недоносени в дом "Майка и дете". Изключително добър специалист и за 3 години и половина е изписала антибиотик на малката два или три пъти, и то не защото малката не боледува, ами защото наистина прибягва до антибиотик само в краен случай. Даже, когато положението не е чак толкова сериозно, но има показатели, че може да се влоши, изписва антибиотик, но казва да го купя, след 2 или 3 дни, ако детето не се е повлияло от другите "не-антибиотични" лекарства.
не съм сигурна дали е педиатър, но би трябвало да е, защото повечето, д ане кажа всичките пациенти, които съм виждала, са деца.
Единственият минус е, че приема в Трета поликлиника само понеделник, сряда и петък следобед.
Аз лично съм много доволна от нея -нито веднъж не е объркала диагноза, винаги е предписвала правилно лечение, а като внимание и отношение - просто нямам думи - малката я обожава и в кабинета се чувства като у дома си .

# 512
  • Мнения: 995
Кажете добър педиатър, който работи днес, че малката е с температура?
Звънях в Св. София, на работа е някоя си Александрова.

# 513
  • Мнения: 1 032
В Лайф хоспитал провери ли? Телефонът им е 87 50 50. Ще ти пратя на лични и телефонът на Коларова, но не знам дали днес е на работа.

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте момичета, искам да попитам др. Маргарита Димитрова само следобед ли преглежда и всеки ден ли?И някой ако има доволен от друг специалист да ми помогнете, четох и за Ангелов и за Коларова и за Нончева ако може телефоните на лични и графиците им за работно време актуално и адресите им в кабинетите.
Благодаря ви предварително Hug

# 515
  • Мнения: 206
Посещавали сме сигурно около десетина педиатри в Бургас ,но сме единствено най-доволни от д-р Маргарита Димитрова. Всеки месец изнася график с работното си време на входа на кооперацията ,където е кабинетът й. Може да се свържеш с нея и на GSM:0888650145.

# 516
  • Бургас
  • Мнения: 326
А къде се намира кабинета на Димитрова?

# 517
  • Мнения: 644
Момичета бих искала да ми препоръчате добър специалист УНГ?
Всъщност за пресипнал глас от много време къде трябва да заведа сина си?
И също за една вена на врата му постоянно се изпъва като говори, нормално ли е?
Взех да се притеснявам! То и от преди го имаше ама като че ли не беше така изразително да се вижда. Само като плачеше или нещо подобно...

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 09:25 от sneji20

# 518
  • Мнения: 1 672
на мен често ми се случва да ми присипва глага и ходя само при личния лекар не е необходимо на УНГ

# 519
  • Мнения: 142
sneji20, много добри специалисти  УНГ са  д-р Светлозар Аврамов и д-р Ламбов.
http://www.rlkbs.com/doctor.php?id=686
Двамата работят в един кабинет. Работят и с  НЗОК, така че можеш да си вземеш и направление. Обади се на телефона на болницата и попитай за смените, че не ги знам. По- добри отзиви съм чувала за Аврамов. Peace

# 520
  • Мнения: 1 035
И аз съм за Аврамов

# 521
  • Мнения: 644
Благодаря ви много за препоръката!
Искам да ви попитам доколко са актуални телефоните, че никой не отговаря?
http://www.rlkbs.com/doctor.php?id=1145
И също със записване на час ли става или отиваш и чакаш?

# 522
  • Мнения: 1 035
Благодаря ви много за препоръката!
Искам да ви попитам доколко са актуални телефоните, че никой не отговаря?
http://www.rlkbs.com/doctor.php?id=1145
И също със записване на час ли става или отиваш и чакаш?
Аз му имам само мобилния ,
 и е същия като изписания тук .Обаче работното му време е обратно на написаното , т. е. Понеделник , сряда и петък следобед, а вторник и четвъртък сутрин

# 523
  • Мнения: 1 280
    Аз също съм за Аврамов. Очарована съм от отношение и професионализъм  Peace

# 524
  • Мнения: 206
А къде се намира кабинета на Димитрова?
Извинявам се ,че отговарям толкова късно ,но нямам време да влизам редовно във форума.
Кабинетът на Димитрова се намира на ул. "Поп Георги" №6 ,това е една малка уличка ,която е по диагонал на ул."св. св. Кирил и Методи" започва от главния офис на Експрес Банк и завършва на ул. "Цар Симеон І-ви" (бившата Републиканска).

Общи условия

Активация на акаунт