Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 019
  • 2 588
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 652
Използвам случая да попитам-картона на детето трябва ли да има печат и подпис на Лекаря,някакви данни -на Габриела има само датите и вида на имунизациите-няма име на лекар,няма подпис,няма печат,няма болница-нищо  Rolling Eyes Дори и на лицето на картона

# 601
  • Бургас
  • Мнения: 704
Използвам случая да попитам-картона на детето трябва ли да има печат и подпис на Лекаря,някакви данни -на Габриела има само датите и вида на имунизациите-няма име на лекар,няма подпис,няма печат,няма болница-нищо  Rolling Eyes Дори и на лицето на картона

да и на Мирослав беше така , затова се зачудих като ми поискаха и неговата синя книжка като нашите здравноосигурени. Hug

# 602
  • Ах, морето
  • Мнения: 376
А тази синя книжка от личната лекарка ли я взе или първо я купи от книжарница и после ти попълниха данните на детето в нея? За първи път чувам, че и за децата се попълват здравноосигурителни книжки.  newsm78

# 603
  • Бургас
  • Мнения: 704
новата лекарка ще я издаде, тя имала и ще попълни данните и на старата лекарка като се разбрахме тя да я търси , щото не мен ми отказа , трябвало като се отписва от един лекар да се записва при друг с номерата на практиката им така искали от здравната каса, но защо старата не я издаде и аз не зная.

# 604
  • Ах, морето
  • Мнения: 376
Ясно. Мерси за информацията.  Wink

# 605
  • Бургас
  • Мнения: 675
Аз искам да попитам за ортопед! Бихте ли ми препоръчали някой от който сте доволни?
И координати ако знаете!
Става въпрос за мен и предварително ви благодаря! 

Д-р Стоян Христов. Според мен, градът ни само е спечелил, че д-р Христов практикува тук. Приема в медицински център "Зорница", отстрани на Болницата, входа е от едната страна на денонощната аптека; тел. 0888921016, за записване на часове - 918631.

# 606
  • Мнения: 770
Може би въпроса ми е глупав, но има ли специален детски ортопед?Аз ще не съм закарала Крисито, но повече не смятам да отлагам този преглед!

# 607
  • Мнения: 142
Да, има специален детски ортопед и д-р Христов е именно такъв. Непременно заведи бебето си при него, към 4-5 месец мисля че се ходеше. newsm78
Относно смяната на личния лекар- не е необходимо да взимаш каквито и да е документи от него, нито пък да го уведомяваш. Просто спираш да го посещаваш и си се записваш при новия. Така направихме аз и мъжът ми и сме нямали проблем. Специално съм питала новия ни личен лекар дали трябва да взимам нещо от стария, а и те сините здравни книжки по принцип си стоят в пациента.

# 608
  • Мнения: 770
Дано детските картони нали се съхраняват от личните лекари?За възрастните не е проблем, но за децата?

# 609
  • Бургас
  • Мнения: 537
Да, има специален детски ортопед и д-р Христов е именно такъв. Непременно заведи бебето си при него, към 4-5 месец мисля че се ходеше. newsm78
Желателно е детето да се заведе за втори преглед /редно е в родилния дом да бъде прегледано още на 1-2 ден/ Naughty през 1-вия и 4-тия месец и когато проходи.

# 610
  • Бургас
  • Мнения: 704
Да, има специален детски ортопед и д-р Христов е именно такъв. Непременно заведи бебето си при него, към 4-5 месец мисля че се ходеше. newsm78
Относно смяната на личния лекар- не е необходимо да взимаш каквито и да е документи от него, нито пък да го уведомяваш. Просто спираш да го посещаваш и си се записваш при новия. Така направихме аз и мъжът ми и сме нямали проблем. Специално съм питала новия ни личен лекар дали трябва да взимам нещо от стария, а и те сините здравни книжки по принцип си стоят в пациента.
да за възрастни е така ,отиваш със синята си книжка при новия избор и попълваш талона за записване , но при децата освен такава синя книжка имат и картон със вписвания на имунизациите, та в моя случай детето ми нямаше издадена синя книжка и нямаше от къде да видя номера на практиката на досегашния лекуващ затова споделих със вас тук да знаете че и на децата трябва да са издадени.

# 611
  • Бургас
  • Мнения: 20
Здравейте мами! Моля ви препоръчайте ми добър педиатър в района на трета поликлиника /по точно около блок "Народен юмрук"/. Искам да сменя моята, не съм доволна. Този месец имам възможност да сменя педиатъра и искам да проуча възможностите. Благодаря ви!

# 612
  • Бургас
  • Мнения: 8 091
Ние сме в 3та поликлиника при д-р Василева ,но тя не е личен лекар ,малкия е записан при д-р Николова ,а ходим за него при д-р Василева.

# 613
  • Мнения: 1 033
Веднъж водих малката при доктор Христов - за профилактичен преглед. Направи ми много добро впечатление с отношението и вниманието към бебетата - личи си, че си обича работата. Освен това в отделението си беше донесъл личния ехограф и не ми взе и стотинка за това!

# 614
  • Мнения: 103
Здравейте мами! Моля ви препоръчайте ми добър педиатър в района на трета поликлиника /по точно около блок "Народен юмрук"/. Искам да сменя моята, не съм доволна. Този месец имам възможност да сменя педиатъра и искам да проуча възможностите. Благодаря ви!
Аз съм много доволна от д-р Филипова - работи в Трета Поликлиника. Лошото е, че преглежда само понеделник, сряда и петък следобяд. през другото време работи в Дом Майка и Дете. Но, ако е спешно, винаги можеш да заведеш детето при нея в дома, естествено след като си говорила с нея по телефона. Ние сме от Меден рудник и съм толкова доволна от нея, че предпочитам да слизам всеки път до центъра, отколкото да я сменя с друг лекар в Меден рудник. Много е внимателна, досега - винаги точна диагноза и не избързва с антибиотиците. Късмет! Peace

Общи условия

Активация на акаунт