Много особен сърбеж

  • 10 122
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Мазах се с Бочко,Бивацин-пяна,смрадлика-промивки, но няма помощ.Знаеш ли нещо по-ефикасно?

Ако са гъбички, с този Бивацин само ще усложниш положението!
Отиди на гинеколог и не експериментирай повече.

# 16
  • Мнения: 146
Може да има няколко причини за сърбежа, и вече някои от писалите по-горе ги разясниха. Ако всичко е наред от гледна точка на западната медицина, то такъв сърбеж може да се лекува с акупунктура и билки (и е описан от Китайската медицина).

# 17
  • Мнения: X
Здравей.Аз имах същия проблем преди време.Не знам ти как гледаш на билките,но аз съм за.Лекувах се с тетра и след няколко дни отшумяха нещета.Успех.

# 18
Това тетра някакъв разтвор за промивки ли е? На всичко съм готова само и само да имам някакво облекчение.

# 19
  • Мнения: 2 082
тетрата е смрадлика...  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 285
Защо не отидеш на лекар?

# 21
Не мога да се наглася психически. Много ми се иска да се намажа с някое кремче и всичко да отшуми. Ще ходя на гинеколог в началото на април и ще видим какво ще каже той.До тогава искам да намеря нещо, което да ми помогне по някакъв начин.В какво се състои прегледа при дерматолога? Трябва ли да се правят някакви изследвания?

# 22
  • София
  • Мнения: 285
Разбирам те. Аз се страхувах какво ли може да бъде, обаче толкова сърбеше, че вече не издържах. Само те преглежда външно на гинекологичен стол, но не бърка, а само гледа, това звучи смешно, но ти го казвам, за да те успокоя. Каза, че гледа и за някакъв червен лишей, дано не греша името, но такъв нямаше, обаче сигурно симптомите са същите, щом гледаше за такъв. На знам дали има смисъл да се мажеш налучвайки. Само се измъчваш. Гинекологът не ми каза нищо за невродермит, намазките и другите неща бяха нормални.
Защо не се регистрираш, за да ти пиша на лични?

Общи условия

Активация на акаунт