къса прическа

  • 22 978
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Аз на това му викам къса прическа, ама незнам колко време би ми трябвало да се навия.

# 16
  • Мнения: 287
Момичета маи се справих с качването на снимките!А това е адреса http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228992&photo=4

# 17
  • Мнения: 113
 На мен ми харесва прическа като на Гала, когато водеше "Пълна промяна".

# 18
  • Мнения: 287
Да и на мен ми харесваше нейната прическа!

# 19
  • Мнения: 302
Не можах да се стърпя - прическата с розово и лилаво е страшно интересна и дива! (аз никога не бих си я направила, де. Може би затова така се възхищавам)

# 20
  • Мнения: 375
И аз се постригах като Бекъмката. Сега се чудя за цвета.Много ми е по добре с къса коса

# 21
  • Мнения: 4 784
Момичета маи се справих с качването на снимките!А това е адреса http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228992&photo=4
Прическата ми е почти като твоята, като изключим цвета на косата ти и това, че аз към в момента без бретон. Супер е, само че аз никога не съм се изрусявала и за сега не възнамерявам да го правя, а мъжа ми ако ме види шарена и  Shocked Shocked Shocked Иначе цветът ти е супер. Лилавото и розовото са ми любими цветове. Русото също ти е много сполучливо. Има едно жълтеникаво русо, което въобще не ми харесва.

# 22
  • Мнения: 287
То и моят мъж като ме видя имаше ефекта аууууууууууу ShockedНо на мен страшно много ми хареса идеята за цветните кичури / просто съм си експериминтатор/ и за това се доверих на моята фризьорка! Peace

# 23
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Аз от години със с къса коса (доста по-къса от показаните)
горе-долу подобна е прическата ми, а сега леко я пускам, нещо тип като на Гала, като ходя на фризьор ми я правят рошава.
Аз харесвам много къси коси и ми отива повече, защото съм с много слабо лице.

# 24
  • Мнения: 199
А лесно ли е да се поддържа късата коса? Искам да се подстрижа, но не знам как, защото не знам как да си поддържам сама косата. За дългата коса си е лесно ама за къса.... newsm78 Някаква идея да имате за къса коса и да може сам в къщи човек да си я прави?

# 25
  • Мнения: 3 830
Момичета маи се справих с качването на снимките!А това е адреса http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228992&photo=4

Прическата е страхотна и много ти отива. Peace

Аз обаче бих филирала бретона и бих го бутнала леко на една страна. Някак не ми се връзва такова филирано каре с толкова подравнен бретон. Въпреки това прическата е много хубава Peace

# 26
  • Мнения: 287
 Estellia,благодаря аз просто се доверих на моята фризиорка и съм доволна от ефекта!Не съм сигорна за бретон на една страна аз не обичам така да го нося! Peace
 

# 27
  • Мнения: 1 352
Момичета, днес гледах един клип по сити тв и много ми хареса прическата на една негрита. Предполагам че беше каре като на Бекъмовица, но беше начупено, с бретона на една страна и стоеше много елегантно и секси. Сега съм полудяла! Искам такава прическа, но проблема при мен е, че не мога да обяснявам какво точно искам Blush. Трябва да изровя някаква такава снимка да й покажа на моята фризьорка. После - моята коса е права, а искам да стои начупена, как с най-малко работа се постига това и за възможно най-дълго време?

# 28
  • Мнения: 758
hriseq  не се обиждай,но тези кичури не ми харесват!

# 29
  • Мнения: 1 352
За тези кичури е кофтито, че трябва да се съобразяваш и с цветовете на дрехите.

Общи условия

Активация на акаунт