Хайде с мен на изпитано МОНО

  • 9 988
  • 195
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 975
ами добре ,навихте ме Rolling Eyes,сега ще скоча за картофки и аз почвам от днес  bouquet стартирам от 89,00кг.....ама то вие сте си фиданки на фона на моите килограми Embarassed

Добре дошла и въобще не си мисли, че винаги съм била така, аз стартирах моето отслабване преди година и повече от заветните за мен 67кг - при ръст 160, бях като табуретка, но след раждането ми бяха останали много от качените 20кг, тъй че всчики ще успеем, важното е да сме мотивирани и да се подкрепяме Hug Hug Hug

мама Радоска колко е голям бебо? Той също много помага за отслабването - от опит ти го казвам Laughing Hug

YuNI страхотен резултат, важното е да не е много ударно, защото после се връщат, че и двойно  bouquet А за килограмите след раждането - аз си носих близо 10-13кг около 7-8 месеца след като родих и каквото и да правех трудно свалях, но като проходихме Shocked Shocked Shocked без много, много зор стана номера Sunglasses

# 16
  • Мнения: 51
здравейте, момичета
аз вече пих едно кафе, зелен чай без захар и с лимон, нося си картофите-4бр. варени и овкусени с магданоз, и чакам да видя какво ще става.миналата седмица(преди 8 и 9 март) с японската диета свалих 2 кг, пия много вода винаги и съм много голяма оптимистка.За първи път се опитвам да спазвам някакъв режим на хранене, засега не изпитвам глад, имам само хубави мисли за предстоящата отпуска в бански????

# 17
  • Мнения: 51
забравих да кажа, че искам да стигна до началото на лятото до 60кг, сега съм 68 newsm78., висока съм 168см.дано успеем всички!

# 18
  • Мнения: 78
Галка бебо е на четири месеца и определено почти ме е вкарал във форма. Изядох сега един картоф и отиваме на разходка в морската градина. Не изпитвам глад засега, но за мен изпитанието по принцип е вечер. Тогава огладнявам най- много. Искам да сваля още  7 кг. Да видим дали ще стане работата с тази диетка.   

# 19
  • Мнения: 375
Бройте ме и мен!!! Само да ги махна пустите му килограми и аз като отслабналите сладурани съвети ще давам Mr. Green
Смятам да я съчетая с лимоненат диета - дали ще пречи нещо на режима Thinking

# 20
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Ох момичета, по време на тази диета, задължително трябва да вземате витамини!!!

# 21
  • Мнения: 51
И аз вечер имам проблеми-не мога да устоя лесно на изкушението-сервирам на домочадието и ми се прияжда, но пия вода и си намирам занимание-когато вече приключват с вечерята се включвам с моята оскъдна салатка или каквото съм си решила.Е за днес ще са картофките, за утре се запасявам с млекце.Не съм купувала Култура к.мляко, винаги гледам с ниска масленност да е, но все други марки съм си вземала.

# 22
  • Мнения: 51
какви витамини?А,Е,С или нещо по-сложно???

# 23
  • Мнения: 78
Аз пия комплексни витамини. Да има от всичко. Засега имам само едно прегрешение едно кафенце. Все още не ми се яде.

# 24
  • Мнения: 78
Мисля утре да заменя млекцето с "Активия", че друго хич немога да ям  Sick

# 25
  • Мнения: 1 975
Здравейте милички  Hug Hug Hug

За днес съм само на 3 кафета, сервираха ми новина от която ми се изпари апетита за дни наред, но както и да е, поне един плюс ще има от цялата работа Rolling Eyes

За витамините аз не пия никакви, но от тях вреда няма, така че който иска да ги пие Hug Hug Hug

Целувам ви всикчи и до после   bouquet

# 26
  • до Бургас
  • Мнения: 76
felicity - Аз пия суправит-мултивитамини.
Вчера издържах на картофи, днеска е деня на млякото. Момичета успех на всички и да мине и този ден.
Аз трябва да стигна до под 60 кг.  Бях към 59 като забременях, отидох да раждам 100кг, излязох от болница 85кг и сега съм 75.5кг.  Детето ми на 22-ри ще направи 7 месеца, но е толково спокойно детенце, че няма как да сваля с нея.  2 седмици бях, без сладко, без тестяно, без мазно, но уви, резултат 0. Надявам се , че заедно ще издържим и ще се подкрепяме взаимно за да стигнем до  нормата:))

# 27
  • Мнения: 51
Аз не изпитвам глад, но като че ли навикът да се храня е много силен...днес съм изпила вече кафенцето, ще си купя около 10ч. кисело мляко и ще се надявам да устоя без друга храна до утре.все още не съм мръднала кантара към по-добро, може би защото нямам почти никаква физическа активност? newsm78

# 28
  • Мнения: 1 975
Добро утро и от мен  Hug Hug Hug

Как сте в този прекрасен ден Heart Eyes Моят кантар се раздвижи, но само с 200гр Embarassed, т.е. сега съм 52.00, но аз го отдавам на вечените ми проблеми с WC-то.

YuNI радвай се, че ти е спокойно детенце, ако знаеш аз какъв бяс имам  ooooh! - като за две момченца е Laughing Аз от 3-я месец на Дени започнах да се ограничавам, но резултат нямаше никакъв, освен че ми спря кърмата Tired, след сериозно диетуване и най-вече след 9-я месец започнах осезаемо да свалям, тъй че дерзай  Hug

Felicity права си, че навика е страшна работа и аз по навик искам да ям, а не от глад,но по принцип 3-я ден от диета за мен е "отключващ" - издържа ли, значи мога много повече от тия 3 дни.

Успех на всички и после да се отчетете   bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 78
Здравейте! Аз издържах вчера на картофи. Днес съм си приготвила Активия. Пия и по три капсули ленено масло на ден и ми действат много добре особенно за  smile3550.  Тази сутрин кантара ми отчете -1 кг. Така, че вече съм 61кг. Усмихнат ден на всички   bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт